Editörler : Pangaea
«174817491750175117521753175417551756175717581759»
16 Aralık 2015 08:51

tşk ederim antepfood :)

antepfood, 8 yıl önce

Sen tecrübeli bir arkadaşımızsın sen demişsen vardır bir hikmeti:)

16 Aralık 2015 09:30

siz bişeyler biliyosunuz gibi sanki hadi hayırlısı :)

16 Aralık 2015 10:10

ben bilmem antepfood bilir :)

kepesesekolik, 8 yıl önce

siz bişeyler biliyosunuz gibi sanki hadi hayırlısı :)

mhnds25
Daire Başkanı
16 Aralık 2015 11:59

GTHB platformu facebook sayfasında Yılmaz senol isimli birisi var. Zannederim bakanlık personeli. Daha önce de söylediği şeyler hep bire bir çıktı ve bundan dolayı millet bayaa itimat ediyor. haklıdırlar da Fakat forumda bazı kendini bilmez kişilerin hakaret etmeleri çok aciz ve kişiliksiz olduklarını ortaya koymaktadır neticesinde 2011 yılından beri atama bekleyen tüm arkadaşlara bilgilendirmesi yardımcı olması 50 bine yakın platform kurucusunun bu iyi niyetini su istimal edilmesini yanlış buluyorum.. lütfen atama bekleyen arkadaşlarımıza yılmaz bey diğer arkadaşların samimiyetlerini kırmayalım

duman_yak
Aday Memur
16 Aralık 2015 12:27

Samimiyetinden şüphe duymadığımız insan ve inalarımız var. Kişisel sorunlarımızı bu forumlardan uzak tutmak daha iyi olur.

Arkdaşlar bizler alım için çalışmalarımıza devam edelim.

mhnds25, 8 yıl önce

GTHB platformu facebook sayfasında Yılmaz senol isimli birisi var. Zannederim bakanlık personeli. Daha önce de söylediği şeyler hep bire bir çıktı ve bundan dolayı millet bayaa itimat ediyor. haklıdırlar da Fakat forumda bazı kendini bilmez kişilerin hakaret etmeleri çok aciz ve kişiliksiz olduklarını ortaya koymaktadır neticesinde 2011 yılından beri atama bekleyen tüm arkadaşlara bilgilendirmesi yardımcı olması 50 bine yakın platform kurucusunun bu iyi niyetini su istimal edilmesini yanlış buluyorum.. lütfen atama bekleyen arkadaşlarımıza yılmaz bey diğer arkadaşların samimiyetlerini kırmayalım

ultrBedo
Aday Memur
17 Aralık 2015 22:38

Saygıdeğer arkadaşlar, meslektaşlar; Bu yazıyı öncelikle çok düşünerek hazırladığımı bilmenizi isterim. Size Ankara'daki son çalışmalar, son 1 aylık duyumlar, yaşananlar, edindiğimiz bilgiler hakkında bilgi vermek istiyorum. Yeni bakanla beraber 1.5 yıldır uğraştığımız atama beklentimiz iyice arttı. Öncelikle özetlemek istiyorum size: Sn. Bakan ilk geldiğinde bakanlıktaki personel açığıyla ilgili bilgi sahibi olduğu için bu konuya yönelik çalışma istediği bilgisi geldi, daha sonra araştırmalarımız sonucu pergemin 1 aya yakındır sözleşmeli alım için çalışma yaptığı bilgisini edindik ve bu alım için değişik sayılar gelmeye başladı. Bakana 4 yıllık bir plan çerçevesinde eleman istihdamı toplamda 8000 kişilik proje sunuldu ve ilk etapta 2700 kişilik bir alım öngörüldüğü bunun çalışması bitip bakan beye sunulduğu söylendi. Şuan bakan beyin masasında bu veya buna yakın bir minvalde sözleşmeli alım çalışması bulunmaktadır. Gelelim bu güzel haberlerin bizim için kötü durumlarına. Son bir kaç gündür Ankara'daki dostlarımız uğraşımız sonucu personel daire başkanlığından ne yazık ki 2014 Kpps ye girmiş biz meslektaşlarımız için çok kötü bir haber aldık. Bu öngördüğümüz alımların 2016 KPSS sonrası alınacağı bilgisi kesin olarak elimize ulaşmıştır. Şimdiden sınavlara çalışın diye yakın kişilere bilgi aktarmışlardır. Yaklaşık hayatımızın 3 yılındandan fazlasını verdiğimiz bu sınav ve atama sürecinden hüsranla ayrılmak üzereyiz. Ankaradaki arkadaşlarla son bir karar aldık. Bakan beyden randevu alamazsak AÇLIK GREVİNE başlama kararımızı verdik. Sizden son bir ricamız bu kararımızı lütfen Facebook ve Twitter'da Bakan beye iletmeniz ve sonuca ulaşamazsak Ankara'daki bir kaç arkadaşla bu greve gireceğiz. Sizlerden destek olmak isteyenleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bütün çıplaklığıyla 1 aydır aldığımız tüm doğru bilgilerin özetini verdiğimi düşünüyorum. Herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

ysfck
Şef
17 Aralık 2015 22:49

Bi yetsin artik ya bu nedir manyak ettiler

gıda1071
Kapalı
17 Aralık 2015 22:53

bunca insanı bunca emekle bunca puanla nasıl ortada bırakırlar ya ne demek 2016 sonrası ya delirdim ya

17 Aralık 2015 22:54

Sevinecezmi agliyacazmi anlamadim bi gun iyi haber bi gun kotu haber

gıda1071
Kapalı
17 Aralık 2015 23:03

Allah bize acısın

gıda1071
Kapalı
17 Aralık 2015 23:04

4 yılımı yedi kpss

gıda1071
Kapalı
17 Aralık 2015 23:06

insanlar neden cinayet işler ya da neden intihar eder şimdi anlıyorum sınırlarda geziyorum

elay-0658
Kapalı
17 Aralık 2015 23:50

bakin arkadaslar bu durumu kabullenen her kim varsa ona sesleniyorum aklinizi basiniza alin bizler ne zaman bu kadar duyarsiz olduk ne zaman hakkimiz yendiginde kabullenir olduk siz saniyor musunuz bizler 2016 kpss ile atanicaz tepki vermedigimiz icin yine bu sekilde sindirilme ile karsilasabiliriz.Kpss calisan arkadaslarim neden bu kadar sessizsiniz siz degil misiniz 2014 kpssye ayni sekilde calisip hayalleri ayaklar altina alinanlar yine böyle bisey ile karsilasmayacaginiz ne belli.ya kardesim 4 sene o okulu yillarini kpss hazirligi ve arkasindan 2 sene boyunca oyalanmak icin mi okudun kendine gel artik ve harekete gec kabullenmiyoruz biz bu durumu onu bilin destek verin

gıdem
Memur
18 Aralık 2015 00:37

Alınır alınmaz bilmem ama 4 yılda 8bin alımı mantıklı değil. 2014 puanıyla alım olursa 4 yılda 8bin daha mantıklı hale gelir sonuçta 3 yıldır düzgün alım yapılmadı. Umarım puanlar yanmadan alım yapılır

Olduramadım
Memur
18 Aralık 2015 01:07

Bizi bu hale getirenin allah belasını versin.

gıda1071, 8 yıl önce

insanlar neden cinayet işler ya da neden intihar eder şimdi anlıyorum sınırlarda geziyorum

gıda1071
Kapalı
18 Aralık 2015 01:09

Allah bize rahmet etsin. Bu zalimlerin kalbine de merhamet versin.

