Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
14 Nisan 2012 17:46  

Polis Kürsüsü

Malum Sanal ortamda ne kadar üye veya sayfanı beğenen varsa o kadar sesin duyulup dikkat çekiyorsun Facede polis Kürsüsü var bakıp beğenmeye ne dersiniz?

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/polis.krss

Bekliyoruz.

14 Nisan 2012 17:49

hakali

Şimdilik beğenenlerin sayısı bugün itibariyle 14.849 kişi 250.000 kişilik kocaman bir teşkilat için az bir sayıdayız destek vermenizin zamanı gelmedimi?

14 Nisan 2012 18:32

police0625

Kürsüye facebook da bulunan arkadaşlarınıza davet edebiliyorsunuz mümkünse arkadaşlarınız ile birlikte gelin.

14 Nisan 2012 18:41

hakali

Peki polis kürsüsünü beğenenler burada beğendiklerini yazsalar ve diğer arkadaşlara örnek olsalar

14 Nisan 2012 21:32

kizil-swat

Her polisin muhakkak takip etmesi gereken bir sayfa.

çok bilinçli ve kaliteli yayınlar var.

şiddetle öneriyorum.

15 Nisan 2012 13:23

hakali

Bu Saat itibariyle beğenen sayısı 14955 kişiye ulaşmıştır. Daha %10 bile olamadık hadi arkadaşlar sizleri bekliyoruz.

15 Nisan 2012 13:27

hakali

İçerisinde bulunduğumuz polis haftasında veya polisin dışında tüm memurların zam alıp bizim avuçumuzu yalamamızı istemiyorsanız sesimizi duyurmak için gelin artık aramıza

15 Nisan 2012 13:52

fidfid126

başından beri takip ettiğim ve çok yararlandığım bir sayfa ve polishakları.com sitesinden çok faydalandım iki tane arkadaşımızın soruşturmasında savunmaya yardım ettiler. ikiside soruştumaya mahal yoktur olarak geldi. bir tane arkadaşıma rapor tutuldu karşı rapor tuttuk ve soruşturma açmaktan vazgeçtiler. arkadaşlar bizim için çalışan birileri var lütfen yardımcı olalım ve sesimiz daha gür çıksın.

15 Nisan 2012 13:55

hakali

çok doğru tespitlerde bulunmuşsunuz sayın fidfid126

15 Nisan 2012 15:03

hakali

Bugünkü etkinliğimize katılmak istermisiniz

15 Nisan 2012 15:07

adalet için

arkadaşlar memurlar.net de zayıfız burasını pek bilen yok diğer face üzerinden polis kürsüsü,polis memurları dayanışma platformu,polis hakları.com gibi yerlerde daha aktif hareket var oralarda memurlar.net dende bahsediyoruz ki arkadaşlar burayada baksın diye.

15 Nisan 2012 15:14

adalet için

DAVETEİCABE NİCKLİ ARKADAŞDAN ALINTIDIR

Polis memurları olarak taleplerimizi dile getiremiyoruz.Toplu sözleşme için taleplerini dile getirecek sendikalardan ricamız sorunlarımızı dile getirmeleridir.METİN;MAİL ADRESİ;info@memursen.org.tr,kamusen@kamusen.org.tr

BEN BİR POLİS MEMURUYUM

İçişleri Bakanlığımıza bağlı olarak Görev yapan 2 Güzide Teşkilatımızdan;

1 inci Güzide Teşkilatımız Jandarma Genel Komutanlığı personelinin maaş ve Ek göstergesi , 926 sayılı T.S.K Personel Kanununun Ek Gösterge Cetvelinde Diğer Subaylar olarak belirtilen yüksekokul mezunu ve Fakülte mezunu Astsubay Başçavuşlar için ek gösterge tablosu 01.01.1995 tarihinden itibaren 2200?den 3600?e yükseltilmiştir.

2 inci Güzide Teşkilatımız ise Emniyet Genel Müdürlüğünde görev yapan Y.okul ve Fakülte Mezunu Polis Memurlarının 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun Ek gösterge cetvelinde 01.01.1994 tarihinde ek gösterge rakamları 1900 iken 01.01.1995 tarihinden itibaren 2200?e yükseltilmiştir.

Polis Memurları ile Jandarma Astsubay Başçavuşların tahsil durumları aynı olmalarına rağmen aralarında (3600-2200) 1400 göstergelik gibi büyük bir fark vardır. Aynı Bakanlıkta aynı görevi yapan ve sadece görev alanları farklı olan kolluk kuvvetlerine mensup 2 tane iç güvenlik kurum personelinin Jandarma Genel Komutanlığına bağlı personelin 926 sayılı yasadaki emekliliğe esas ek göstergesinin 3600 olması ,

Emniyet Teşkilatına bağlı personelin 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabii olup, emekliliğe esas ek göstergesi 2200'olması . 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun ilgili hükümlerine göre; yüksekokul ve fakülte mezunu olan diğer memurların kadro Dereceleri 1 inci Dereceye Ek göstergelerinin 3000 ila 3600 arasında olması (Örnek olarak ; Öğretmenler,Hemşireler,Tapu memurları ve Askeriyede görev yapan Başçavuşlar vb. ) Polis memurları ise, gerek meslek yüksekokulu / Fakülte mezunu, gerekse de mastır/doktora yapsalar dahi asla 1. dereceli kadroya ve 3600 lük Ek göstergeye yükselemedikleri için . Hem çalışırken, hem de emekli olurken çok büyük maddi ve manevi kayba uğramaktadırlar. Adalet ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa milletvekilimiz Sayın Abdulkerim GÖK'ün hazırlamış olduğu kanun tasarısı plan ve Bütçe komisyonundan onay alıp T.B.M.M.den kanunlaşması için sizlerin destek vermenizi, 250.000 polis memuru Ailesi adına Arz ediyor,

Sayılarımızı Sunuyoruz.

15 Nisan 2012 15:22

hakali

polis kürsüsünden alıntı bir yazı

Polisler De Haklarının Peşinde !!!

Dedikodudan Öte Bir Şeyler Yapmak İsteyenler..

Etkinlikler Devam Ediyor...

Etkinlik Adresi = http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/

Etkinlik Konusuna Örnek ;

Sayın AK PARTİ Yetkilileri

Basında Polislere 500-1600 arası gibi zamlar duyduk. Sanırım bu bilgiler, İç İşleri Bakanımızın 'Polisin özlük hakları İyileştirilecek sözlerinden kaynaklandı. 10.Nisan.2012 kadar çıkar diye ümitlendik.Fakat bu tarihe kadar her hangi bir düzenleme olma...dı. Hatta eş, dost, komşu gerçekmiş gibi tebrik etti. İnternette hala Polislerin zam aldığı şeklinde yorumlar var. 3600 ek göstergemizin düzenlenmesi için, 160 saat sonrası yaptığımız fazla çalışmaların saat başı almamız yönünde eşit iş yaptığımız meslek grupları ile eşitlenmek istiyoruz. Bu konuda gerekli düzenlenmelerin yapılmasını arz ediyoruz. Saygılarımızla

15 Nisan 2012 16:41

fidfid126

bir şeyler yapmak lazım diyorum ve başlatılmış olan etkinliğe katılıyorum.mailimi gönderdim.

15 Nisan 2012 17:26

hakali

Teşekkürler bugün 100 baremini aştık yeni hedef 500

16 Nisan 2012 09:05

hakali

Bu saat itibariyle 15.070 kişi olduk

16 Nisan 2012 09:10

semka

yakışıklı polisler(!)

ebeler-öğretmenler-askerler-polisler(!)

polisiz karizmayız(!)

gibi birbirinden ilginç, birbirinden gereksiz, mesleki veya kültürel olarak insanlara hiçbir şey kazandırmayacak fakat üyeleri on binleri bulmuş sayfalar yerine;

seviyeli, her tür bilgiye ulaşabileceğiniz,haftalık etkinlik duyuruları olan ve size bir şeyler katabilecek bir sayfa

facebook-polis kürsüsü

16 Nisan 2012 09:27

Sivil İnsiyatiff

Katılıyorum ilk farkettiğim günden beri üyeyim en kaliteli polis sayfası..

16 Nisan 2012 09:53

kemal_3838

Polisim diyorsan bu sayfayı beğeneceksin.

16 Nisan 2012 10:00

XaNaX033
Yasaklı

sayfanın yöneticilerinden birisi benim en yakın arkadaşım ve ABİMDİR... emekliliği gelmiş polisler bile teşkilat düzelsin diye canla başla uğraşırken genç polislerin destek vermemesi utanç verici...

16 Nisan 2012 11:22

adalet için

HEP DESTEK HEP DESTEK YILMAK YOK YOLA DEVAM

Toplam 51 mesaj