Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
13 Nisan 2012 11:52  

Şaka gibi,,,askere 10 nisan'da zam verildi...

...

13 Nisan 2012 11:55

angarali1979
Kapalı

şaka değil, mevcut hükümetin gözündeki polisin yerini gösterir bir vesikadır bu.

13 Nisan 2012 11:56

spider10

olacağı buydu, sağ gösterip sol ile kroşe, bravo, alkışlıyorum...

13 Nisan 2012 11:57

sükuttt150

asker arkadaşlar kızmazlar umarım.

Fakat 10 nisan bizim, en azından balonda olsa! zam haberlerinin fezaya ulaştığı bir zamanda asker kardeşlerimize zam verilmesi,onlar açısından hoş bir seda olmakla birlikte(hak ettiklerine inanmakla beraber),,,

bizim açımızdan gayet düşündürücü...

13 Nisan 2012 12:01

r_gök3891

Polise sürekli zam geliyor zaten. Seyyanen 500-1600 tl arası geçenlerde geldi. Fakat maaş bodrosunda bir değişiklik yok. Böyle zam haberleri yapanlara da zaten çok kızıyorum. Zamlar bulut olup hava da uçuyor..

13 Nisan 2012 12:09

emremusa

evet ya bana 750 lira ek zam geldi.bene gittim 0 km passat cc aldım cok mutluyum.

13 Nisan 2012 14:44

omerosx

demekki 30 agustos da bize verecekler anlamı mı çıkıyor burdan ahhhh edison ah

14 Nisan 2012 11:11

sükuttt150

g ü n c e l l l l

14 Nisan 2012 13:05

fast30

Moral kalmadı.

14 Nisan 2012 13:10

fast30

Moral bırakmadı bu haber.Polisin nasıl çalıştığını hükümet nasıl görmezden geliyor anlamış değilim.10 nisan polis günü sayın yetkililer.

14 Nisan 2012 13:15

fast30

Herşeyin hayırlısı.Ben artık zam haberlerine yorum yazmayacağım. Hükümetten bir beklentim de kalmadı .Rabbim şu an aldığımıza bereket versin.Beklentim yüce yaratanımdan.SOn Olarak "Hakkımı Helal Etmiyorum"

14 Nisan 2012 14:36

orhanzay

ona zam verildi buna zam verildi deyip ortaligi karistirmayin...nerde verildi ben duymadim...sadece kurmay askerlere verildi kurmay askerlerde bizim emniyet mdr mertebesinde vede daha ustu...ayrica bizim daire baskanlarina ve basmufettislerede verildi...yani memuru takan yok hep ust kademelere...esit ise esit ucret...bizde bundan sonra esit iseriz.....

14 Nisan 2012 21:11

Hartdiks

seçimlerde üst bürokratların oyları yeter onlara

15 Nisan 2012 15:25

akdenizli_01

Bu hükümete yıllarca oy veren vermekle geri kalmayıp her fırsatta öven polis arkadaşlarımıza ithaf olunur..ben bu hükümetten 2007 seçimlerinden SONRA elimi yıkamıştım,o zaman ki 250 tl zammı belli süre bekleyip kandırılıp,oyalandığımız gördükten sonra bu hükümetten polise hayır gelmediğini taa o zamanlar görmüştüm..verecek olsa idi 2007 seçimlerinden önce verirdi zaten,ama amaç oyları gasp etmek olunca böyle elmalı şeker verip çocuk gibi avuttular bizim çoğu polislerimizi..şimdi o polis arkadaşlarımızın pişmanlığını görünce inanın mutlu olmuyor aksine üzülüyorum,keşke olaylara daha sağduyulu ve mantıklı baksalardı,partizanlık yapmasalardı..Ki ozaman çok iyi hatırlıyorum,bize popilist yaklaşım olur diyenler seçimlerden önce 185.000 geçici mevsimlik işçiye tek çırpıda kadro verdiler..ne sınav,ne kpss hiçbir şey yapılmadan alıdlar,amaç oy kapmak :(...zaman beni,maalesef haklı çıkardı :(

15 Nisan 2012 15:38

adalet için

EVET doğru hepsine değil ama 20 bin civarında faydalanan var deniliyor askeri personel forumunda onlarda çok şikayetçiler dertliler bu durumdan.

15 Nisan 2012 16:16

mepol

Durmak yok gaza, zama devam.

15 Nisan 2012 20:13

yamtar38

zamdan geçtim maaş farkları alamıyoruz...şimdi de hazirana kalmış...şaka gibi...

15 Nisan 2012 20:16

shenel

Nasıl olsa polisin oyu garanti,Şanlıurfa da dedikleri gibi

Ceketlerini atsalar polisin oyunu alırlar.(Urfa da alamadılar)

Bu konuda bir tereddütleri olsa,polisle de ilgilenirler.

15 Nisan 2012 20:29

alpertunga67

Arkadaşlar sıkıntı yapmayın zamanını bekleyin ,bize ceza kesene zamanı gelince bizde ceza keseriz bu kadar basit.bu arada askerlerin gözü bizim forum üzerindeymiş ne hikmetse bunuda anlamış olduk, zaten polisi izlemek yerine işlerini yapsalardı güzel ülkemde ne terör kalırdı nede kaçakçılık....

18 Nisan 2012 11:45

sükuttt150

Bir vatandaş olarak baktığımda sayın bakanın sözleri çok etkileyici, ve arkasındayım..

Fakat olaya polsi gözüyle baktığımda bir türlü içime sindiremiyorum,yapılanları.azıcıkta şu polisn özlük işleriyle alakalı cesur davransa...

ama bakana da kızamıyorum ki,,,

başbakan daha ağzından çıkan sözü tutmamışken,bakanımızdan bişiyler baklemek saçma.nihayetinde son söz başbakanın..

bide çok merak ediyorum;birileri çıkıpta sayın başbakanım,şu tarihte şu yerde polislere karşı şu şu sözleri vermiştiniz,polis arkadaşların bu yönde bir beklentileri var diye bir bildirim yapmaları çok mu zor acaba,,,acaba başbakanımız gerçekten unuttumu!yada unutturuldumu?

ne desek boş ya hadi hayırlısı...

Toplam 19 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?