Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
13 Şubat 2012 14:13  

gecici gorevlendırme ıle bılgı verırmısınız

26 ocakta van ılınde goreve basladım 01 subatta gecıcı gorevlendırme geldı kabul etmek ıstemedık aday memur oldugumuz hatırlatıldı:(((gorevlendırme yazısında adı gecmesıne ragmen gorevlendırılmesı ıptal olmus olan var:(((bırde ek odememızı nerden alacagımız bellı degıl bızım kadromuz devlet hastanesınde gorevlendırmemız tsm de ek odememızı nerden almamız gerekıyor:(((ve sabah 8 aksam 17 hafatanın 6 gunu calısmamız ıstenıyor fazla mesai ucretımız ne olacak dıye sordugumuzda calıstıgınız yerde ıkı hemsıresınız bırbırınızın tatıl gununu ayarlayın denılıyor pekı ben yanımdakı arkadasla bu konuda anlasamadım benım fazla calıstıgım saatler ıcın nerden hakkımı aramalıyım...hızmet bırlestırmemı yaparsam derecem 7 lere dusuyor o zaman gecıcı gorevlendırmeye ıtıraz edebılırmıyım...oryantasyonda sıkıntı cekıyoruz hıcbır uyum surecıne yada hızmetıcı egıtımede tabı tutulmadık

13 Şubat 2012 14:57

e_yavuz23

bu arada gecıcı gorevlendırmeyı ımzalamayan arkadas ızmır ılıne gorevlendırılmıs burası afet bolgesı burda orayantasyon surecı beklemeyın burda saglık personelı acıgı var dıyen yetkılıler burdan ızmıre saglık personelı gonderıyor

Toplam 1 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?