Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27Mehmet Balci
26 Nisan 2012 23:33  

icra katibi alımı ne zaman yapılacak????

arkadaşlar icra katibi alımıı ne zaman yapılacak yok mu bi bilgisi olan?

27 Nisan 2012 09:52

dilek12

Herhangi bir açıklama yok;(Biran önce olsa çok güzel olurdu da işte...

27 Nisan 2012 15:10

rumuzsuzkız

evet malesef bir açıklama yok daha bende bizin gibi bekliyorum arkadaşlar inş en kısa zamanda olur şubata kalmaz.

01 Mayıs 2012 00:43

fatih sahin

yok mu bi yerlerde tanıdığı falan olan. beklemek ne zor şey arkadaş. bi an önce olsa da şu haziranda girsek sınava. gün geçtikçe yazım bile düşmeye başladı artık. zaten son çare kaldı bu katiplik.

01 Mayıs 2012 08:21

Bordo Mavimsi
Kapalı

hiç uğraşmayın yapılıp yapılmayacağı bile belli değil.önümüzde kpss var ona hazırlanın..

02 Mayıs 2012 11:28

aysunn_67

icra müdürü ile görüştüm bu sınavın bu sene yapılacağını söyledi icra katipliği ayrılıyormuş bu kesin yani asparagas bi haber değil katip bi arkadaşım da meclisten icra katipliği ile ilgili yasanın çıktığını söyledi inş doğrudur ve inş tez zamanda alım olur umutlar buna kaldı çünkü.

02 Mayıs 2012 20:02

ah memur olsm_sevinç

aysunn_67 kpss sınav öncesi mi olacak alım???

02 Mayıs 2012 22:30

*mavikpss*
Yasaklı

arkadaşlar bence son baharı bulur

03 Mayıs 2012 01:22

ozo21

Daha 3. yargı paketi kabul edilmeden icra katibi ile ilgili yasa mı çıkmış hakketen ilginçsiniz millet benden söylemesi öyle herkesin lafına inanmayın ben burdaki icra müdürlügüne gittim müdürle görüştüm bana dediki bize sordular katip lazım mı diye müdürde onlara demişki size lazımsa biz gönderelim diyorki zaten burdaki katipler uyuyor akşama kadar yeni uyuyacak katibi ne yapalım adam neden böyle diyor çünkü 3. yargı paketi ile ilgili içeriği bilmiyor bilmediği içinde mevcut durumla ilgili yorum yapıyor ve çogu icra müdürlükleri böyle o yüzden bu paket çıkmadan katip alımı hayal olur benden söylemesi.

03 Mayıs 2012 15:59

aysunn_67

ozo21

hayal flan değil bu sınav olucak sadece ne zaman olucak bunu kimse kestiremez.

03 Mayıs 2012 19:00

ozo21

aysunn_67

arkadaşım benim hangi cümlemde hayal kelimesini gördün bende biliyorum alınacak senin icra katibi yasası çıktı demen saçma çünkü daha yargı paketi bile meclisten geçmedi yargı paketini geçirmeden icra katibi yasasını geçirmeleri bana mantıksız geldi ben onu söyledim sadece.

08 Mayıs 2012 12:05

fatih sahin

arkadaşlar bu alımın olacağı kesin ama eğer icra katibliği için bu ayın 20 sine kadar ilan açılmazsa bu alım eylül sonu 2012 kpss sınavı sonuçlarına göre kalır. o yüzden azz kaldı sabredip bekleyelim.son 12 gün diyebiliriz.

08 Mayıs 2012 13:11

*mavikpss*
Yasaklı

arkadaşlar bakın birde şöyle düşünelim 18 şubatta kazanan katipler daha işlerine yeni başladı. onların yerleştirilmesi var ve başka kaç katibe ihtiyac var daha kimse tam bilmiyor ikmler bile tam başlamadı bana kalırsa sonbaharı bulur mu. merkezi atama var 18 hizanda ondan sonra olur tahminim bu benim.

08 Mayıs 2012 13:55

ozo21

mavikpss

bu alinacak katip ile subatta alinan katiplerin hicbir alakasi yok icra mudurlugu bambaska bi cumhuriyet o yuzden dusuncelerin kismen yanlis

11 Mayıs 2012 17:59

fatih sahin

arkadaşlar bakın adalet bakanlığı ikm alımı yaptı. sıra icraya geldi. az kaldı inşallah bi an önce icra alımı da olacak.umutlu olun ve dua edin yeter. herşeyin hayırlısı olsun...

12 Mayıs 2012 18:35

atamavardedigeldim
Kapalı

Geçen senede bölge istinaf mahkemelerine alınacak diye söylenti vardı ama asılsız çıktı. Tabi ki süpriz de olabilir mesela bu ikm öğrencili süpriz oldu. İnşallah çıkar ama kendimizi de hayal dünyasına kaptırmamalıyız.

Toplam 15 mesaj