Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
«1666166716681669167016711672167316741675167616771678
25 Kasım 2014 13:20

can_emrah66

Can emrah , aynisini sanada diyorum benim siralamam 1495 ben zaten atanamam . Bos bos konusmayin krndimi dusunuyormusum . Ulan adamlar 1500 kisi alsa belki ancak yerlesirim . malum devlet ziraatci ve veteniner alimina yukleniyor kalkip o alimin 1000 tanesi bizim demek gercekci olmaz . Bu yuzden 250 300 bile bu sartlarda iidir bence . Cunku internet uzerinden gerceklestirilen aktivitelerle alim malim yok bize . 250 gelse sukredin . Ha alim istiyoruz diyorsanzda bilgisayarin basindan kalkin artik . . .

enkcnskn, 3 gün önce - Alıntıya git

ben de senin dediğinin tam tersi düşünüyorum. neden biliyor musun targel alımı bittiği için hükümet ondan sonra hiç toplu alım yapmadı 2013 haziran ayında 766 alım yaptı en yüksek aldığı buydu targelden sonra. bunun 223 tanesi gıda mühendisiydi. ben buna göre konuşuyorum.766 da 223 çok büyük bir oran bence. ha senin dediğin gibi targel alımı olsaydı ki artık olmayacak verdiğin sayı doğru olurdu. örneğin 4000 kişilik bir alımda da artık gıdacı 250 gibi bir sayı olmaz çünkü artık gıda denetimine göre merkeze personel alınacak göreceksiniz.

25 Kasım 2014 15:22

egb16

Arkadaslar siz neyin kavgasını ediyosunuz adam çıktı (mehmet simsek) sadece polis öğretmen ve saglikci alicam baska bakanlıklara personel yok (yada yok denecek kadar az) dedi. Artık şu olaya el atalım ama bu kadar da olmaz "GTHB ye sesimizi duyurma zamanı" başlığına fikirlerimizi yazalım. Biz gida ziraat vet hekimler kime ne kdr kadro cikar tartışması yaparken pastanın en büyük payini sesini en cok duyuran öğretmenler kapıyor. Birlesip BİZDE VARIZ diyelim artik.

25 Kasım 2014 15:26

prednoıl

devlette hiç olmadığı kadar veteriner ve ziraat mühendisi bolluğu var ,oturacak yer bulamıyorlar adeta elbette normalde alım gıda mühendisi ağırlıklı olur ( mehdiden önce 600 adet tek kalemde alınmıştı) ama mehdi varken buna müsade etmeyecektir gider ayak son darbesini vurur öyle gider gıda mühendislerine.

cumhurbaşkanına ya da başbakana yıllardır onbinlerce veteriner ve ziraat mühendisi alımına karşı ne kadar gıda mühendisi alınmış bunu izah edebilirseniz bir şansınız var.

25 Kasım 2014 15:35

boşbogaz

sizin kadar bahtsız bir bölüm yok ..gidin kendinizi meclisin önünde yakın

25 Kasım 2014 16:03

enkcnskn

Can emrah Ben anlamadim senin ne demek istedigini . Yani cok az bi alim mi olacak diyorsun . . .

25 Kasım 2014 19:08

gıdamız

arkadaşlar tüm gıda ziraat müh ve vet hekimler toplanıyoruz. artık harekete geçmenin zamanı.. kendimiz sevdiklerimiz ve geleceğimiz için bu sessizliğe hepbirlikte bi son verelim.."GTHB ye sesimizi duyurma zamanı" başlığındayız..

cakabey5, 3 gün önce - Alıntıya git

nerede bu başlık ?

25 Kasım 2014 19:14

gıdamız

http://forum.memurlar.net/konu/2076656/

25 Kasım 2014 20:11

awsedrzxc
Arkadaşlar bu son olumsuz haberlerden sonra ilk 50 de olup da Zonguldak yazmayı Düşünen var mi ? Ben sanırım artık düşünmekteyim. Yarin bi kurumu Arıcam başka var mi ?
25 Kasım 2014 20:11

cakabey5

arkadaslar lafta değilde gerçekten birşeyler yapmak isteyenleri ''GTHB ye sesimizi duyurma zamanı'' forumuna bekliyoruz. foruma gelipte yazılanları okuyup çıkmayın eyleme gelecek olanlar en azından bende varım diye mail atsınlar kaç kişi olduğumuzu belirleyelim.

(gelmeyecek olupta diğer yollarla (mail, twit vs.)destekleyecekler de en azından =gelemem ama yanınızdayım= diye belirtebilirler, ama bilin ki sessizliğimiz bizim hayrımıza değildir )

25 Kasım 2014 20:12

awsedrzxc
Arkadaşlar bu son olumsuz haberlerden sonra ilk 50 de olup da Zonguldak yazmayı Düşünen var mi ? Ben sanırım artık düşünmekteyim. Yarin bi kurumu Arıcam başka var mi ?
25 Kasım 2014 21:17

trabzonlugıdacı

ilk 50 de değilim puan 89 düz memurluk düşünüyorum bu saatten sonra

25 Kasım 2014 22:42

can_emrah66

Can emrah Ben anlamadim senin ne demek istedigini . Yani cok az bi alim mi olacak diyorsun . . .

enkcnskn, 3 gün önce - Alıntıya git

alımın ne kadar olduğunu bilmem. benim demek istediğim artık arada uçuk fark olmayacak yani 1000 vet ve ziraat alındığında 50 gıdacı alınmayacak demek istiyorum.o eskide kaldı targelle beraber bitti yani.oranlar hemen hemen eşit dengeli olacak yani

26 Kasım 2014 09:12

enkcnskn

Insallah dedigin gibi olur . Bende cok alim olsun istiyotum . Sonucta ne hayallerle geldik bu bolumu okuduk . Yok gelecegin meslegiymis yok bilmem ne . Su anki durumda ise bu bolumu terchlerime ekledigim gune lanet ediyorum . . . Umarim yillardin yenen hakkimizi alabiliriz bu sefer . . . Ben atanmasamda fazla bi alim olsun en azindan 85 ve ustu gitsin artik . . .

26 Kasım 2014 11:18

can_emrah66

Insallah dedigin gibi olur . Bende cok alim olsun istiyotum . Sonucta ne hayallerle geldik bu bolumu okuduk . Yok gelecegin meslegiymis yok bilmem ne . Su anki durumda ise bu bolumu terchlerime ekledigim gune lanet ediyorum . . . Umarim yillardin yenen hakkimizi alabiliriz bu sefer . . . Ben atanmasamda fazla bi alim olsun en azindan 85 ve ustu gitsin artik . . .

enkcnskn, 2 gün önce - Alıntıya git

olacak inşallah ben inanıyorum buna. bunun sadece gıdacılar değil ziraat ve veterinerler de farkında artık herkes biliyor bunun böyle olacağını hakkımızı alacağız sonunda.

26 Kasım 2014 12:31

enkcnskn

Ben mehdiden korkuyorum kardesim . Ne bileyim sanki gidacilara kini var . Acaba uvi. okurken sevdigi kızı gidacilardan birimi kapmis diye dusunuyorum bazen :)

26 Kasım 2014 20:38

diyojenreis

Valla kardeşim bakanin gecmisi bizi ilgilendirmez ama bizim gelecegimizle oynadığı aşikâr

26 Kasım 2014 21:05

cakabey5

GTHB ye sesimizi duyurma zamani

Arkadaslar eylem eylem diyordunuz buyurun baslik bu. Ama derseniz ki *biz sadece yakinmayi biliriz adım atmaya gelince bizden birşey cikmaz* ona da tmm eyvallah..

benchmark. Senide gormek isteriz aramizda

27 Kasım 2014 12:27

benchmark

GTHB ye sesimizi duyurma zamani

Arkadaslar eylem eylem diyordunuz buyurun baslik bu. Ama derseniz ki *biz sadece yakinmayi biliriz adım atmaya gelince bizden birşey cikmaz* ona da tmm eyvallah..

benchmark. Senide gormek isteriz aramizda

cakabey5, 2 gün önce - Alıntıya git

HER ZAMAN KARDEŞİM.EYLEM TEK YOLDUR

Toplam 33558 mesaj
«1666166716681669167016711672167316741675167616771678