Editörler : Cüneyt Barışoglu
10 Ocak 2012 01:48  

alt bölge tayin dilekçesi nasıl yazılır bilen var mı?

arkadaşlar yarın dilekçe vercem bien birisi varsa bi örnek yazabilir mi şimdiden tşkler

10 Ocak 2012 09:52

ERDEMCELIK
Aday Memur

DEVLET HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİNE

??????.

??? Devlet Hastanesi Baştabipliği emrinde kadrolu statüde ????????. olarak görev yapmaktayım. Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 2012 ocak ayı Bölge hizmet grupları listesine binaen; görev yapmakta olduğum ?. Bölge (?) grubu ??? ilinden, ? Bölge (?.) grubu ???.. iline Sağlık Bakanlığı personel atama nakil yönetmeliğinin 26. maddesine göre alt bölge tayini istiyorum.

Gereğini arz ederim.

Kurum sicil tarih

Tc: isim soyisim

05 Şubat 2012 22:13

kutup yildizi
Şube Müdürü

gncl

05 Şubat 2012 23:35

klasas
Kapalı

ben ilçeden merkeze geçmek istiyorum vhki oalrak çalışıyorum..bunun için nasıl dilekçe yazmam gerekiyo..

07 Şubat 2012 10:22

ebe0707
Memur

Arkadaşlar Alt bölge tayini için bu dilekçenin haricinde ne gerekli açık bi şekilde yazarmısınız? Bide acele cevap verirmisiniz :)

07 Şubat 2012 14:51

balik26
Şube Müdürü

dilekçe yeterli başhekimlik imzalıyıp müdürlüğe müdürlükte bakanlığa yolluyor eğer uygunsa zaten uygun değilse müdürlükten döner yazın 3 günde alırsın cevabını ama bakanlığa giderse 15-30 gün içinde yanıt gelir çkysye düşer sonra bir hafta içindede yazın gelir sonrada 15 gün taşınma iznin olur.hayırlı olsun

07 Şubat 2012 16:06

garey76
Aday Memur

arkadaşlar alt bölge tayinlerinde yolluk alınabiliyormu ? Bilen varmı lütfen yazsın. Ben izmirden ığdıra tayin olmak istiyorum ...

Toplam 6 mesaj
ANKET
Müftülere nikah kıyma yetkisi veren yasa tasarısını;