Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : asillord
14 Mayıs 2012 11:54  

eş durumu tayini !!!

Eşimin tayini 4. bölgeye çıktı ama kaydırma olarak 5. bölgede bir karakolda çalışacak! Yani eş götüremeyecek. Ben eş durumu tayinlerinde kendi istediğim herhangi bir yere tayin isteyebiliyomuyum??? Bilgisi olan var mı?

14 Mayıs 2012 15:24

makip

size eş durumundan sadece eşinizin bağlı bulunduğu ilçedeki okullar açılır. başka yer zaten açılmaz.

14 Mayıs 2012 15:45

karahanmurat

öğretmen misiniz bilmiyorum ama benim kızımın öğretmeni eşinin tayini eş götürülmeyen bir yere çıkınca meb.e dilekçe yazarak ailesinin olduğu yere geldi.detayları bilmiyorum ama bi araştırın derim.

14 Mayıs 2012 16:11

fenzep

askeri personele van 3yıldan 2 yıla mı düştü haberiniz var mı

14 Mayıs 2012 16:39

madure1781

Eş götürülemeyen bölgede görev yapacaksa siz istediğiniz yere teyin isteyebilirsiniz.Ancak il emri kaldırıldığından oraya da açık olursa ve puanınız tutarsa gidebilirsiniz.

14 Mayıs 2012 17:19

ozlemcengiz

inşallah makip arkadaşın dediği değil de madurenin dediği doğrudur bu da bana küçük bi teselli olur. Buarada öğretmenim.

14 Mayıs 2012 17:53

makip

ben de öğretmen olduğunuzu düşünerek yazmıştım. geçen yaz istedim eş durumundan ben de oradan biliyorum. biz de dış karakolda lojman yok görünen bir yerdeyiz. ama lojmanı var. sadece bağlı bulunan ilçedeki okullar açılmıştı bana. bu yıl il ilçe emri kalktığı için değişir mi bilemem. hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

14 Mayıs 2012 19:51

yazda

özlemcengiz arkadaş benımde eşim tunceliye çıktı tayin genelde zaten aıle göturulmeyecek yerler....bende bu konuyu araştırıyorum.bende sınıf öğretmenıyım.ailemın yanına gıtmek ıstıyorum.lutfen bılgısı olan arkadaslar bızle paylaşsınlar bılgılerını...

15 Mayıs 2012 10:11

ozlemcengiz

Son haberlere göre bu sene protokol imzalanmaış... Kaldık buralarda çocuğumuzla tek başımıza...

16 Mayıs 2012 15:41

aayse0

merhabalar,eşi memur olan astsubayların tayinleri birlikte çıkıyor mu aynı anda aynı yere bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim teşekkürler...

16 Mayıs 2012 16:43

yazda

arkadaslar ben bugun ankara atamayı aradım ...protokol yönetmelık cıksın imzalanır ona göre dedı...yönetmelık cıkmadan bırsey olmaz dedı..

16 Mayıs 2012 19:29

ozlemcengiz

Hadi bakalım bekleyelim inşallah imzalanır.

ayşe hanım sizinde eş durumundan tayin istemeniz lazım kendiliğinden çıkmaz.

16 Mayıs 2012 19:33

aayse0

nasıl yapmalıyız onu? hemen benimkide çıkarmı?

16 Mayıs 2012 22:14

yazda

aynı protokol imzalanmazsa durumumuz cok kotu..eşim dış karaolda olacak ben batıda baska bır dağ basında ilçedeyım tek basıma ne yapacagım? en azından bu protokolle ailemızın yanında dururduk...allahım sen bıze sabır ver nelerle ugrasıyoruz.zaten canımız burnumuzda eşlerımızı can korkusuyla gönderıyoruz ne oldu ne olacak dıye..?bırde bunlarla uğraş..net bır sey soyleyecek yardımcı olacak arkadaslar bızım durumumuzda olanlar lutfen yardımcı olsunlar bıze...

16 Mayıs 2012 23:10

coldblade2

iyi hoş ta.maaaşı süper,kariyeri güzel diye seçtiniz adamları.şimdi niye su koyveriyorsunuz ki?izdivaç, bir nevi sabır sanatıdır.ipekböceği gibi ilmek ilmek işlemektir kozayı.emeksiz yemek olmaz.

17 Mayıs 2012 09:07

ozlemcengiz

Üzerine vazife mi senin yorum yapıyorsun !!! Maaşı güzel diyorsun maaşa baksaydık başka mesleklerden bulurduk. Bu gönül işi... Kendimiz seçtik diye üzülmeye hakkımız yok mu? Kim eşinden ayrı kalmak ister. Her forumda bi densiz var çıkıp arada bir konuşuyorlar. Kıskançlık fesatlık başka bişi değil sizinki ! Ben minicik bebeğimle tek başıma kalmışım evin hem annesi hem babası olmuş yaşam mücadelesi veriyorum densizin dediğine bak! Bencil insan!

17 Mayıs 2012 10:19

yazda

benımde 3 küçük çocuğum var allah yardımcımız olsun...inşallah bızı magdur etmezlerde ailemızın yanına gıtme hakkı verırler

17 Mayıs 2012 10:40

aayse0

özlemcengiz sizin işiniz ne aynı yere gidemiyorsunuz eşinizle?

18 Mayıs 2012 11:23

ozlemcengiz

ben öğretmenim ancak eşim eş götürülmeyen bir karakola tayin oldu. Yolu bile yok sadece helikopterle gidiliyor. Konteynırlarda kalacaklar. Eş götürülseydi bir saniye bile düşünmez giderdim.

18 Mayıs 2012 11:36

aayse0

ne kadar saçma bir şey bu ya sizin gidemeyeceğiniz bir yere göre birlikte ayarlamalılar diye biliyorum ben,eş durumundan dolayı böyle bir şey nasıl olabiliyor...

18 Mayıs 2012 15:53

yazda

benımde eşimin taını aile göturulmeyecek yere çıktı.aynı durumdayız.bende sınıf öğretmenıyım.bu meb tsk protokolu bızım ıcın cok önemlı ınsallah bır an önce ımzalanır...

Toplam 180 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?