Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : uludaburak363
22 Mayıs 2012 01:00  

e-okul not kaydetme sorunu yaşıyorum

Arkadaşlar 1 aydır e okulda notları giriyorum ama kaydetme aşamasına gelince bağlantı kesiliyor. bazen birkaç öğrenciyi kaydediyor bazen de hiç kaydetmiyor, benden başka bu sorunu yaşayan var mı? varsa sorunu nasıl aştı? paylaşırsanız sevinirim :((((

22 Mayıs 2012 01:20

nothingelse28

GNCLL

22 Mayıs 2012 07:04

Eagle

Hocam kayıt işlemini aynı bilgisayardan mı yapıyorsunuz? Öyleyse farklı bilgisayardan yapın bakalım aynı sorun olacak mı? Mesela ben hızlı ders notu girişi yapmak istediğimde hata alıyorum ama normal ders notu girişinde olmuyor. Ayrıca Windows7 kullandığımda yine hata alıyorum ama Windows8'de ilginçtir sorun çıkmıyor. Yani alternatifleri de değerlendirin...

22 Mayıs 2012 07:10

murat7

aynı sorun bende de var hızlı ders notu girişinde kaydetmiyor

tek tek ders notu girişinden kaydedebiliyorum oda zaman alıyor

windosw 7 kaynaklı olabilir veye internet explorer 9 kullanıyorsan onu kaldırıp eski sürümü kullanabilirsin

22 Mayıs 2012 17:24

nothingelse28

hocam exp8 ve 9 da da denedim aynı sorun var, format attım yine sorun devam ediyor. e-okuldaki diğer işlemlerimde bir sıkıntı yok.

22 Mayıs 2012 17:46

murat7

aynı sorun bende halen devam ettiği için hızlı ders notu girişini kullanmıyorum xp kullandığım dizüstü vardı onda hiçbir sorun yoktu

windows 7 64 bit kullanıyorum belki problem bundandır

23 Mayıs 2012 16:48

nothingelse28

windows 7 32 bit ama yine aynı problem yasıyorum. anlamadım sebebi nedir

27 Mayıs 2012 17:49

happykits

hocam yapacak birşey yok.

milyon dolarlık sistem

eokul sistemi ekders karşılıgı 3 kuruşa bilgisayar öğretmenine yaptırılmıştır.

malum; bakanlıgımızın para harcaması yasak.

b us sistem askeriyede yada sağlık bakanlıgında olsaydı bak ozaman bu sistemin yapılandırılması için akacak olan paraya!

27 Mayıs 2012 19:23

Eagle

Sanırım bu Windows 7'den kaynaklanan bir sorun. Ben de Windows 7 64 bit kullanıyorum. Arada bir hızlı ders notu bölümünde notarı toptan girip kaydedebiliyorum ama genelde hata veriyor.

Toplam 8 mesaj