Editörler : swat3410

uye947
Memur
21 Temmuz 2012 12:51

Arkadaşlar sınav duyurusu yaptıktan sonra çalışmak çok geç komiser yardımcılığı kursu düşünen arkadaşlar bu günden çalışmaya başlamalı kulağını söylentilere kapatmalıdır.

Size çalışmak online soru çözmek için bir kaynak:

http://sinavsorucevap.com/sorucoz.aspx

temter35
Aday Memur
21 Temmuz 2012 14:28

kazanan biri olarak ramazan bayramindan sonra sistemli bir sekilde calismalarini oneririm. ilkbaslar cok s;k;ci olacaktir ama sonra azim gosterrirseniz zevkli olacaktir. sinav duyurusunu beklemeyin ETK MADDE 55 VE ILGILI KOMISER YARDIMCILIGI KURSU YONETMELIGI degismedikten sonra sinav kesinlikle olacaktir. hatta bu yil 1000 kisi alacaklarini dusunuyorum, sinav duyurusunu beklemeyin 50 bile almak zor olur ozaman

kartall63
Kapalı
08 Ağustos 2012 18:39

guncel

polllis
Şef
08 Ağustos 2012 23:15

arkadaşlar 2 sene daha sınav olacak ve en az 500 er kişi alınacak.

murat01narko
Aday Memur
09 Ağustos 2012 00:05

aradaşlar inanın ramazandan sonra çalışmak istiyorum ancak başpolislerin sınava kendilerinin gireceği söylentisi çalışma isteğini öldürüyor. sınavın olup olmayacağı da belli değil, isteksizlik çok. Net bir şey yok

kartall63
Kapalı
12 Ağustos 2012 02:34

guncel

temter35
Aday Memur
12 Ağustos 2012 17:08

murat kardes sen calis birak baspolisleri davalari yuzlerine tokat gibi carpti reddedildi balon deghil resmidir gercektir

BaşKokarca
Yasaklı
12 Ağustos 2012 18:20

2013 te sınav olursa Başkokarca girecek ama Başpolis MEMURLARI giremeyecek:)))

2012 yedeklerinden ve mahkemeye yapılan soru itirazlarına göre en son belirlenecek başarı puan sırasıyla kazananların fazla olması nedeniyle o sene sınav düzenlenmeyebilir,,, şahsi görüşümdür Başpolis MEMUR larını bağlamazi ırgalamaz:)))

BaşKokarca
Yasaklı
12 Ağustos 2012 18:30

millet yeni şarkımız hayırlı olsun

baş baş baş RET RET RET

başpolis

başpolis

AJDARRRRRRRRRRRRRRR :)))

puahahahahaaa zorttttt...

kartall63
Kapalı
13 Ağustos 2012 15:24

guncell

kiralık sevgili 06
Aday Memur
30 Ağustos 2012 16:14

1000 kişi alma ihtimalleri ne kadar yüksek sizce

31 Ağustos 2012 11:12

başpolisler hakkaten komik valla...

o kadar basit bir sınavdan çok düşük puanlar alarak başpolis oldular, yani olmayanı dövüyorlardı neredeyse... geçerli bir rütbe olsa tekrardan sınavı açılırdı sanırım...

ortalama 50-60 civarı puanla başpolis olan vatandaşların nasıl oluyorda 80-85 civarında kalan komserlik sınavını kazanacaklarını düşünüyorlar ona da şaşıyorum...zaten kazanacaklar bir elin parmaklarını geçmezki nedir bu kasılmalar anlamıyorum... hakkıyla kazanacaklar şimdide kazansın tutanmı var ...

levent0555
Aday Memur
31 Ağustos 2012 12:46

evet meslektaşlarım arasında farklı görüşten yazanlar var başpolislik komserlik yazılanları okuyorum ve sonucunda gayri ihtiyri yazanlar yazmaya devam ediyorlar ellerinde hiç bi şey yok sadece yazıyorlar, ben yurt dışındayım, baş polisim, komserliğide kazandım, arkadaşlar hiç bir konumu küçümsemeden sınavların tümüne girin, ben polis okulunda iken o sene alt devrelerim sınava gırıyordu bazıları küçümseyerek biz kazansak bu öğrenci elbisesinimi giyeceğiz diyorlardı ve şu an polis oldular, yazarkende kendınızın o konumda olabılceğini unutmayın boş yazanlar hala boş yazmaya devam edıyorlar butun forumları okuyorum......

byg-
Memur
31 Ağustos 2012 14:58

ortalama 50-60 civarı puanla başpolis olan vatandaşların nasıl oluyorda 80-85 civarında kalan komserlik sınavını kazanacaklarını düşünüyorlar ona da şaşıyorum...

kardeş ona şaşma 40-45 başpolislikten alıpta 20 gün sonra Kom.Snv 80-90 alan süpermenlere şaş.başpoleslerin hepsi aynı puanla başpolis olmadılar.

tuana&pınar
Aday Memur
31 Ağustos 2012 15:27

sınav olacak arkadaşlar kimseyi dinlemeyin. 500 kişi alacaklar ama yinede olacak.iyi çalışmalar.

BRAVEHEART06ANK
Şube Müdürü
01 Eylül 2012 11:03

evet BYG arkadaşım güzel tesbit yapmış...arkadaşlar en azından 40 puan alnda 50 puan alan başpoliste hakkıyla aldı, şaibe olmayan tek sınav belkide başpolis sınavıı:)) siz asıl başpolis sınavından 40 puan alamayıpta komserlik sınavından 90 çeken süpermenlere şaşırın..örnek isterseniz size çok gösteririrmm, ya 30 a yakın soru iptal ediliyor bu hangi akla mantıkk...haksızmıyım arkadaşlar, başpolis olamayacak kapasitede olupta yarın bürgün başınıza komiser olarak gelecek adamlar olacak....hakkıyla 40 puan alan başpolise saygı duyarım o yüzdenn...

kiralık sevgili 06
Aday Memur
01 Eylül 2012 12:38

500 kişi alacaklarsa calışmaya gerek yok gırecek f ler bellidir zaten

serdeniz38
Aday Memur
01 Eylül 2012 14:12

başpolislikten benden daha düşük alıp başpolisliği kazanamayan 11 arkadaş şuanda komiser yardımcısı olarak göreve başladı bence siz onlara bakın zaten liste bu sitede yayınlanmıştı ama hemen kaldırdılar ama ben kontrol ettim bulunduğum yerdeki sonuçları verilenler doğruydu %100 diğerleride doğruydu zaten başpoislikte 50 alan adam komiserlikten 85 alıyor sistemdeysen tabi

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi