Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
10 Ocak 2012 01:48  

alt bölge tayin dilekçesi nasıl yazılır bilen var mı?

arkadaşlar yarın dilekçe vercem bien birisi varsa bi örnek yazabilir mi şimdiden tşkler

10 Ocak 2012 09:52

ERDEMCELIK

DEVLET HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİNE

??????.

??? Devlet Hastanesi Baştabipliği emrinde kadrolu statüde ????????. olarak görev yapmaktayım. Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 2012 ocak ayı Bölge hizmet grupları listesine binaen; görev yapmakta olduğum ?. Bölge (?) grubu ??? ilinden, ? Bölge (?.) grubu ???.. iline Sağlık Bakanlığı personel atama nakil yönetmeliğinin 26. maddesine göre alt bölge tayini istiyorum.

Gereğini arz ederim.

Kurum sicil tarih

Tc: isim soyisim

05 Şubat 2012 22:13

kutup yildizi

gncl

05 Şubat 2012 23:35

klasas

ben ilçeden merkeze geçmek istiyorum vhki oalrak çalışıyorum..bunun için nasıl dilekçe yazmam gerekiyo..

07 Şubat 2012 10:22

ebe0707

Arkadaşlar Alt bölge tayini için bu dilekçenin haricinde ne gerekli açık bi şekilde yazarmısınız? Bide acele cevap verirmisiniz :)

07 Şubat 2012 14:51

balik26

dilekçe yeterli başhekimlik imzalıyıp müdürlüğe müdürlükte bakanlığa yolluyor eğer uygunsa zaten uygun değilse müdürlükten döner yazın 3 günde alırsın cevabını ama bakanlığa giderse 15-30 gün içinde yanıt gelir çkysye düşer sonra bir hafta içindede yazın gelir sonrada 15 gün taşınma iznin olur.hayırlı olsun

07 Şubat 2012 16:06

garey76

arkadaşlar alt bölge tayinlerinde yolluk alınabiliyormu ? Bilen varmı lütfen yazsın. Ben izmirden ığdıra tayin olmak istiyorum ...

Toplam 6 mesaj