Editörler : ayşegül bgm

Serkan3003
Aday Memur
09 Ocak 2012 13:04

s.a bu kadar olur ya ne bu böyle....alt bölge tayinini sınırlayan genelgeninde iptali duyurulmadı demi bilen varmı?

eddıms
Memur
09 Ocak 2012 13:54

Yok ya valla hiçbir bilgi yok bekliyoz ne genelge iptali ne bölge bunların yaptığı iş değil yemin ederim..Düşünüyorlar genelge iptal yazısını hazırlayıp acaba bunların gitmemesi için nasıl bir şey yumurtlayıp gitmemelerini sağlarız diye ondan sonra haktan hukuktan bahsederler bazen muharrem ince'ye hak vermemek mümkün değil ...

çınar3
Aday Memur
09 Ocak 2012 15:11

size katılıyorım eddims sürekli taş koymaya çalışmasalar herkes istediği yere gitse zaten sorun kalmayacak ,yeni gelenleri boşluklara alacaklar ama akışı durdukları için yığılmalar oluyor malesef bıktık ama bizde .....

eddıms
Memur
09 Ocak 2012 15:35

ya senelerce yeter ya off Sn. bakan, müsteşar, danışman, özel kalem ve geride kalan mühridlerini koysunlar bakalım hakkari,van,şırnak illerine kaç gün kalacaklar lafa geldiğinde o topraklar bizim bu vatan bizim, zora geldiklerinde ne işimiz var orada derler.. Sn. bakanımız ve ekibi alışmış bir gün o memleket bu memleket gezmeye türkiyenin metropol şehirlerinden biri olan Ankarada yaşayıp yemeğe,içmeye para yok kira yok,aldığı parayı harcayacağı yer yok hayat beleş vereceksin ellerine bizlere verilen parayı, 2 katını ver ya geri kalan haklarını al bakalım ellerinden sefaletten ölürler be.. Emekli millet vekilleri vekilken maaş, haksız kazanç, uyuyarak bir köy satın alacak paralar kazanmışlar şatolarda oturuyorlar meclis 4.500tl olan maaşları yapılan zammı az bularak tekrar mecliste tartışma oldu nedense bu tartışmaları biz göremiyoruz gece 24:00 den sonra yapıldığı için TRT den nefret ediyorum yanlı yayın yapıyor chp,mhp,bdp ne varsa yayınlıyor konu AKP ye gelince sus pus olmaz arkadaş böyle düzen her branşta milletin canını okudular şu tayin muhabbetine 2007 den bu yana ayrılan kaç aile var, ayrı yaşayan kaç karı koca var, düğün, cenaze, bayram münasebetiyle ailesiyle buluşamayan kaç aile var, akrabalarımızı unuttuk sayelerinde düşünüyorlarmı? hayatımızı kuzu olarak yaşıyoruz özel hayat zaten yok iş ve evimizi düşünen toplum olduk herkes geçim derdine düştü şimdi sorsan memur yaptık diye övünürler elimde mesleğim varsa, ihtiyacında varsa, alın terimizide bu işe koyuyorsak yapacaksın tabi.. Yaptığın en doğru şey o sosyal hak yok ama.. Sn. Başbakanla bile istişare edemedin Sn. Bakanım seçimlerde kadro yok diye bağırıyodun Başbakanımız var dedi..

kek_ve_cay
Aday Memur
09 Ocak 2012 16:02

sağlık bakanının öylediği gibi, sağlıkta alınacak daha çok yol var..önce bu alt bölge guruplarını yayınlayacak arkadaşı özelleştirmekle başlayabilir mesela.. o zaman sistemimiz büyük bi atılım yapmış olur..

eddıms
Memur
09 Ocak 2012 17:08

Merak etme onlar özelleştireceklerini özelleştirdiler kimse özelleştirme istemiyor eğer hak aramak özelleştirmek ise özelleştirme istiyoruz , hangi sistem ve atılımdan söz ediyorsak. :) güldürmeyin insanı..İşte hak aramak maalesef bu ülkede özelleştirmek olarak tanımlanıyor..

dndakkurt
Aday Memur
09 Ocak 2012 17:53

teşekkür ederim sevginar35.bu konuda kesin bilgiyi nerden öğrenebilirim.hem kurum içi atama hem alt bölege tainine aynı anda başvurabilirmiyim yani.sonra ikisi birden iptal edilmesin.böyle bişey duymuştum

jiyan0347
Aday Memur
09 Ocak 2012 18:13

arkadaşlar benimde aklım karma karışık oldu ben gaziantep'te hemşireyim mardin benim alt bölgem alt bölge tayini istemek için müdürlüğe gittim isteyemezsin çünkü mardin yoğunlukta b bölgesinde antep ise c bölgesinde görünüyor isteyemezsin dediler ben böyle bir seyi ilk defa duydum bu konuda bilgisi olan var mı?ve sınırlama kalkıyormuş ya bu durumda değişirmi o zaman?

jiyan0347
Aday Memur
09 Ocak 2012 18:52

ya bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

kek_ve_cay
Aday Memur
09 Ocak 2012 19:55

açıldı arkadaşlar.. siteye girin

arzu-35
Aday Memur
09 Ocak 2012 19:59

arakadaşlar değişen yenı hızmet grubuna göre benım bölgem 2/A gitmek istediğim 4/A şimdi mümkünmüdür ?????

dndakkurt
Aday Memur
09 Ocak 2012 20:01

liste açıldı ama kısıtlamanın iptali ile ilgili herhangi bir duyuru yapılmadı hala.yapılacakmı bilgisi olan varmı.

dndakkurt
Aday Memur
09 Ocak 2012 20:04

arzu 35 eğer kısıtlama kaldırıldıysa alt bölge olarak gitmen mümkün ama kısıtlamanın kaldırıldığına dair herhangi bi resmi açıklama yok.ben görmedim

mlan
Aday Memur
09 Ocak 2012 20:28

slm arkadaşlar 1. bölgenin c den 4 bölgenin a sına alt bölge isteyebiliyormuyom acil acil tşkrler

eddıms
Memur
09 Ocak 2012 20:34

arkadaşlar genelge kalktığıyla ilgili bakanlıktan resmi açıklama varmı?

ykılıc35
Aday Memur
09 Ocak 2012 22:04

arkadaşlar 112de paramediğim alt bölgeme tain isteyeceğim amanasıl dilekçe yazıcam il olarak mı yoksa ilçe olarakmı isticem.

angel_x
Aday Memur
09 Ocak 2012 22:10

arkadaşlar dilekçe hakkında bilgi verir misiniz yani bnm hastanemde bi imza krizi var ve bnm birim sorumlum imzalamam diyor herhangi bir imzaya gerek var mı arkadaşlar bilen biri cevaplasın lütfen

jiyan0347
Aday Memur
09 Ocak 2012 23:00

arkadaşlar acilll yardım lütfen ben 1. bölgenin c sindeyim gitmek istediğim yer ise 6.bölgenin b si olur mu acaba bilen varsa lütfen cevaplasın

09 Ocak 2012 23:02

ya arkadaşlar lisetyi açmıyor

hemsıre afyon kac bölge?

jiyan0347
Aday Memur
09 Ocak 2012 23:06

kocatepe dersaneleri afyon 3. bölgenin c sinde

Toplam 173 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi