Editörler : crops35
21 Mart 2012 17:44

mersindeki en iyi kpss kursu hangisi yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? lütfennnn

arkadaşlar ben mersinde kurs araştırıyorum hızlandırılmış kurslar var onlardan birine katılmak istiyorum ama kararsız kaldım bir çok dershane var hepside kendini övüyor mersinde daha önce kpss ye giden ve gitmekte olan arkadaşlar lütfen yardımmmm

ihtiyaç akademi, yedi iklim, akdeniz dershanesi ve seviye dershanesi bunun gibi bir çok dershane gezdim ve karar veremedim :( kafam çok karışık

nobody...
Memur
21 Mart 2012 17:49

hiç bilgisi olan arkadaş yok mu lütfen :(((

nobody...
Memur
21 Mart 2012 18:12

mersinde yaşayan hiç arkadaş yok mu????

mavisaqal
Aday Memur
21 Mart 2012 20:07

akdeniz dersanesi 1. sırada 2.sıra bilgi yön dersanesi kolay gelsin :D

merkez33
Şef
21 Mart 2012 20:17

ben şu an akdenizdeyim memnunum arkdaşım tavsiye ederim.

naazlı
Şef
21 Mart 2012 20:19

ışık dersanesi yani fem o dersaneye gitmesen bile sınavlarını kaçırma derim.

nobody...
Memur
22 Mart 2012 06:39

ilginize teşükürler arkadaşlar

nobody...
Memur
27 Mart 2012 01:55

merkez 33 arkadaşım sizin tarih derslerinize kim giriyor ?? ak denizi araştırdım gittim görüştüm ama olumsuz eleştirilerde var üstelik mayıs 15 den evvel de kurs yokmuş bilgiyöntemde mefle birleşmiş ve uçuk bir fiyat verdiler şaşırdım mersin rekoru onlardaydı maşallah fem çarşıda kurs açmıyormuş pozcuda varmış sadece orasıda bana ters arkadaşlar yedi iklim ve ihtiyaç akademi ile ilgili bir bilginiz varmı birde seviye açacakmış yeni gurup ama şuda varki her guruba öğretmen kadrosu farklı veriyorlar bir bakıyorsunuz başka bir hoca sonu hüsran oluyor hala karar veremedim hangi dershaneye gidecegime yardım edin başka fikri olan yok mu???

27 Mart 2012 03:52

ben akdenize gittim 4 ay ama o süre zarfında ban hiç bişe katmadı 3 arkadaş yazılmıştık hep beraber tekrar bıraktık. kurs düşünürseniz tarih ve anayasadan mersinde tek geçeceğim hoca ersin karahan çok iyi. ona ulaşırsanız diğer derler içinde ayrı ders almak isterseniz ersin hoca size yardım eder sanırım.akdeniz dershanesini hiç tavsiye etmem ama dershane düşünürseniz. kolay gelsin size..

nobody...
Memur
27 Mart 2012 20:03

rüyalar gerçek olsa size hak veriyorum akdeniz konusunda mutlaka öven arkadaşlar dershanenin iyi hocalarından ders almışlardır hangihocanın dersinize girecegi tamamen şans işi ben dershane düşünüyorum ve karar veremedim ilginiz için teşekkür ederim.

nobody...
Memur
28 Mart 2012 19:26

120 defa okunmuş ama çok fazla fikri olan kimse yok çok üzücü:(

MeHMeT_HaNiFe
Aday Memur
30 Mart 2012 20:50

Merhaba arkadaşlar. İlgilenenler için Türkçe kursu veriyorum. Mersin Mezitli'deyim. İlgilenenler özelime mesaj atabilir.

nobody...
Memur
01 Nisan 2012 00:13

merhaba hocam bana çok ters bir yerdesiniz saygılar...

kurslarlarla ilgili hiç kimsenin tam olarak bilgisi yok sanırım:(

MeHMeT_HaNiFe
Aday Memur
02 Nisan 2012 12:55

Arkadaşlar, YGS gösterdi ki Türkçe belirleyici özellik taşıyor. Bu sınav KPSS'nin bir benzeridir. Eğer KPSS'den iyi bir puan almak istiyorsanız Türkçeden mutlaka destek almanız gerekiyor. Mersin'deki arkadaşlar, çok cüzi ücrette Türkçeden özel ders veriyorum. İlgilenenlere duyurulur.

antares3346
Aday Memur
01 Haziran 2012 23:20

özel dersçiler burda toplanmış dersaneleri karalıyorlar..biz de yedik..

