Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
23 Şubat 2012 11:07  

Halk Sağlığı Kurumu Nedir?

arkadadaşlar ben entegre ilçe hastanesinde tıbbi sekreterim önlisans. geçen gün dilekçe yazdık şuanda.... hastanesinde görev yapıyorum bundan sonra da .......... kurumunda görev yapmak yapmak istiyorum diye. herkez hastane yazdı bundan sonrada çalışmak istediği kuruma ben iste halk sağlığı kurumu yazdım. içimden bir ses onu yazmamı söyledi. fakat hiçbir bilgim yok bu konuda. iyi mi yaptım kötü mü yaptım sizce?

23 Şubat 2012 12:57

dilaaaaaaaa

siz hangi hastanedesiniz

23 Şubat 2012 13:27

kproff
Kapalı

İlerde dava açmayın diye tedbiren yazdırılmış yazıdır.Zaten oraya devreliyorsunuz.Yani yanlış yapmışsın.

23 Şubat 2012 13:35

dilaaaaaaaa

bu yeni olacak oluşumda nereler daha iyi bilen yok mu

23 Şubat 2012 19:27

sermet_28

bizlere tercih sunuyorlarmı öyle?bize henüz gelmedi öyle ir dilekçe sizinki hangi il

23 Şubat 2012 19:45

tuzey

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu

Türkiye İlaç ve Tıbbî Cihaz Kurumu

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu

Bunlar bakanlığa bağlı ama bağımsız yeni kurumlar.Halk Sağlığı Müdürlüğü Halk sağlığı kurumun taşra tekilatı.ASM ler TSM ler ,dispanserler ,entegre hastaneler eski birinci basamak hizmetleri bu müdürlüğe bağlandı.Sağlık müdürlüğünden çıkmış bulunmaktasınız,size sunulan dilekçe belki hastane değiştirmek ister misiniz diye yapılmıştır veya ihtiyaç varsa il ve ilçe sağlık müdürlüğüne aktarmak için.Çoğu il bunu yapmadı bildiğim kadarıyla yapmayacakta.

23 Şubat 2012 23:59

bakkosss

ruh sağlığı birimi halk sağlığı müdürlüğüne bağlı görünüo... peki bundan yola çıkarak psikiyatri bölge hastaneleri Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunamı yoksa Türkiye Halk Sağlığı Kurumunamı bağlı olacaklar... bu konuda bir bilgisi olan varmı arkadaşlar???

hangisi daha avantajlı halk sağlığımı kamu hastaneler birliğimi?

Toplam 6 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon