Editörler : supporters.

denetci79
Şef
08 Nisan 2012 14:54

Şimdi bende yazsam istanbulda bunu yapmışlar Ankarada bunu yapmışlar diye nasılsa ispat hükmünüz yok yazın işkembeden, her gün yeni bir şey uyduruyorsunuz yok derginiz kötü yok Bursada birşeyler olmuş. Bakalım yarın ne ile geleceksin :)Rahatlama duvarına döndü burası,

"bedava gelen hiçbir şey beni mutlu etmez. bileğimin hakkıyla gelirim ya da gelemediğim için oturur gelenin hakkını ona teslim ederim." demişsin. Ne babayiğitler varmışta haberim yok, ünvanı Müfettiş olarak değiştirecekler sende ben haketmedim,deyip geri vereceksin öylemi :))) Zaten sen bu hasetle bizim mesleğin yanından bile geçemezsin :)Bununda farkındasın nedense bize sataşıp duruyorsun.

Ne anlatsak boş, anlamıyorsunuz ki, anlamakta istemiyorsunuz. Sadece biz istedik diye birleşme olmadıki Sayın Başbakanımız ve Hükümet ülke menfaatleri için en uygun yapının bu yapı olduğununa kanaat getirdiler ve Vergi Denetmenlerinin de yapılan vergi incelemelerindeki kilit rolünü ve kalitelerini gördükleri için birleşme gerçekleşti.

Bir ülkenin kalkınmasındaki en önemli faktör vergi gelirleridir. bir kaç yıl içinde gerekli yapısal değişikliklerde tamamlanınca yeni yapının ülke kalkınmasındaki önemli faktörünü göreceksiniz.

wes06
Şef
08 Nisan 2012 19:24

Bu arada Bursa da Mülga Muhasebat Kontrolörüne(Maliye Uzmanı) ne yapılmış?

uzmanbilen
Aday Memur
08 Nisan 2012 20:22

bilen duyan yok...ayrıca muh kontun bursada işi ne onuda anlamadım..

mırmırcı
Şube Müdürü
09 Nisan 2012 20:20

Evet beyler,

Cezam bitti,şartlı tahliye oldum.Lütfen vergi müfettişi kıskanç,haset efendiler hakaret edip beni tahrik etmeyin.Yoksa artık alet kullanacağım.

Birde sallayıp sallayıp ver.müf.sınavını kazanıp,mutluluktan geberenleri gördükçe çok şaşırdım yeminle.

Çağlayan45
Yasaklı
10 Nisan 2012 16:07

Çalışanlar varken, boş laflarla gün öldürmek kişilere kan kaybettirir.

10 Nisan 2012 16:22

Ooo mırmırcı embesili biz de seni bekliyorduk gelsen de iki saçmalasan diye :))

10 Nisan 2012 16:27

vergi müfettişleri de uzman mı oluyormuşşş!!!

10 Nisan 2012 16:31

Evet, vergi müfettişleri de uzma oluyorrr.

Geçmiş olsun n diyelim. "BİRLEŞİME BİR SÜRE ARA VERİLMİŞTİR..." sanırım öyle bişey oluyo vay bee...

dengeunsuru
Şube Müdürü
10 Nisan 2012 22:01

demek ki bir insan saçmalayınca buna en fazla 4 dakika dayanabiliyormuş. tepkisiz bırakınca hemen kendi cevapladı. gırgır cı sana da bu yöntemi uygularsak kaç dakika dayanırsın?

Hisar06
Aday Memur
10 Nisan 2012 22:13

Bir gecede gelen ,bir gecede gider,kimse de birşey diyemez...Başbakanlıkta yeni bir KHK çalışması var ve denetim elemanları ile ilgili birçok söylenti var,Khk ne getirir ne götürür bilinmez ama yine sıkıntılı bir süreç önümüzde gibi görünüyor...

pars.006
Kapalı
10 Nisan 2012 22:49

oooo tüm ezikler gelmiş.. :)) ilahi komedya...:))) ya sizin kendi meslek mensubu olduğunuz bir forum sayfası yok mu? ya da bir mesleğiniz yok mu? vah vah vah çok üzüldüm size.. bu ne kin bu ne nefret bu ne öfkedir. yokluğunuz farkedilmez, gidin daha da fazla uzatmadan ait olduğunuz yere :)

mırmırcı
Şube Müdürü
10 Nisan 2012 23:13

finansmangideri,

Merak ediyorum,bakalım editör efendiler acaba bu hakaretini cezasız bırakacaklar mı?

abdullah147
Memur
21 Nisan 2012 10:32

ben vergi müfettişiyim. a grubu. bu kadar aleyhinde yazılan bir meslek görmedim. hangi foruma girersem gireyim bir sürü zevat işi gücü bırakmış vergi müfettişlerinin maaşından, çalışma şartlarından, kariyerinden özel sektör ayaından vs olumsuz görüş bildiriyor. bu arkadaşlardan vergi müfettişi olanlara sözüm yok nihayetinde kendi mesleklerinin ilerlemesi için çaba sarfediyorlar. ancak burada vergi müfettişleri ile ilgili yorum yapanlara derim ki:

bu meslek iyi ise sınavına girin ve kazanıp v.m olun.

bu meslek kötü ise zaten hakkında yorum yapmanıza da gerek yok. türkiye de eleştirilecek o kadar çok konu var ki vergi mft. ilk yüze bile giremez.

ama hem kötü der hem de geceleri saat 1 de uyku uyunması gerekn saatte sizi bizzat ilgilendirmeyen bir konuda yorum yazmak bana biraz hastalıklı bir ruh hali gibi geliyor.

klasik keynes
Aday Memur
21 Nisan 2012 12:24

arkadaşlar geçen martta yapılan yetki sınavını geçemeyen varmı bilgisi olan varmı. yardımcılıkta çok zorluyorlarımı acaba

dengeunsuru
Şube Müdürü
21 Nisan 2012 13:28

yaklaşık kırk kişi kaldı sınavdan %10 civarı yani. zor oluyor ama çok da büyütülecek bir şey yok yetki sınavı da testi sonuçta.

mırmırcı
Şube Müdürü
21 Nisan 2012 19:12

dengeunsuru,

giderdesin ama gelirle kafayı yemişin.Allah şifa versin.

dengeunsuru
Şube Müdürü
21 Nisan 2012 21:15

ne oldu gerçekleri yazıp insanlara doğru bilmek canınızı sıkıyor değil mi hadi yalan söylüyorsun de? o test sınavında kırk kişi kalmadı desene? sen bırak benim nerde çalıştığımı da mesleğe yeni gireceklerin sorularına cevap ver?

altairezios
Yasaklı
21 Nisan 2012 23:31

bir sorum olcak vergi müfettiş yardımcılarının maaşları hakkında bilgisi olan varmı kimisi 2 700 diyor kimisi 3 200 diyor kimisi turnelerle 4 000 i bulur diyor bu konuda kesin bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

dengeunsuru
Şube Müdürü
21 Nisan 2012 23:34

yardımcılıkta 2700 artı 500 mesai turnede de günlük 47 lira ilave harcırah yeterlikten sonra 400 lira daha zam.

Wikigap
Aday Memur
24 Nisan 2012 16:51

Fazla mesai uygulaması 2012 yılının sonunda bitiyor.

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi