Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : celebrity
12 Mart 2012 19:28  

Mebde öğretmenim ve shcek'e kurumlararası geçişle geçmek istiyorum.Lütfen Yardım!!

arkadaşlar ben de mebde öğretmenim ve sosyal hizmetlere kurumlararası geçişle geçmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor??? Sosyal hizmetlerin adı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü mü oldu.Ben çalıştığım Sosyal hizmetler genel müdürlüğüne şöyle bir dilekçe versem olur mu? Yoksa direk bakanlığa ya da Milli eğitime mi yazacağım lütfen yardım eder misiniz?

T.C.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

SOSYAL YARDIMLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ?NE

MUŞ

MEB bünyesinde 2009-2010 yılları arası 4-B statüsünde çalıştım.14.01.2010?dan beri ise 657?ye tabi Kadrolu pozisyonda Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktayım.

9. derecenin 3. kademesinden maaş almaktayım. Makamınızca da uygun görülmesi halinde, Kurumunuzda aşağıda belirtmiş olduğum illerde tercih sıralamasına göre durumuma uygun (genel idare) bir kadroya atanmak istiyorum.

Gereğini arz ederim.

Adı Soyadı:

Unvan:

Adres:

Tel:

Tercih Sıralaması:

1-

2-

3-

12 Mart 2012 22:04

Kral 123

Arkadaş söyle yazacaksın dilekçeni.Örneğin

AİLE Ve SOSYAL POLİTİKALAR BAKALIĞINA

(Personel Genel Müdürlüğü)

A üniversitesi eğitim fakültesi sınıf öğr bölümünden 2008 yılında mezun oldum.Milli Eğitim Bakanlığı x Milli Eğitim Müdürlüğü Y okulu emrine 14.01.2010 tarihinde kadrolu sınıf öğretmeni olarak atandım ve halen söz konusu okulda görev yapmaktayım.

Bakanlığınız bünyesinde şu şu il müdürlükleriniz emrinde münhal bulunan Genel İdari Hizmetler sınıfında münhal bulunan VHKİ,Bilgisayar İşletmeni kadrosuna atanmak istiyorum.

Gereğini arz ederim.

Not: Kardeş bilmiyorum eğer Eğitim Hizmetleri sınıfında geçeceksen eğer Eğit Hizm Sınıfında boş bulunan bir öğretmen kadrosuna dersin, sosyal hizmetlerde öğretmen kadrosu var, eğer düz memur olarak geçeceksen GİH sınıfı olur,GİH sınıfında da Bilgisayar işletmeni olarak geçmen maaş olarak daha iyidir, 80 Tl farkediyormuş VHKİ den. okey

13 Temmuz 2013 17:08

taluu

arkadaşlar araştırma ggörevlisi olarak çalışmaktayım ben shcek e geçiş yapabilir miyim yapabilirsem düz memurluk dışında handi kadrolar var acaba

Toplam 2 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?