Editörler : crops35
«404142434445464748495051»

eylülhayal
Aday Memur
08 Nisan 2013 11:05

arkadaşlar ben faxs çektim.lütfen tüm arkadaşlarım bu hassasiyeti göstersiler.çünkü nisanın 12 sinde yine kurul toplanacak.

bulut1982
Aday Memur
09 Nisan 2013 10:54

meb 2013te 61bin atama izni istemiş acaba buna muhtemel yapılacak olan gys de dahilmi; olabilir demi

poyayaz
Memur
09 Nisan 2013 11:10

haziranda görüşülecek arkadaşlar heyacan yapmayın boş yere

bulut1982
Aday Memur
09 Nisan 2013 14:10

senin haberin kaynağı nereden (poyayaz)

White-Blue
Şef
10 Nisan 2013 15:19

ordu ilinde görev yapıyorum bakanlık müfettişleri gelmişti onlara sorduğumda meb de tüm sınavlar temmuz, ağustos, eylül aylarında tamamlanacağı yönünde çalışmalar olduğunu söyledi.

White-Blue
Şef
10 Nisan 2013 15:20

ister sendika ister memurlarne hiç fark etmez kesinlikle temmuzdan önce sınav yok

egemen6445
Aday Memur
16 Nisan 2013 15:05

inşallah olsunda temmuzda olsun görevde yükselme sınavımız.

Mert_ULU_
Aday Memur
16 Nisan 2013 21:39

Akadaşlar bu konuda çalışma yapan, en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz sendika BİLGEÇ sendikası.

BİLGEÇ Eylül 2012 tarihinde sınav tarihi konusunda e doğru bilgiyi verdi. Bazı sendikalar haziran dedi ama halen çalışma yok.

Bu konuda kandırılmayın, BİLGEÇ dava açtı, görevde yükselme sınavı yapılmıyorsa, sınavsız atayın dedi. 657 sayılı kanun 71. maddesi gereği yapılmalı diye çalışması var. Sizler hiç BİLGEÇ'i takip etmiyormusunuz?

akbaba12011983
Aday Memur
16 Nisan 2013 23:54

Arkadaslar millet vekili ediboglu meclise kanun tasarisi verdi. Gih kadrosuna gecmek icin sizde ona mail atip destek olun

ha_kan27
Aday Memur
17 Nisan 2013 15:31

inşallah bu defa bişeyler çıkar takip edelim:

efemer44
Aday Memur
17 Nisan 2013 22:47

herşey gönlünüzce olsun

20 Nisan 2013 10:43

Arkadaşlar inşallah bu kadrodan kurtulacağız.

68 unal
Aday Memur
20 Nisan 2013 19:11

bence fazla umutlanmayın bende araştırıyorum hiç sınav sölentisi bile yok

68 unal
Aday Memur
20 Nisan 2013 19:12

adamlar full taim önümüzdeki seçime younlaşmışlar sınav falan akıllarında yok

eskici__
Yasaklı
21 Nisan 2013 00:47

ANKARADA SALI TOPLANTISI İÇİN TOPLANACAKLARIN DİKKATİNE !!!
Sevgili arkadaşlar ben maliyede çalışıyorum maliye bakanlığında ankarada bulu nan arkadaşlarımız günlerdir milletvekili olan insanlarla görüşüyorlar. Hepsinin söylediği tek bir şey var grup toplantıları salı günü yapılıyor eğer bu kanun teklifi için bir baskı oluşturmak istiyorsanız grup toplantılarına gelin hepsiyel görüşün ve baskını sürekli olsun o zaman bir şeyler olur yoksa hiç bir şekilde muhalefetin verdiği kanun teklifi ile ilgilenmiyorlkar bilginize soru şu biz ne yapacağız...

Hangi kurumda çalıştığımız önemli değil nasıl toplanıcaz nerde toplanıcaz bu önemli

- - - İLSİS - - -
Aday Memur
22 Nisan 2013 08:44

yürüyün gidin yaa adamlar kendi yönetmeliklerini takmıyolar sizimi takacaklar hey yavrum hey.. görevde yükselipte napcanız. oturun oturdugunuz yerde..

eskici__, 11 yıl önce

ANKARADA SALI TOPLANTISI İÇİN TOPLANACAKLARIN DİKKATİNE !!!
Sevgili arkadaşlar ben maliyede çalışıyorum maliye bakanlığında ankarada bulu nan arkadaşlarımız günlerdir milletvekili olan insanlarla görüşüyorlar. Hepsinin söylediği tek bir şey var grup toplantıları salı günü yapılıyor eğer bu kanun teklifi için bir baskı oluşturmak istiyorsanız grup toplantılarına gelin hepsiyel görüşün ve baskını sürekli olsun o zaman bir şeyler olur yoksa hiç bir şekilde muhalefetin verdiği kanun teklifi ile ilgilenmiyorlkar bilginize soru şu biz ne yapacağız...

Hangi kurumda çalıştığımız önemli değil nasıl toplanıcaz nerde toplanıcaz bu önemli

eskici__
Yasaklı
22 Nisan 2013 15:56

Türkiye'de bulunanan tüm kamu kurum ve kuruşlardaki Yardımcı hizmetli arkadaşların dikkatine!!! Arkadaşlar bizim hakkımızda verilen teklifle ilgili Sn.Dr.Mehmet Ali EDİPOĞLU ile bizzat görüştük sonuna kadar destekçimiz olacak.Akabinde Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Sn.Feramuz ÜSTÜN'le görüştük.İstekleriniz yazılı olarak bildirin dedi gerekli yerlere ulaştıralım diyor.Yani muhalefetin teklifine sıcak bakmıyor,bizde siz iktidar kanadı olarak bizim mağduriyetimizi giderin dedik,yazılı olarak verin diyor.Tekrar Hatay Milletvekilinin makamına gittik kendisi yokmuş danışmanı Nihat beyle görüşmemizde tamamen bizim gayret çabalrımızla bir şeylerin değişeceğini ve her zaman destekçi olacaklarını dile getirdi.Biz arkadaşlarla karar aldık 30/04/2013 tarihinde yaplacak olan Ak parti Grup toplantısına katılma kararı aldık.Bu tüm Türkiye'de bulunan Yardımcı Hizmetli arkadaşları Ankara'ya toplanmaya ve sorunlarızı yazılı bir şekilde Milletvekillerine bakanlara ve ulaşabilirsek Başbakanıza iletmeyi düşünüyoruz.Tüm arkadaşları duyarlı olmaya ve katılmaya davet ediyoruz.Haydi arkadaşlar Ankara'ya T.B.M.M 'ye 30/04/2013 en geç saat 10:30 da toplanmaya.

Konu hakkında önerileri olan arkaşların forumda paylaşmaları rica olunur.

- - - İLSİS - - -
Aday Memur
24 Nisan 2013 08:49

bu arkadaşta Akp reklamı yapmış bol bol... bunları yapan zaten akp sınav açıp kapatan 1 günde yönetmeliği kaldıran..

ayrıca ben gittiğimde de gerekli yerlere ulaştıralım diyolardı hep öyle derler, tamam yapacaz söz falan demezler dostum.. istediğin milletvekiline git...

eskici__, 11 yıl önce

Türkiye'de bulunanan tüm kamu kurum ve kuruşlardaki Yardımcı hizmetli arkadaşların dikkatine!!! Arkadaşlar bizim hakkımızda verilen teklifle ilgili Sn.Dr.Mehmet Ali EDİPOĞLU ile bizzat görüştük sonuna kadar destekçimiz olacak.Akabinde Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Sn.Feramuz ÜSTÜN'le görüştük.İstekleriniz yazılı olarak bildirin dedi gerekli yerlere ulaştıralım diyor.Yani muhalefetin teklifine sıcak bakmıyor,bizde siz iktidar kanadı olarak bizim mağduriyetimizi giderin dedik,yazılı olarak verin diyor.Tekrar Hatay Milletvekilinin makamına gittik kendisi yokmuş danışmanı Nihat beyle görüşmemizde tamamen bizim gayret çabalrımızla bir şeylerin değişeceğini ve her zaman destekçi olacaklarını dile getirdi.Biz arkadaşlarla karar aldık 30/04/2013 tarihinde yaplacak olan Ak parti Grup toplantısına katılma kararı aldık.Bu tüm Türkiye'de bulunan Yardımcı Hizmetli arkadaşları Ankara'ya toplanmaya ve sorunlarızı yazılı bir şekilde Milletvekillerine bakanlara ve ulaşabilirsek Başbakanıza iletmeyi düşünüyoruz.Tüm arkadaşları duyarlı olmaya ve katılmaya davet ediyoruz.Haydi arkadaşlar Ankara'ya T.B.M.M 'ye 30/04/2013 en geç saat 10:30 da toplanmaya.

- - - İLSİS - - -
Aday Memur
24 Nisan 2013 08:55

bide bu ülkede olması gereken bütün rutin işleri Başbakana iletmemiz salya sümük ağlayıpta mı yaptırmamız gerekiyo ben bunu anlamadım bu bizim zaten hakkımız.. hakkım olan bişey için de gidip kimseye yalvarmam.

eskici__, 11 yıl önce

24 Nisan 2013 11:00

Meb personel ihtiyacını ya engelli personel yadq sosyal hizmetlerden gelen insanlarla karşılaşmaya çalışıyor kadrolu olarak yani hak aramayan kesim bu gidişle zaten bu kadrodan emekli oluruz biz alışmışız armut pis ağzıma dus misali hazıra konmaya.

Toplam 1057 mesaj
«404142434445464748495051»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi