Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : FoRNoX
01 Şubat 2013 19:35

mecnun_01

güncel............

06 Şubat 2013 15:17

mecnun_01

degerli arkadaşlar maduriyerimizi e-devlet sitesinden bimer milli savunma bakanlığı iletişim merkezi

06 Şubat 2013 15:18

mecnun_01

cumhurbaşkanına aynı anda yazalım ilğileniyorlar arkadaşlar şimdi herkes yazmalı

06 Şubat 2013 15:22

mecnun_01

özellikle her satırın başında tsk dan sağlık nedeni ile atıldığınızı yazın arkadaşlar

07 Şubat 2013 18:09

mecnun_01

Degerli meslektaşlarım boş durmaktan bize hiç bir fayda vermez bu siteye bakıp geçmeyin sizde fikirlerinizi düşüncelerinizi paylaşın yapmanız gereken bilğisayar başında yazışın en azından sık aralıklarla aynı anda ptt den alacağınız e-devlet şifresi ile kişisel erişim sayfanıza girip milli savunma bakanlığı cumhurbaşkanlığına başbakanlık bimer'e her yazdığınız istek yardım ve dilekçeleriniz özellikle söylüyorum her yazının başında sağlık nedeniyle tskdan atılmış uzman erbaşım yazınki gündem olsun insanlar bu ayıbı gerçek yüzüyle öğrensin sadece sözleşmemiz fesh edildi yazdığınız zaman kurumlar anlaşmalı girdiğimizi sanıyorlar bizler bu meslege çağdaş bir gelecek vadi ile girdik bu meslege herzman bunu ima edin arkadaşlar şimdi sokağa atıldık hiç bir geleceğimiz kalmadı malesef e-devletten yazılan kısa olsun uzun olsun bilği edinme başvurularında gönderdiğiniz her her dilekçe hakkınızda araştırma soruşturma yapılıyor kurumları rahatsız edelim bunu yapmamız basit sayımız 10 a ulaşmıştır diger arkadaşlarımızın katılımını bekliyoruz tüm sağlık nedeni ile madur edilip tsk dan atılan meslektaşlarıma

11 Şubat 2013 16:14

leo1t

slm arkadaşlar bende 1 yıl önce sağlık nedeni ile ayrıldım 5 ay hava değişimi aldığım için.bu yeni çıkan kanun 1 yıl önce çıkmış olsaydı bende devam edecektim göreve.emuzder başkanını aradım kanun hakkında bişeyler sordum bimere yaz dedi bende yazdım.hayırlısı diyelim

14 Şubat 2013 00:17

hisar0619

arkadaşlar bizler sağlık emekli sandığına göre adi malül olarakmı değerlendiriliyoruz bilgisi olan veya emekli sandığından böyle bir yazı alan varsa yazarsa sevinirim arkadaşlar mart ayında inşallah ankarada buluşup gerekli girişimde bulunacağımızı bunun için mart ayında sizden sadece 2 gününüzü ayırmanızı burdan bizleri takip eden madur arkadaşlarında katılımını bekliyoruz

14 Şubat 2013 00:24

mecnun_01

leo1t arkadaşım hoş geldin arkadaşlar tekrar söylüyorum e-devlet sayfanızdan bimer başbakanlık iletişim merkezi milli savunma bakanlığına cumhurbaşkanına şikayet dilekçelerini gönderin sık sık göndermeye de devam edelim şu anda dikkate alınıyor yazmaya devam edin arkadaşlar şu anda yapmamız gereken bu inş meclistede bir araya geleceğiz 1000 kişiyi orda görmek istiyoruz arkadaşlar duyan duymayana duyursun toplanmaya devam ediyoruz arkadaşlar arasıra buraya yazın arkadaşlar burayı aktif tutmaya çalışın gelen arkadaşlar hiç kimse yok sanıyo bu arada arkadaşlar biz tlf la görüşüyoruz ama burayada yazalım le1t arkadaşım özelime telf nonu yazarmısın tlf görüşelim herkese iyi geceler

18 Şubat 2013 14:31

mecnun_01

kurumlara yazmaya devam edin arkadaşlar

19 Şubat 2013 13:48

ali.1976

arkadaşlar bizim gibi sağlık nedeni ile ayrılanların izleyeceği yol ya 45 yaşını dolduranlar gibi açıktan atama ile memurluğa atanacaz yada bizim durmumuzda olupta 10 yılını doldurmus olanların emekli olduğu gibi bizde dısarıdan 10 yılı doldurup emeklılık hakkı kazanmak siyasilerle ve dava açan arkadaşlarda bu konu üzerinden gidersek sonuç alabileceğimize inanıyorum siyasilerebu iki seceneği soylediğmiz zaman mantıklı geleceği kanaatindeyim çünkü yaptık ları bir uygulama ve bu uygulamadan bizde mağdur olarak yararalanmak istiyoruz

19 Şubat 2013 21:15

hisar0619

da da herkes kendini ayarlasınarkadaşlar kimseden ses seda çıkmıyor mart ayına birşey kalmadı lakin enazından şimdiden bölge vekillerinden randevu almaya bakın mart 19 da toplanalım arkadaşlar bu perşembe günü bunu hepimiz yapmamız lazım bülent arınçça iyadeli tahahütlü kısa durumumuzu anlatan bir dilekçe ve hizmet ve terhis belgelerimizi gönderelim arkadaşlar lütfen herekes göndersin perşembe günü ayrıca hep beraber bülen arınçın makamını arayıp randevu talep edelim alırsak ben görüşecem ne olur bu saydığım şeyleri yapalım allaha emanet olun

21 Şubat 2013 01:26

sinankaya21
Kapalı

değerli arkadaslar bizim durumumuz istifa edenlerdenden daha farklı calısanlara göre daha farklı bizim durumumuz 21.yy da avrupanın hic bir vicdanına sığmayan ve avrupa birliği insan hakları komisyonuna aykırı bir durum.bu demek oluyorki diğerlerinden 10 adım daha öndeyiz.peki ne yapmamız gerekiyor fark edilmek için bu mart ayında kesinlikle toplanmamız gerekiyor.herkes elini tasın altına koysun.haksızlığın en buyugu reva görüldü bizlere sağlıktan dolayı ordudan uzaklaştırılarak.ben bu haksızlık karsında iinanın vicdanen cok rahatsızım ve eminimki sizlerde rahatsızsınız.herkes kendini ayarlarsın mart ayı içinde mutlaka toplanacağız.herkese hayatında basarılar.

05 Mart 2013 12:25

ali.1976

arkadaşlar ben iş yerinden izin alamadığım için ankaraya gelemeyecem ama mücadeleden vaz gecmeyecem

15 Mart 2013 23:21

hisar0619

arkadaşlar mar ayında toplanalım dedik kimseden ses çıkmadı ben sizlerden 2 gününüzü ayırmanızı maduriyetimizi gerekli yerlere iletirsek bizlere yardımcı olunacağını defalarca söyledim lakin kimse buna yanaşmıyor ben ankarada oyuruyorum defalarca il vekillerine gittim lakin vekillere hastalıktan atıldığımı inandıramadım her gittiğim vekile sağlık yönetmenliğini götürmek zorunda kaldım bizlerin sayısı fazla değil o yüzden fire verme şansımız yok 10 kişi olsak bu iş çözülür mart ayı bitmeden sağlık maduru gelmek isteyen arkadaşlar buraya yazsın sayımız kaç olursa olsun yalnız herkes gelirken kurumlara başvurduğu evraklarla gelsin sadece gelen arkadaşlar için görüşeceğiz bizler 5 yahut 10 kişi maduruz denilecek gelmeyenler kusura bakmasın

15 Mart 2013 23:33

hisar0619

bakın arkadaşlar kanun kalkmak üzere özel sektörde çalışıyo olabilirsiniz iki hafta izin kullanmasan ikigün üstüste kullanabilirsin yarın kanun kalktıktan sonra ozaman hiçbirşey yapamayız siz birsefer buraya gelin ondan sonra ben görüşmelere gelirim şunu açık ve net söylüyorumbu iş çözülür kendi isteğiyle bırakanları bile dinliyorlar bizler bugüne dek kendiği isteğiyle bırakanların içinde kaybolup gittik bakın seçim yakın gazeteye gidelim bizleri gündeme getirirler sözcü gazetesine gitsek haber yapmazmı biz taner arkadaşımla sabah gazetesine röportaj verdik lakin 2 kişi olunca yayınlamadılar bakın yaşlanıyoruz bu 2 gün hayatınız boyunca rahat etmenize sebeb olacak

01 Haziran 2013 08:53

ali.1976

slm arkadaslar basbakanın maclarda özel güvenlik yerine koruma görevlendirecez projesine mhp milletvekilinden çok güzel bir tekşlif sunuldu uzman erbaşlıktan suç harici herhangi bir sebepten ayrılan ların atama yapılması sunuldu inşalllah kabul edilir takipte olalım kabul edilirse hemen başvuralım arkadaslar öncelik biizmdir

04 Haziran 2013 23:37

kepen

sağlık nedeni ile resen emekli edilen bizler bu adaletsizliği ortadan kaldırmak için mücadele başlat

04 Haziran 2013 23:43

kepen

yeni düzenleme yaptılar hepsi boş hiçbir kurum kabul etmiyor bu oyalama takdiğidir .ayrılan zorla (s

20 Haziran 2013 20:15

akınpolat

Arkadaşlar benim 2012 yılında lösemi (aml) hastalığından dolayı ilişiğim kesildi. adi malul olarak emekliliğe sevkettiler. bu arada oyak zihnen ve bedenen kati surette bir işten mahrum kalıp kalmadığımı gatadan raporla istedi. ben gatadan zihnen ve bedenen bir işle kati surette mahrum değildir raporu aldım. bu rapora itiraz edeceğim, fakat gatanın üstü başka bir askeri hastanede yok. reddedilirse mahkemeye gideceğim. bana askeriyede çalışamazsın diyor fakat dışarda çalışırsın diyor. çelişkiye bakın. bu şekilde bir örnek olan varsa yazabilirmi acaba veya başka önerisi olan varmı?

26 Temmuz 2013 23:27

kepen

Saygı değer meslekdaşlarım 2004 tarihinde diabetusmellutudan malulen emekli edildim.Prosedürü bilmediğim için itiraz etmedim.24 aralık 2003 tarihinde rapor için hastaneye gittim.22 ocak 2004 tarihinde askerliğe elverişli değildir( Uzman erbaş olamaz )raporu verildi. hava değişimi verilmedi hava değişimi rapor verildikden sonra hava değişimi verilmiştir diye yazı veriliyormu?prosüdür nasıl bana 22.01.2004 tarihinde askerliğe elverişli değildir raporu verildi 13.02.2004 tarihinde ilişiğim kasildi .Bu uygulama prosüdüre uygunmu 18.04.2004 tarihinde muayeneye gittim şekerim normal çıktı .şuanda normal nasıl bir yol izlemeliyim

Dava açsam hangi mahkemeye açacağım zaman aşımına girmişmidir.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim .

Toplam 174 mesaj