Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
«1647164816491650165116521653165416551656165716581659
21 Temmuz 2014 15:57

nhelis

HasretEke, sana katiliyorum, ve amin insallah diyorum :)

Foodman, 3 gün önce - Alıntıya git

aminnnnnn

21 Temmuz 2014 16:01

yildiz gida

http://forum.memurlar.net/konu/2032213/ brans siralamasi yapiyoruz arkadaslar

21 Temmuz 2014 16:03

veycell 72

2010 da kpss ye 7329 gıda mühendisi girmiş..2014 te kaç kişi girmiş belli değil..alım olmadıkça 20 bine ulaşır..ben bu sistemin...

21 Temmuz 2014 17:10

aytan

a....s......tmamladimmi

21 Temmuz 2014 17:49

veycell 72

ağır tamamladın kardeşim..ama hakkın var..

21 Temmuz 2014 18:21

sea-city2014

http://www.memurlar.net/album/6244/

21 Temmuz 2014 18:38

fsengun12

86,112 9818 benim

22 Temmuz 2014 11:51

Foodback

merhaba arkadaşlar, yeni bir atama dönemine girdik.hepinize başarılar diliyorum.birlik olmaya çalışalım.bu ülkede gıda işletmelerinin yeterince denetlenmediğini, bu işte yetkili personelin denetlemelerde yer almadığını üstüne basa basa anlatalım, facebook, twitter etkinlikleri yapalım.daha çok kişinin atanması için uğraşalım.tai bu arada mesletaşlarımızın önünü kesmeyelim.bunun en somut örneği olarak geçen dönem ben yaşadım. 2014 haziran alımında 88 puan ile hakkari şırnak dahil bütün doğuyu yazmama rağmen atanamadım.o 'herhangi bir yere yerleştirilemediniz' yazısını görünce benim ailemin tanıdıklarımın yüzünü tahmin edebiliyosunuzdur herhalde.Yeni arkadaşlara belirtelim tekrar tercih diye baş belası yüzünden atanamadım.meslektaşlarımızın bunu bize yapması daha da kötü.izmiri beğenmeyip antalayaya, ankaradan tekrar ankara içine tercih yapan ve buna benzer daha birçok yer değiştirmeye şahit olduk.sadece bu değil, atanıp göreve başlamayanlar mı dersiniz neler neler...Ben hayallerimi ertelediğim için onlara hakkımı helal etmiyorum kardeşim.benim puanım yüksek hakkımı tekrar kullanırım diye birşey yok.senin yüksek puan alarak hakkın benden daha önce atanmandır. bu sıkıntıları çektirdikleri için Allah onları bildiği gibi yapsın.ilahi adalet tecelli bulsun. Allah'a şükür güzel bi firmadan ortalamalardan iyi bi maaşla başlıcam. ama devlete atanmayı tercih ederdim. şükürler olsun yine de..

22 Temmuz 2014 12:06

tuarekkk

merhaba arkadaşlar, yeni bir atama dönemine girdik.hepinize başarılar diliyorum.birlik olmaya çalışalım.bu ülkede gıda işletmelerinin yeterince denetlenmediğini, bu işte yetkili personelin denetlemelerde yer almadığını üstüne basa basa anlatalım, facebook, twitter etkinlikleri yapalım.daha çok kişinin atanması için uğraşalım.tai bu arada mesletaşlarımızın önünü kesmeyelim.bunun en somut örneği olarak geçen dönem ben yaşadım. 2014 haziran alımında 88 puan ile hakkari şırnak dahil bütün doğuyu yazmama rağmen atanamadım.o 'herhangi bir yere yerleştirilemediniz' yazısını görünce benim ailemin tanıdıklarımın yüzünü tahmin edebiliyosunuzdur herhalde.Yeni arkadaşlara belirtelim tekrar tercih diye baş belası yüzünden atanamadım.meslektaşlarımızın bunu bize yapması daha da kötü.izmiri beğenmeyip antalayaya, ankaradan tekrar ankara içine tercih yapan ve buna benzer daha birçok yer değiştirmeye şahit olduk.sadece bu değil, atanıp göreve başlamayanlar mı dersiniz neler neler...Ben hayallerimi ertelediğim için onlara hakkımı helal etmiyorum kardeşim.benim puanım yüksek hakkımı tekrar kullanırım diye birşey yok.senin yüksek puan alarak hakkın benden daha önce atanmandır. bu sıkıntıları çektirdikleri için Allah onları bildiği gibi yapsın.ilahi adalet tecelli bulsun. Allah'a şükür güzel bi firmadan ortalamalardan iyi bi maaşla başlıcam. ama devlete atanmayı tercih ederdim. şükürler olsun yine de..

