Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : el.san.z.e.ö.oto-danisman-expert
03 Şubat 2012 16:01  

Milenyum kasa hyundai accent 1.5 gls modeli

Merhaba arkadaşlar hyundainin milenyum kasa 1.5 gls kasasını tavsiye edermisiniz.O arabalar nasıldır?

03 Şubat 2012 20:16

oğuzkağan2308

ben geçen yıl mayıs ayına kadar bu arabadan kullandım. açıkcası sadece şehir içinde kullanacaksan ve kliması varsa fazlasıyla iyi bi araba. ama uzun yolda motor ve yol sesini aşırı içeri alır, virajlarda biraz zayıf kalır, direksiyon çok hafif olup yüksek hızlarda tedirgin edici oluyor.ama şunu tekrar söyleyeyim arabayı şehir içinde kullancaksan hafta sonları biyerlere gidip gelmek için kullanacaksan çok harika araba yakıtı çok çok iyi ben arabama lpg taktırmamıştım bile. motor güçlü ve seridir. eğer araba temiz kullanılmışa sanayi yüzüde görmen mümkün olmaz motor arızası çıkartmaz kolay kolay. sormak istediğin bir soru olursa cevaplarım yine...

03 Şubat 2012 22:46

taz 64
Yasaklı

şimdi sana onu alma şunu al diyen olacaktır.belliki paran ona göre.al kardeş pişman olmazsın ama dediğin gibi milenium kasa al.onlar enjeksiyonlu sıralı tüpte attınmı başın ağrımaz.kolay kolay arıza yapmaz yapsada parçası diğer araçlara göre hem bulunur hemde uygundur.kaporta zayıf ama sürüşü güzel zaten o paraya çok güvenli bi araba alamazsın.tam memur arabasıdır...

06 Şubat 2012 11:54

bir garip işsiz

oğuzkağan2308 ve taz arkadaşım çok teşekkür ediyorum..bilgilerinize saygım sonsuz ama uzun yolda motor ve yol sesini aşırı içeri alır, kelimesi tabi ister istemez tedirgin ediyor.İşte benim en çok merak ettiğimde buydu.aynı zamanda içeriye ses almayan bi araba zannediyordum.eğer içeriye ses alıyorsa ben o arabadan soğurum.

şimdi bitane 2000 model hyundai 1.5 gls MİLENYUM KASA

Çift hava yastığı

klıma

merkezi kilit

hidrolik direksiyon

4 cam otomatik

ımmoblızear bana bu özellikteki araba yeter.İşte bu özellikte benim bütçeme göre olan hyundailer var.tercihim o yüzden hyundai dir.taz 64 arkadaşın dediği gibi memur arabası..NEYSE

oğuz kardeş çokmu ses alıyor yav.valla sogudum şimdi.

06 Şubat 2012 18:15

hatip42

oğuz, harbi bir cevap ver yavvv.

Toplam 4 mesaj