Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
10 Nisan 2012 17:51  

kimlik bilgilerimi değiştiremiyorum, yardım lütfen.

Arkadaşlar,

2010 yılında sınava girdiğim için internetten başvuru yaptım.

Fakat evlendiğimden dolayı, soyadım değişti.

Kimlik bilgilerimi güncellemek istediğimde önce başvuru yapmalısınız anlamına gelen bir uyarı çıktı.

Başvuru yaptım eski kimlik bilgilerimle, fakat şimdi de kimlik bilgilerimi güncelleyemiyorum.

Kimlik bilgilerinizi güncellemesi süresi dolmuştur diyor. Nasıl iş bu???

Aklımı kaçıracağım, sınavda sorun çıkarsa ne yapacağım ben?

10 Nisan 2012 17:54

onur-y-y

arkadaşlar, ek olarak da şunu söylemeliyim.

mernis'de kayıtlı görünüyorum. nüfus cüzdanımı da yeniledim.

ayrıca ösym'nin başvurduğumuz sisteminde bile kimlik bilgilerim "üye bilgileri" kısmında güncel görünüyor.

ne yapacağımı şaştım :(

10 Nisan 2012 17:56

utars
Kapalı

Kimlik numaran değişmediği için bir sorun olacağını sanmıyorum ama içini rahatlatmak için yakın bir başvuru merkezine git,ya da telefon et ösymye

10 Nisan 2012 18:04

cirrocumulus

sakin ol, bi sorun çıkmaz. bugün zaten geçti saat 5i geçtiği için. sabah ösym merkezine git. sorunu anlat. hatta orda bi yetkiliyle beraber gir sayfana bak. düzelecektir. olmazsa merkesi ara. umarım aklı yerinde biri çıkarda derdini anlatırsın.

panik yapma ama. elinde kapı gibi tc numaran var.

13 Nisan 2012 08:55

sibelozsan

Merhaba arkadaşlar ben başvurumu bir lisede yaptırdım ancak evlenmeden önceki soyadım çıktı. Sonra bana verdiği yeni şifre ile internetten kimlik bilgilerimi güncelle dediğimde ilk bir iki seferde olmadı sonra tekrar deneyince otomatik olarak bütün kimlik bilgilerim yenilendi. Şuan doğru bilgiler gözüküyor ancak ben bunun çıkışını alıcam ama bunu tekrar kayıt yapan kişiye imzalatmam gerekiyor mu acaba çünkü o kayıt yapıp çıkışını aldıktan sonra kaşeleyip imzalamıştı Bu konuda bilgisi olan var mı?

13 Nisan 2012 12:04

t.baykal10

şifremle aday bilgilerine girdiğimde yeni evlilikten sonraki soyadım yazıyor kimlik bilgilerim yeni fakat ilk giriş yaparken şifreyi girdikten sonra sol tarafta seçenekler varya şifre değiştir falan onun üzerinde eski soyadım yazıyor başvurumu sınav merkezinden yaptırdım görevlinin verdiği kağıtta kızlık soyadım yazıyor görevliye sorduğum da biz değişiklik yapamıyoruz sıkıntı olmaz dedi ama emin olamadım ösym yi aradım kimliğinizin arkasında eski soyadınız yazıyor bir sıkıntı yok dedi ama sınav kağıdı şimdi yeni soyadıma göre mi düzenlecek eski soyadıma mı yani iyice kafam karıştı benim durumumda olan varmı sizler naptınız?sınava girsek bile sınav görevlileri kıllık yapıp sorun çıkarırlar mı ?

Toplam 5 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?