Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
01 Nisan 2012 17:47  

İddk mağdurları

tüm başpolis mağdurları aynı çatı altında bilgi alış verişi yapalım başpolislerin bilgi paylaşımında tartışmalar olabiliyor başpolis mağduruyken 2. darbeyi iddk attı bize arkadaşlar skandal sınava iddk nın skandal kararı gelmek üzere bundan sonra izlenecek hukuki yolları burada paylaşalım ALLAH hepimizin yolunu açık etsin

01 Nisan 2012 18:02

onat28

iddk nın biz başpolis mağdurların lehine bir karar vereceğini sanmıyorum kuvvetle muhtemelen geçici 1.maddenin hukuki olduğuna hükmedecektir.ancak 12.daire kararında ısrar edecektir(egm mevcut savunmasına geçerli hukuki sağlam bir ek savunma yapmadıysa ki sanmam)iptal kararı verecektir ancak bu sefer egm iptal kararına itiraz edecek ve iddk son sözü söyleyecektir.

01 Nisan 2012 18:05

onat28

ancak şu durumda unutulmamalıdır 12.dairenin kararına iddk nın gerekçeli kararı etkileyebilir ve red kararı da çıkma ihtimali vardır.o zamanda davaı avukatları iddk ya itiraz edecektir.sürç devam ediyor.ben zaman kaybetmeden dava açacağım.

01 Nisan 2012 22:04

turay bilgin

onat28 kardeş cep teli bana mesajlarmısın görüşelim

02 Nisan 2012 10:27

emeklisandığı

Ankarada çalışan arkadaşlardan müsait olan kimse yokmu iki dakka danıştaya uğrayıverse de gerekçeli kararın akıbetini öğrense ne zaman çıkacakmış yavv, eşşeğin ..mına suyu kacırdılar ayıp yaa, zaten egm tıs çıktı, zorunlu şarkta bile hile yapıyor, halihazırdaki şarkçıları bir o kadar daha orada çalıştıracak kime güvenek bilmiyom

02 Nisan 2012 10:49

serpolis38

Danıştayda tanıdığı olan varsa bi yol soruversin..

02 Nisan 2012 13:51

onat28

bu saatden sonra gerekçeli karardan lehimize karar çıkması çok zor arkadaşlar geçici maddenin kanuni oldğuna hüküm verecektir.itirazı kabul etmesinnin başka sebebi olamaz

02 Nisan 2012 14:07

cen*bir

ne oldu onat...ben demiştim diyecektin..konuşmalar değişti..hayırdır bi duyum mu aldın..

11 Nisan 2012 18:06

turay bilgin

arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerken, bu yazılanlara bakıyorum, hiç bir şey anlamıyorum, çok tutarsız ifadeler, ben bu işi bilen varsa, 2. yerleştirme mağduru olarak, hukuki mucadelemizi nerede gerçek savaş vererek muracat edeceğimiz mercileri ve mucadele şeklini belirtinde bizde bir şeyler yapalım, buna maddi manevi ne gerekiyorsa, şahısım adına hazırım. hiç bir kimseden bir gerçek mucadele yeri ve şeklini öğrenemedik, bizi zaten mağdur eden egm'ye sonsuz nefret duyğularımı sunuyorum. çünkü bu işin içinden çıkamadılar ve herkesin, morelini ve çalışma temposunu aile yapısını, piskolojik olak bozdular, allahta bunu yapanlardan sorsun,,,,

11 Nisan 2012 21:00

h.başaran
Yasaklı

en fazla ben mağdur oldum.. hiç bir şeye karar veremeden, yarın ne olacağı belli olmadan öyle bekliyorum..

Toplam 9 mesaj