Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : **sude**
05 Ocak 2012 10:13  

Yasaklı
2012 müdür maaşları...

Evet müdürler çooook seviniyor, bizimkisi göbek atıyordu maliyeden yazı gelince. memurlara 123-150 tl verilen ek ödeme müdürlere 400 TL olarak verilecek.Bu %100 kesin. Memur zammı+enflasyon farkı+mesai+sendika ödeneği vs ile 2. derecedeki bir müdürün maaşı 3200 TL civarında oluyor...

Müdür adayı Katiplere duyurulur....

05 Ocak 2012 10:17

mrk85
Kapalı

dostum sen hangi adliyedesin? birde bundan sonraki sınavlar hangi yıl, hangi ay olur ?

05 Ocak 2012 10:24

duygusalyakisikli

Cevap, bilmiyorum.

05 Ocak 2012 10:59

zoltar
Yasaklı

mrk85 senin adliyene bilgi gelmemiş olabilir, geyik yapmana gerek yok. Uydurmuyoruz bu bilgiler kesin ek ödeme oranı müdürün 170e çıktı. Bunu bir bilene sor sana izah etsin...Sana gayipten haber vermiyoruz olan şeyi söylüyoruz.

05 Ocak 2012 11:13

mrk85
Kapalı

hocam ne geyiği bilhassa paylaşımını faydalı buldum, ben körcahilliğimden soruyorum bunları ama sende haklısın forum birbirine sataşanlarla dolu. kusura bakma yanlış anlaşıldıysam tekrar.

05 Ocak 2012 11:19

mert_istanbul_34

bencede göbek atmaları gerekiyor çünki bir iş yaptıkları yok işin agırlığı memurda soruşturmalık bir durum ortaya çıksa günah keçiside var memur doğru savcının yanına bu kadar zam almayı haketmedikleri,bu kadar ülkede işci emekli memur aldığı zam ortadayken bunların bu zammı alıpta göbek atmaması olmazdı şimdi diyiceksiniz onlar okumuş falan bende 4 yıllık mezunum bende memurum ama özeti şu hükümet müdürlere fazla para verip onları susuturup onlarında altındaki memura baskı yapıp haklarını engellemekte ayrıca hiç bir hak talep etmememekte bu devran böyle gider, ama böyle gitmez sandık herkesin son durağı... saygılarımla

05 Ocak 2012 11:21

zoltar
Yasaklı

sorduğun soru kinayelidi mrk85. verdiğim bilgiden ötürü bundan sonra hangi yıllar sınav yapılacak diye soru mantıklı değil. Ben kahinmiyim. Kim biliyor bunu. Bakanlık bile yıllık plan yapar o senenin sınavı bellidir. Sen hem katipsin. bundan sonraki katip alımından sanane, banane...

Konuyla alakalı yazışın

05 Ocak 2012 11:25

mrk85
Kapalı

sorduğum soruyu yanlış anlamışım, ben müdürlük sınavı ne zaman olabilir diye sordum, bu konularda cahil olduğumu belirttim, madem forum burası sorum sormak hakkım, gayet içtenlikle sordum ama sen anlamamışsın yani cevdiğim cevap kinayeli değil ama sen sorunlusun galiba. sorduğum soru konuyla alakalı.

05 Ocak 2012 11:32

duygusalyakisikli

:))))))

05 Ocak 2012 11:38

zoltar
Yasaklı

mrk85 güldürme kendine dahada, geçen müdür alımından önce kimse net tarih biliyormudu. Hayır...2-3 senede yapılan bir sınav sorduğun soru ile benden kesin net tarih istiyorsun. bakanlık bile bilmez bu soruyu bilgi edinmeden sorsan onlara. Konumuz müdür alımı ne zaman olacak değil, dahada burada aptalca sualler sorma bence. Soru sorma demiyorum, ama bu tarz cevabı kimse tarafından bilinmeyen saçma soru sorma, birde adliyede çalışıyorsun...

05 Ocak 2012 11:46

pasinlerli

adalet dediğin bu olsa gerek çalışmayı bilmeyen müdür 400 çok çalışan memur 100 adalete bak müdür toplam 3200 memur 1700 ne güzel demi

05 Ocak 2012 11:48

mrk85
Kapalı

lan gerizekalı heriif, ben senden kesin net bi tarih istemedim, belki bilgin vardır diye soru sordum. sen artist artist konuştun, senden özür diledim ama sen hala tartışma derdindesin.

05 Ocak 2012 11:50

zoltar
Yasaklı

bak hakaret ediyorsun mrk85 saçmalayıp durma. konunun içine ettin...

Al sana cevap 2015 yılı şubat 30da müdür alımı olacak...Hey allahım ya

05 Ocak 2012 12:16

zoltar
Yasaklı

Şuna açıklama getireyim. Bu örnekteki müdür 25 yıllık evli, eşi çalışmayan bir müdür.

Az önce 6. derecedeki bekar yeni bir müdür hadi ordan 3bin lira olmaz dedi. Bende kendinle kıyaslama, kıdemli bir müdür maaşından bahsediyorum dedim...O yüzden yeni müdürlerin derece, eş çocuk durumuna göre en fazla 2500-2700 civarında olabilir...

Net bilgileri ayın 15inde bordronuzda görürsünüz. Kolay gelsin

06 Ocak 2012 13:34

paradoks55

pasinlerli sen başka bir kurumda çalışıyorsun heralde çalışmayı bilmeyen müdür derken kimi kastettiğini anlamadım unutmaki o müdürler de zamanında katipti ve yıllarca it gibim çalıştılar...lütfen düşünerek konuşalım

Toplam 14 mesaj