Olduramadım, 8 yıl önce

Bizi bu hale getirenin allah belasını versin.

ozzy05
Yasaklı
18 Aralık 2015 01:37

Arkadaşlar bunlar kader kısmet moralinizi bozmayın bir zamanlar ilahiyatcılar boş boş geezerdi adamlar şimdi atanıyor.Gıdayı yazan herkes atanmanın kolay olduğu bölümleri biliyorduk hemşirelik gibi.Bir çok müh 85 altı zor bizden tabi iyiler ama.

Çevre Müh Kimya Müh Su müh gıda müh mekatronik müh malasef bitti.

dğer bölümlerde az kaldı.

Mirayyybahar
Aday Memur
18 Aralık 2015 10:54

Puanim 90.99 ve bu puanla tekrar hazirlanmayi dusunecegim aklimin ucundan gecmezdi.

azlazl
Memur
18 Aralık 2015 11:29

Bilgilendirme için teşekkürler fakat bu duyumları nerden alıyosunuz çok merak ediyorum. Senelerdir şurdan şu duyum aldım şu kadar atama olacak, bu kadar söyleşmeli alım yapılacak vs.. bugüne kadar hiçbir duyumun doğru çıktığını görmedim.

ultrBedo, 8 yıl önce
Saygıdeğer arkadaşlar, meslektaşlar; Bu yazıyı öncelikle çok düşünerek hazırladığımı bilmenizi isterim. Size Ankara'daki son çalışmalar, son 1 aylık duyumlar, yaşananlar, edindiğimiz bilgiler hakkında bilgi vermek istiyorum. Yeni bakanla beraber 1.5 yıldır uğraştığımız atama beklentimiz iyice arttı. Öncelikle özetlemek istiyorum size: Sn. Bakan ilk geldiğinde bakanlıktaki personel açığıyla ilgili bilgi sahibi olduğu için bu konuya yönelik çalışma istediği bilgisi geldi, daha sonra araştırmalarımız sonucu pergemin 1 aya yakındır sözleşmeli alım için çalışma yaptığı bilgisini edindik ve bu alım için değişik sayılar gelmeye başladı. Bakana 4 yıllık bir plan çerçevesinde eleman istihdamı toplamda 8000 kişilik proje sunuldu ve ilk etapta 2700 kişilik bir alım öngörüldüğü bunun çalışması bitip bakan beye sunulduğu söylendi. Şuan bakan beyin masasında bu veya buna yakın bir minvalde sözleşmeli alım çalışması bulunmaktadır. Gelelim bu güzel haberlerin bizim için kötü durumlarına. Son bir kaç gündür Ankara'daki dostlarımız uğraşımız sonucu personel daire başkanlığından ne yazık ki 2014 Kpps ye girmiş biz meslektaşlarımız için çok kötü bir haber aldık. Bu öngördüğümüz alımların 2016 KPSS sonrası alınacağı bilgisi kesin olarak elimize ulaşmıştır. Şimdiden sınavlara çalışın diye yakın kişilere bilgi aktarmışlardır. Yaklaşık hayatımızın 3 yılındandan fazlasını verdiğimiz bu sınav ve atama sürecinden hüsranla ayrılmak üzereyiz. Ankaradaki arkadaşlarla son bir karar aldık. Bakan beyden randevu alamazsak AÇLIK GREVİNE başlama kararımızı verdik. Sizden son bir ricamız bu kararımızı lütfen Facebook ve Twitter'da Bakan beye iletmeniz ve sonuca ulaşamazsak Ankara'daki bir kaç arkadaşla bu greve gireceğiz. Sizlerden destek olmak isteyenleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bütün çıplaklığıyla 1 aydır aldığımız tüm doğru bilgilerin özetini verdiğimi düşünüyorum. Herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

gıdem
Memur
18 Aralık 2015 12:31

söylenti furyası gelecek dönem için de başladı.. önce 6bin sonra 2bin ve şimdi 8bin.. bakalım 2 yıl sonra hangi sayı söylenecek

Toplam 39314 mesaj
«174817491750175117521753175417551756175717581759»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi