Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : descartess
08 Şubat 2012 15:24  

Yasaklı
Ekranlardaki Bitkisel Ürünlere Sakın Aldanmayın.

Ekrandalarda son zamanlarda bitkisel ürün tanıtımları çoğaldı.eline bir tane madalya alan benim ürünüm madalyalı benim ürünüm 21 günde şunu çözüyor saçları siyahlatıyor saçları çıkartıyor zayıflatıyor gibi sözlere kesinlikle aldanmayın bunlar para tuzağı devletimizi göreve çağırıyorum bu yayınlara artık bir dur denmeli

bakın size çevremde madur olmuş insanlardan örnekler verebilirim;

özellik saç beyazlarına çözüm saç çıkartıcı bir ürün olduğu söylenen ozoderm diye bir saç ürününü arkadaşım kullanıyor inanı saçları daha çok döküldü ve beyaz saçları turuncumsu renge dönüştü bu ürün almanya cumhurbaşkanından ödüllü olduğu söyleniyor kesinlikle kanmayın biz paramızı bu kadar kolay kazanmıyoruz ama birileri kolay kazanamdığımız parayı elimizden kolayca alıveriyor saçı dökülmüş kel bir insanın tek çaresi saç ektirmektir bunun dışında bir alternatifi kesinlikle yoktur ancak sadece bioxcine o da var olan saçlarınızı korumak için güvenebilirsiniz diyorum tekrar sizi uyarıyorum bu para tacirlerine asla inanmayın.seda sayanın programına çıkan bir adam var adam anlattıyor inan ben gülüyorum çünkü insanları tatlı dille kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar bu tacirlere kesinlikle inanmayın..

09 Şubat 2012 20:45

mu38

Siz duyumlarınızı değil kullanım sonuçlarınızı buraya aktarın.Yaşamadığınız şeyi bilemezsiniz.Alın kullanın.sonra olumlu veya olumsuz aktarın.Pekii siz neyin alınması taraftarısınız.Bitkisellere kanmayalım.kimyasallara mı kanalım.Bu yüzden mi ilaç tüketiminde dünya ikincisi olduk.Çok ilaç tükettiğimize göre hepimiz sağlıklı olmamız lazım.Peki hergün yağmur gibi hastane açılıyor.hepsi de tıklım tıklım.peki sence sebebi ne.Tamam senin dediğini yapmayalım.pekii ne yapalım.

09 Şubat 2012 21:01

duyumcukazım
Yasaklı

çok yakınımda bunları kullananlardan biliyorum ayrıca bende ismini vermeyeceğim bir üründen madur oldum

bitkilere inanalım ama bitkisellere de inanalım allah aşkına diyorlarki 21 günde saçlarınız beyazdan siyah olacak bu olacak iş mi diyorlarki 21 günde saçlarınız yeniden çıkacak diyorlarki 21 günde kilo vereceksiniz hani nerde

bir şekilde kolay kazandığımız paraları böyle umutlandırıcı şeylere pat diye veriyoruz

kilo sporla zor verilirken hapla nasıl verilsin

saç saç ekimiyle elde edilirken bir tane losyonla 21 günde yeniden nasıl çıkacak

saçlar boyayla siyahı giderilecek birşeyken bir kere alınıp ömür boyu beyazdan kurtulmak ne demek bu kadar kolaymı bu işler

bana bunu yazan her kimse mutlaka o da bitkisel ürün satıcısıdır başkası olamaz..

10 Şubat 2012 19:42

mu38

Dediğin ürünü ben kullanıyorum.henüz saç çıkartma işlemi beyazdan siyaha dönme olurmu onları bilmiyorum.Ama daha ilk kullanışta çok memnun kaldım diyebilirim.Ferahlattı,rahatlattı.şampuanda diğerlerinde olmayan birşeyler var.sanki meyve yemiş gibisin.çok güzel kokuyor.ben çok sevdim.ilk 1 aylık sonuçlar.ilerde ne yapar bilemem.Bu yüzden kullanın sonra söyleyin demek istiyorum.

12 Şubat 2013 16:17

Beslenme-Uzmanı

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ KANITLANMAMIŞ,SİZE CANLI ÖRNEK SUNAMAYANLARA GÜVENMEYİN.

Toplam 4 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?