Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
29 Nisan 2012 17:59  

guy açıklandı

nihayet gelir uzmanlığı yr.oldu ve açıklandı.önümüzdeki 80 üstü kişeler giderde biraz olsun rahatlarız.tabi mülakatı kazanan arkadaşları pebrik ediyoruz darsı başımıza

29 Nisan 2012 18:01

he-man67

link verebilir misin...

29 Nisan 2012 18:08

123455

ya ben arkadaşlarımdan duydum açıklandığını.ama gib kendi sayfasından görebilirsin

29 Nisan 2012 18:09

he-man67

sağol, baktım, gördüm...

puanları 2 gün sonra verceklermiş...

29 Nisan 2012 18:14

123455

ee sonuçuda paylaşırsan seviniriz.olumluysa b puanın kaçtı.hiç yoktan bir arkadaşımız gitti diyelim :)

29 Nisan 2012 18:58

umutvari
Yasaklı

Mülakatlar,14-18 mayıs arası!Gümrük de ise 40 gün.Tabi bekçi seçmek daha zor ya!!!

29 Nisan 2012 19:02

kaybolanyıllar 2000

forumdakilerden başvuran çokmu acaba

29 Nisan 2012 19:24

&ARAF&

E tabi gümrük bu hocam. Hakka girmemek için 40 gün 40 gece istişare edip öyle karar verecekler :)

29 Nisan 2012 19:30

umutvari
Yasaklı

Siyasal,şimdi çıkar gelir,gümrükle gib'i bir mi tutuyorsunzu deyip bizi güldürür:)

29 Nisan 2012 19:39

&ARAF&

Der valla nev-i şahsına münhasır editörümüz :)

29 Nisan 2012 21:21

gorkem_nalbant

gene yenildik yahu...

29 Nisan 2012 23:20

kaybolanyıllar 2000

yine biz kazandık:)))

30 Nisan 2012 21:48

Morningrise7

71 le elendik tüh be.

01 Mayıs 2012 12:14

daftt
Kapalı

öne geçtik şimdi onlar düşünsün :)

01 Mayıs 2012 12:17

he-man67

herkes kendi mesleğini yapsın.muhasebeci den müzik ögretmenliği yapmasını beklemek yanlış bu gibi, müzikçi-yi sgk da istihdam etmek yanlış..

...............

.herkes kendi mesleğini yapsın.muhasebeci den müzik ögretmenliği yapmasını beklemek yanlış bu gibi, müzikçi-yi sgk da istihdam etmek yanlış..

..........

.Bu işyerlerinde alanında meslekî eğitim almış olanlar istihdam edilir...iibf(genel idari hizmetler sınıfı)..memur yetiştiren okullar..iibf

................

.Mekteb-i Mülkiye yani Mülkiye mektebi, 1859da İstanbulda asker olmayan memur sınıfını yetiştirmek amaçlı kurulmuş bir okuldur.şimdiki iibf..

.........................

.İDARİ kadrolar, iktisadi ve İDARİ bilimler mezunularının hakkıdır.Uzmanlaşma var.herkes mesleki eğitimini aldıgı işte çalıştırılmalı...

..uzman; 1 . belli bir işte, belli bir konuda bilgi, görüş ve becerisi çok olan kimse, mütehassıs, kompetan 2.bilirkişi.

.................

...Kamu ve özel sektörde mali konulara ilişkin sorunlara, bilimsel yöntemlerle gerekli çözümleri geliştirecek elemanlar yetiştiren bölüm: İİBF.

.............................

...herkes kendi mesleğini yapsın.muhasebeci den müzik ögretmenliği yapmasını beklemek yanlış bu gibi, müzikçi-yi sgk da istihdam etmek yanlış..

..........................

...BİZ idari kamu kurumlarında çalışır-iş buluruz diye iibf okuduk.. ancak bizim iktisad-i kamu kurumlarını başka bölümler le dolduruyorlar

...........................

..adam veteriner bankada çalışıyor, ne garip...her kes kendi meslegini yapsın,ekonomi okuyan iktisadi kurumlarda çalışsın..di mi ya...

................

.iibf idari memurluk için eğitim alıyor, kaldıki biz öğretmen ya da mühendis olamayız, biz düz memur, vkhi olabiliriz. eğitimiz bu yönde

......................

...İDARİ kadrolar, iktisadi ve İDARİ bilimler mezunularının hakkıdır.Uzmanlaşma var.herkes mesleki eğitimini aldıgı işte çalıştırılmalı..

...............

.şimdiki iibf..Bu işyerlerinde alanında meslekî eğitim almış olanlar istihdam edilir...iibf(genel idari hizmetler sınıfı)..

...her bölüm mezunu kendi dalında çalışsın..branşlaşma var.uzmanlık var.ekonomi dalında bir kuruma niye atanır başka branş mezunu aklım almıyo

....................

...İİBF mezunları sosyal medya sayesinde organize olup gazete ilanı verdiler http://www.mudender.org/iibfmezunlari/248-iibf-mezunlari-sosyal-medya-sayesinde-organize-olup-gazete-ilani-verdiler.html@wwwmudenderorg aracılığıyla

Toplam 14 mesaj