Foodback, 2 gün önce - Alıntıya git

umarım bu yazıyı ordan oraya zıplayıp kul hakkına girenlerde okumuştur. yazıklar olsun böylelerine. kaç kişinin ekmeğiyle oynuyorlar.kardeşim çok kötü bir psikoloji yaşamışsındır, sende bilmezmiydin bu puanla atanıp sonra başka yerlere geçmeyi ama sen dürüstlüğünün kurbanı olmuşssun. böyle yapmayı düşünenler bu yazıyı okurlarda nelere sebep olduklarını görürler.

22 Temmuz 2014 17:34

tsunami21

umarım bu yazıyı ordan oraya zıplayıp kul hakkına girenlerde okumuştur. yazıklar olsun böylelerine. kaç kişinin ekmeğiyle oynuyorlar.kardeşim çok kötü bir psikoloji yaşamışsındır, sende bilmezmiydin bu puanla atanıp sonra başka yerlere geçmeyi ama sen dürüstlüğünün kurbanı olmuşssun. böyle yapmayı düşünenler bu yazıyı okurlarda nelere sebep olduklarını görürler.

tuarekkk, 2 gün önce - Alıntıya git

Maalesef hiç kimse okuyup da tekrar tercih yapmamazlık etmiyor. bunun için insanlara anlatmak yetmiyor.. kişinin vicdanına kalmış tamamen.

22 Temmuz 2014 23:10

TR.SU

Foodback, 2 gün önce - Alıntıya git

HAKKARİDEN İZMİRE GİDENİ ANLARIMDA, İZMİRDEN ANKARAYA GİBİ ZEVKİ ŞAÇMALIKLAR ÇOK YANLIŞ.

BİRİ ZEVK PEŞİNDEYKEN BİRİ EKMEK PEŞİNDE.

TOP EDER ADAMI YARADAN, KİMSENİN EKMEGİNE BOŞ YERE TAŞ KOYMAYIN UMARIM 2014 DE YAŞANMAZ BUNLAR.

22 Temmuz 2014 23:58

eragon_86

gazetekamu.com/ne-hukumete-ne-bakanligadir-sozumuz-bakan-ekerin-asilsiz-verilerine-darbedir-sozumuz.

22 Temmuz 2014 23:59

eragon_86

#gthb10bin hastag twittera gelin

23 Temmuz 2014 13:03

TR.SU

BAKANLIK TOPLAMDA 1000 KİŞİ ALIR BUNUN

400VET, 300ZİRAAT, 150GIDA, 150SU ÜRN.

BUNDAN FAZLA BİR ALIM OLMASI BİZLERE BAĞLI TARGEL GİBİ SAĞLAM BİR PROJE LAZIM.

HEM DEVLET YARARINA HEM BİZİM YARARIMIZA OLACAK BİR PROJEYİ TABİKİ HÜKÜMET +OY İÇİN DESTEKLEYECEKTİR.

24 Temmuz 2014 00:11

TR.SU

EN HAREKETSİZ FORM BURASI HA

24 Temmuz 2014 00:17

mosheuhaydar

10.000 mühendis ataması için imza www.change.org/tr/kampanyalar/sn-recep-tayyip-erdoğan-kpss-2014-

24 Temmuz 2014 01:44

nhelis

dostlar birlik olmalıyız imzalamaları unutmayalım bekleme sürecinde herkese sabır diliyorum

24 Temmuz 2014 03:19

baris001

Bu tekrar tercih olayı kadar saçma bişey mi var ya bir puan bir kere kullanılmalı madem beğenmeyecen gittiğin yeri yazma . Bu kadar abuk subuk bişey olamaz

24 Temmuz 2014 04:05

TR.SU

evet devlet sözleşmeli olayımı komple kaldırmalı. umut tacirliği bu ucundan gösterip vermiolar.

Toplam 33179 mesaj
«1647164816491650165116521653165416551656165716581659