Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
«1649165016511652165316541655165616571658165916601661
30 Temmuz 2014 12:21

baris001

yav sanki görende sizi hacettepe tıp puanıyla gıda mühendisliği seçti sanacak . her türlü bizi geçerlermiş miş miş te miş miş..

kendinizi ne sanıyorsunuz nerenin özgüveni bu böyle anlamadık gitti..

tamam atanın iş güç sahibi olun gözüm varsa ne olayım ama aptal bi kpss sınavına geceli gündüzlü çalışıp sonra

'' ama biz daha zekiyiz onlardan daha yüksek puan alıyoruz'' salaklığınıda bir bırakın gözünüzü seveyim yaaa :))

madem çok zekisiniz yüksek zeka ve kapasitelerinizi başka yönlere kaydırın. ne biliyim ticaret falan yapın ufak tefek kendi işinizi kurun hayata bi yerlerden tutunun.

hey allahım yaa.. bende neden yazdım bunu buraya bilmiyorum ama yapmayın etmeyin . size göre ösym sınavları kapasite ölçtüğü doğru ise o yüksek kapasitelerinizi tıp fakültelerine .odtü ye boğaziçi ye giderek kullanırdınız demek ki neymiş ösym sınavları saçmalıkmış de mi

dereyüzlü, 3 gün önce - Alıntıya git

Sizin gece gündüz çalışmanıza engel mi koydular ?

Memuriyete giriş için geçilmesi gereken sınav KPSS bu sınavda dahil olmak üzere geriye doğru dönelim bakalım sonuçlara hepsinde Gıda müh fark atmamış mı ?

Hacettepe Tıp puanı aldığını iddaa eden mi var ? İddamız sizlere fark attığımız bunuda kanıtlarız sizin gibi boş laflar etmiyoruz.

İsteyen ticaret yapar isteyen memur olur sen kimsin insanlara ne yapması gerektiğini söylüyorsun ?

Alın gözümüz yok işiniz olsun filan bu ne cüret sen kime ne lütuf ediyorsun ?

Yazdığın yazıda aptal salak gibi kelimeler kullanarak kendi zekanın ezilmişliğini bastırmaya çalışıyorsun ancak ezilmişliğin ben buradayım diye bağırıyor.

Biz ilaç yazalım diyen bir tane gıda müh bulamazsın ancak biz gıda denetimi yapacaz diyen bir sürü ziraat mühendisi var ortalıkta. Herkes işini yapsın dememiz hakkımızı aramamız sizleri neden rahatsız ediyor.

Bu rahatsızlığın sebebi kırsala inmeyi red etmenizden dolayı olabilir mi ? Gıda denetim işinin şehirlerde olması sizi cezbetiyor bizim kadrolarımıza göz dikiyorsunuz. Yıllarca Gıda Müh hakkını yediniz şimdi onlar hakkını yedirmemek için uğraştığı için hepinizi bir korku aldı.

Bizim gıda denetim kadrolarına göz koyacağınıza gidin samanı bile neden ithal ettik biz diye sorgulayıp asıl işinizi yapmaya çalışın. Girdiğiniz her sınavda geçildiğiniz insanlarada saygılı olun zira onlar size her şeye rağmen saygı duyuyor. Kadrolarınıza göz koymuyor.

Toplam 33201 mesaj
«1649165016511652165316541655165616571658165916601661