Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
30 Aralık 2011 20:13  

7 hristiyan 1 danaya ortak olmadıkça bir çam ağacı süslemem diyenler..

Necip Fazıl Kısakürek..

30 Aralık 2011 20:15

black & white

olsalar süsleyecek olan var mıdır????önemli olan niyet bence...

30 Aralık 2011 20:18

AfsinLi_

olsalar bence bunu yapıcak olanda vardır.. aslında o sözün içindeki ince mesajı göstermek istemiştim..

30 Aralık 2011 20:20

black & white

ben farklı bi açıdan bakayım dedim :)

30 Aralık 2011 20:21

Feylosof Ornitorenk

uydurmayın

bir geyiğe

üstadı alet etmeyin

30 Aralık 2011 20:22

AfsinLi_

TAbiki her açıdan bakmak gerekir.. senin baktıgın acıdanda bencesi şu eger yedi hristiyan bir danaya ortak olup kurban keserlerse bende ağaç süslerim neden olmasın.. :)

30 Aralık 2011 20:24

AfsinLi_

necip hayatının yarısını okuyarak yarısını da yazarak gecirmiş.. dogruyu bulmuş demekki..

30 Aralık 2011 20:24

biyoloji2000
Yasaklı

dininin elinden gideceğine okadar korkan insanlar beni oldum olsı güldürmüştür, sanki yılbaşında ailece oturup güzel bir yemek yeseler, sonra oturuğ çekirdek çitleseler müslümanlıkları kalmayacak, hep derim şekil dini diye kimse inanmaz.

30 Aralık 2011 20:26

.sonbahar.
Kapalı

önemli olan niyet demiş bi arkadaş..

zaten öle diye diye uyuttular bizleri..

niyetin temiz kalbin temiz haha bekle temiz...

buna artık kargalar bile güler artık.

30 Aralık 2011 20:27

AfsinLi_

:))

30 Aralık 2011 20:31

snms_4242

bir hristiyan kurban bayramında bi koyun kesse bunuda dağıtsa hatta bayramıda kutlasa o kişiye müslümanmı dersiniz...alkolü ister yılbaşında al ister başka bir günde yaptığını hafifletir mi...Allah'ın emrine riayette sorun yoksa bu kadar saf oluşturcak kanuşmaları yersiz buluyorum...

30 Aralık 2011 20:32

black & white

karga olsan gülerdin belki arkadaşım...evet niyetim temiz ve hala daha diyorum önemli olan niyettir....

30 Aralık 2011 20:36

biyoloji2000
Yasaklı

eminim kutlama yapmayacaz dinimiz elden gidiyor diyenler bol bol piyango bileti almışlardır :D gerçi emek veriliyor orada, teee adamın ayağına gidiyorsunuz, sonracığıma elinizi cebinize atıyorsunuz, çok emek var ya, ama nedense alanlar çıkarsa hayır işlerine harcayacağız derler :D öylece helallik alırlar kendi kendilerine :D seviyorum insanlarımızı ya.

30 Aralık 2011 20:37

jarex

aman beaa aman beaa isteyen dana isteyen koyun kessin,isteyen çam ağacını isteyen kendini süslesin:))

30 Aralık 2011 20:38

black & white

yeni yılı kutlamakla noel i kutlamayı aynı şey zanneden bilmişlere sesleniyorum...

ikisi aynı şey değil...yeterince açık oldu herhalde :)

30 Aralık 2011 20:44

.sonbahar.
Kapalı

aaa ölemi demek niyetin temiz..

namaz kılma oruç tutma aaa enin kalbin temiz çünkiii.

farzları yapma Allahın huzurundada hesaptayken Allahım ama benim kalbim temizmi dicen ???

30 Aralık 2011 20:46

black & white

böyle din alimi gibi ahkam kesenlerin farzları yerine getirdiğini düşünmüyorum......

her koyun kendi bacağından asılacak dert etme sen benim için.....

30 Aralık 2011 20:47

.sonbahar.
Kapalı

niyetim temiz bi çam ağacı süslesem ne çıakr yaaaa..

hristiyanlaşıyor müslümanlıktan uzaklaşıyorsunuz haberiniz yok...

eğlence adı altında içinizi boşaltıyorlar...

eskiden aaa yılbaşını yeni bir seneyi kutluyoruz derlerdi kola çerez v.s

bi süre daha geçti milelt hindi doldurmaya başladı...

şimdi millet çam ağacı dikiyor evine süsleyip...

yarın ne yapacaksınız noel babanın damdan inişi için nöbetmi tutacaksınız ???

yoksa noel dede çorapalrımı dizeceksiniz şöminenizin yanına :)))

30 Aralık 2011 20:50

KIRPIK :)

2012 ye gırıyoruz arkadaslar :) boyle tartısarakmı gırceksını z :) kıymayın guzelım agaclaraaa bırakın ısteyen eglensın ısteyen dını vazıfelerını yerıne getırsın :) kısaca kımın ne halı varsa gorsun ama bız yenı yıla relaxxxxxxxx :) gırelım

30 Aralık 2011 20:50

black & white

öyle fantezilerim yok....

hıristiyanlığın h sini bilen kendini bu dine kaptırmaz.....

30 Aralık 2011 20:51

biyoloji2000
Yasaklı

hahaha, korkmayın dini bütün insanlara bişicik olmaz, bu arada black dediğin gibi noel kutlandı geçen pazar bitti, ama yılbaşını noel sananlar komik oluyor.

evet arkadaşlar sakın eve çam dikmeyin, çok istiyorsanız gidin ormana dikin olsun bitsin, yoksa ceza puanı alıyorsunuz.

Toplam 31 mesaj