Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazburak363
05 Nisan 2012 08:57  

açık öğretim sınavlarında görev almak için

arkadaşlar şimdi müdür olaraktan ösym sınavlarında personelime görev vermek için görevli işlemler şifresini alıp herkesi kaydettim burda sorun yok. ama açık öğretim sınavlarında görev almak için de ayrı bir şifre almak mı gerekiyor?

05 Nisan 2012 09:36

marmelat_

hocam görevli işlemler şifresini nasıl aldınız

05 Nisan 2012 10:02

marcus74

hocam önce bulunduğunuz ildeki ösym bürosuna gidip okulunuzu ekletiyorsunuz.sonra ankara merkez ösym bürosunu arıyorsunuz size bir form gönderiyorlar mailinize onu doldurup üzerindeki numaraya faxlıyorsunuz ve sonra yine mailinize şifre geliyor.bilgisayarınıza görevli işlemleri programını indirip size gelen geçici şifreyle girip şifreyi değiiştiryoruz.programdan öğretmenlerimizi ekleyip kameradan fotoğraf da çektikten sonra kaydet diyoruz ve onlara da bir şifre vermiş oluyoruz.

05 Nisan 2012 10:05

can_05_55

Açıköğretim sınavlarında şifreye gerek yok.Sene başında milli eğitimden bize yazı gelmeişti açıköğretim sınavlarında ve SBS de görev almak isteyen öğretmenlerin listesini göndermemiz hususunda.Biz o şekilde yazdık gönderdik.Askerde bir arkadaş vardı ve ikinci dönem geldi askerden, o da görev almak istedi,ilçe milli eğitimde mutemetle görüştü onlar hallettiler,onun da adını yazdılar sınavda görev almak isteyen öğretmenlere.Şifreye gerek yok yani.

05 Nisan 2012 17:44

marcus74

ücretli öğretmenlere de görev verilebiliyor mu hocam?

05 Nisan 2012 19:12

rast1955

Ücretlilere de görev verebilirsiniz.Açık Öğretim için öğretim yılı başında resmi olarak isim listesi istenir.

Toplam 5 mesaj