Editörler : swat3410
«10111213141516171819202122

veba1982
Genel Müdür
25 Şubat 2019 22:18

konuyu anlatın önce
Mekmeke, 5 yıl önce
6 ay kısa süreli durdurma aldım suçluyum yine de itiraz etmeli miyim itiraz nereye nasıl oluyor

Erdal161616
Aday Memur
28 Şubat 2019 11:35

8 aylık komiser yardımcılığı kursundayım.

ev kiralayıp ailemi de ankara ya getirdim.aynı zamanda çalıştıgım kadrodada lojmanda oturmaktayım.

kursta bulunan kiraya çıkan arkadaşlar kira yardımı almalarına ragmen benim kadromun bütçecisi kursun yatılı olmasından dolayı bana kira yardımı yapamayacagını söyledi.

cuma cumartesi pazar evci iznimde kiraladıgım eve gidiyorum.

bu konuyla alakalı idare mahkemesine dava açacam.elinizde emsal karar varmı.

şimdiden teşekkürler.Allaha emanet

01 Nisan 2019 22:37

Açıktan veya ihraçtan dönüp fazla çalışma ücreti, terör tazminatı veya ödenen toplu maaşın yasal faizi için idari mahkemeye dava açan oldu mu.

WOLF32
Genel Müdür
03 Nisan 2019 17:24

madde 34 den ıdare mahkemesıne dava acıp kazanan var mı?

yasar3431
Memur
03 Nisan 2019 17:28

atama mi
WOLF32, 5 yıl önce

madde 34 den ıdare mahkemesıne dava acıp kazanan var mı?

efsane74
Aday Memur
03 Nisan 2019 18:19

mengok kardeş borç yüzünden meslekten atılmassın korkma , ceza gelebilir onuda idare mahkemenden çözersin.
muhammedlutfi, 5 yıl önce

aşırı borçlanma emniyet ve jandarma personeline karşılığı altı ay rütbe cezasıdır ancak bu borç dışında başka borç gelirse disiplin kurulu çıkartılmanız için dosya hazırlayablir.eğer borcunuz mücbir sebepler dışında meydana gelmişsse idare mahkemesi de davanızı reddedebilir kısaca

dianar
Aday Memur
03 Nisan 2019 18:20

Emniyetten ben herseyimin bekliyorum bana 2018 yılında 3 araç alıp sattığım için ihraç soruşturması açtılar
efsane74, 5 yıl önce
mengok kardeş borç yüzünden meslekten atılmassın korkma , ceza gelebilir onuda idare mahkemenden çözersin.

Mrpolice
Aday Memur
04 Nisan 2019 00:11

bende kazala silah ile elimden hafif yaralandim bana 6 ay kisa sureli durdurma cezasi yedim bu karara itiraz etme sansim var mi sicilim temiz performans puanlarim yuksek

04 Nisan 2019 03:12

Hangi madde den soruşturma açtılar açtıkları soruşturmanın en üst ve en alt cezası nedir ? alt cezayı vermemiş iseler dava ile 100 de 90 alt cezaya düşürebilirsin hatta konunun durumuna oluş şekline göre iptal bile edebilirsin itiraz etmeni tavsiye ederim
Mrpolice, 5 yıl önce

bende kazala silah ile elimden hafif yaralandim bana 6 ay kisa sureli durdurma cezasi yedim bu karara itiraz etme sansim var mi sicilim temiz performans puanlarim yuksek

Polismemuru10
Aday Memur
06 Nisan 2019 18:54

Hakkımda fetö ile ilgili adli soruşturma var diye şüpheli sıfatıyla pomemden atıldım. Savcılık takipsizlik verdi ve mahkemeden YD kararı aldım EGM bölge idareye itiraz etti ama o da reddoldu şimdi bitirme mülakatı var geçmem gereken umudum az ama bakalım

AKrep36
Aday Memur
06 Nisan 2019 23:48

S.a arkadaşlar bir soru soracaktım bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse iyi olur olay yeri şubede çalışıyordum bugüne kadar şubemizde çevik kuvvete takviye kuvvet olarak şubemizden ben dahil 5 kişi yazıldık birkaç defa gittikten sonra büro amirimizle konuştuk bizi değiştirsin diye ilk önce değiştirdi daha sonra kendine yakın adamı ekipler amiri yazdı diye tekrar bizi yazdı buda benim zoruma gittiği için neden listeyi değiştirdiniz dış güçlermi girdi işe dedim size kıyafet verildi onların kıyafeti yok siz gideceksiniz dedi daha sonra tekrar görev geldi tebliğ kağıdında 35 yaşından küçük diyor 84 doğumluyum çevik görevinden sarfınazar talebimi dilekçeyle verdim yaş şartını taşımadığımdan ötürü onlarda ay hesabıyla 35 yaşımın içinde olduğu için olumsuz cevap vermişler dilekçe öncesi şube müdürü ilede görüştük ama sonuç yok dilekçeyi verdikten sonra bugün karakola tayinimi çıkarmışlar müdürü işleyen adam kayıran komiser yrd şubemizde polis memuruydu komiser oldu şubeye geldi adam objektif olamıyor müdürde bunların doldurmasıyla şubede kurslu branşlı olmama rağmen kurssuz adamların çalışmasına rağmen dilekçeye sebep tayin çıktı ne yapabilirim sineye çekip gidip çalışalımmı hakkımızı yasal yollarla arıyayımmı

asrınmücahidesi
Genel Müdür
13 Ağustos 2019 00:15

tazminat davasından önce talep şartı mı var? direk davayı açsanız

ayrıca tazminat davası için süre 60 gün değil biraz daha uzun diye biliyorum

Muhsinler ÖLMEZ4, 5 yıl önce

Tazminat davası için önce milli eğitimden tazminat talebinde bulunmaniz gerekmiyormu. Red ederse tazminati ozaman tazminat davası acabiliyorsunuz diye biliyorum. Ben suan tazminat talep ettim. Bakanlıktan dahaca cevap gelmedi. Büyük ihtimal red edecek ve tazminat davası açacağım

aliali34
Aday Memur
13 Ağustos 2019 08:32

disiplin sorusturmasi nedeni ile 34. madde ile ilgili atamada yardımcı olacak yada emsal kara bulmamda yardim edecek varmi

gülbet
Aday Memur
02 Temmuz 2021 14:23

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak mal bildiriminden 12 ay kıdem tenzili cezası aldım idare mahkeme

gülbet
Aday Memur
02 Temmuz 2021 14:26

merhaba arkadaşlar mal bildirimden 12 ay kıdem tenzili cezası aldım bunun iptali için idare mahkemesine başvuruda nasıl bir yol izlemem gerekir avukat gerekli midir? başına gelen var mı acaba

07 Ağustos 2021 08:11

+1

Toplam 436 mesaj
«10111213141516171819202122

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi