Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
16 Nisan 2012 16:26  

İcra müdür yard. maaş hk.

Arkadaşlar mrb,

Z.Katibi olarak görev yapmakta iken, İcra Müdürlüğü sınavına kazanarak İcra Müdür Yardımcısı olarak göreve başladım. Eski çalıştığım iş yerinden ayrılışımı 11.01.2012 de yapıp 23.01.2012 de yeni görev yerime başladım ancak, ilk ay maaşımı katip maaşı olarak alıp aradaki farkı da alamadım. Aradaki farkı isteyince de resmi gazeteden bi madde tutuşturdular elime ve görevde yükselen memur bir sonraki aydan sonra maaş alır dediler. Benimle aynı zamanda ayrılıp daha sonra başlayan arkadaşlarım müdür maaşı oldılar.

Benimle aynı durumda olan arkadaşlar varsa ve elinde emsal kararlar olanlar varsa yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler...

18 Nisan 2012 08:29

ger-ger

Bende ayrılışımı 13.02.2012 de yaptım, 17.02.2012 yeni görev yerimde başladım. maaşım katip maaşı olarak yapıldığından aradaki 28 günlük fark için idari işlere söyledim. 17.04.2012 günü ek bordro yaptılar. bu fark hesabıma yatacak.

Ayrıca icra müdürlüğü görevde yükselme değil, yazı işleri müdürlüğü ve idari işler müdürlüğü görevde yükselmedir.

19 Nisan 2012 08:18

icra43

aynen öyle haklısınız, ben de idari işleri dilekçe yazdım ama reddettiler dava açıcam şimdi, yok yere uğraştırıyorlar...

Toplam 2 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;