01 Haziran 2012 23:29

ben ihtiyaç'a gittim atandım ama sen bilirsin kafana göre takıl :D

etesgul
Aday Memur
28 Ağustos 2012 09:50

yediiklime gitmeyinde neye giderseniz gidin yazık türkçe ve matematik hocaları hariç gerisi dökülüyuor.

zbdi
Şef
28 Ağustos 2012 11:41

2010 da akdenize gidip 85,5 puan aldım.. hocalar çok sağlam ve kpss konusunda gerçekten uzman.. bide hocaların çoğu dershane hissedarı olduğu için daha bir emek veriyorlar eğitim konusunda.. 2012 de aldığım yanlış duyum sonucu eski hocaların pozcu şubesine verildiğini duydum ve iki minübüs yapmamak için ihitiyaca yazılma gafletinde bulundum, dershane değil ticarethane resmen. matematikte sıkıntınız varsa ihitiyaca yaklaşmayın derim.. 12 haftalık olan dershanenin 4. haftasında 2010 puanımla atandım ve dershaneyi bırakmak istediğimde 10 haftalık ders ücreti istediler benden..kayıt sırasında bu konuyu konuşmama rağmen müdür beni borçlu çıkardı ve 85 lira para için beni mahkemeye verme ile tehdit etti.. illa da ihtiyaca gitmek istiyorsanız sözleşmede "dershaneyi bırakan öğrenciden girdiği ders saati 7,5 TL ile çarpılarak ücret tahsil edilir" maddesini iptal ettirin.. bikaç hafta dershaneye gidip memnun kalmazsanız ayvayı yersiniz.. İhtiyaç türkiyede iyi olabilir ama mersinde akdenizle yarışamaz, dershanenin makyajına önem veriyorsanız pozcu şubesine gidin derim.. iki dershaneyi test etmiş ve atanmış bir memur olarak akdenizi şiddetle tavsiye ederim, Özcan ve ali hocanın coğrafya dersine, murat emre veya hüseyin hocanın tarih dersine, Tevfik ve ersin hocanın matematik dersine 1 saatlik girip denemek isteyin farkı göreceksiniz.. yeni gelen hocalardan mehmer ali gazeloğlu ve ferda hocanın da çok iyi olduğunu duydum.. bana inanmayan 1 hafta iki dershanede de derse girsin farkı görür.. Akdenizde salih hoca dışında sıkıntılı hoca yok, salih hoca da müdür olmuş zaten fazla girmez derslere :))

zbdi
Şef
28 Ağustos 2012 11:45

ihtiyaç akademiden vatandaşlık hıcası İbrahim hocamın hakkını yemeyeyim.. adam gerçekten samimi davranıyor ve iyi ders anlatıyor.. Tarih temeli olanlar için de tufan hoca iyi..

cemileeee
Aday Memur
29 Eylül 2012 12:36

seviye dershanesine bi gidin bakın sadece matematik mi türk çemi yoksa bütün derslerin mükemmel olduğunu göreceksiniz.bir tarih erkan hocası var bir anayasa yusuf hocası var bir matematik aykut hocası eğitim şükrü hoca daha neler neler allah aşkına bence en iyi seviye

10ur36
Aday Memur
14 Temmuz 2013 01:53

mersinde tarih ve anayasa istiyorsanız ersin karahan ya gidin derim süper ötesi

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi