Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : YDS Suat GÜRCAN
23 Mayıs 2012 19:57  

malatya KPDS kursu önerileri

merhabalar arkadaşlar KPDS için malatya da hangi kursu öneriyorsunuz? bunun dışında uzaktan eğitim kpds kurslarını öneri misiniz? hangisi daha faydalı olur malatya daki kurslardan biri mi uzaktan eğitim kursları mı? önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

29 Mayıs 2012 12:24

hot_liner

Merhabala arkadaşım. Daha önce açılmış burada bir konu var. Ona da yazmıştım. Ben Emrah Şavran'dan kurs aldım. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu'ndan. Açıkçası İngilizce'yle aram hiç iyi olmadı. Daha öncesinde de Malatya'da birkaç kurs deneyimim olmuştu. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Ben böyle bir hoca görmedim. Şiir dinler gibi dinledim derslerini adamın. Kelimeyi, dilbilgisini, soru türlerini ayrı ayrı işliyor. Çok sayıda deneme sınavı da çözdük. Biraz da emek etmek gerekiyor tabi. KPDS'nin yayınlanan sorularına baktım. 15-16 yanlışım var görünüyor. Bu benim için hayaldi.

Bu arada diğer konuya yazdığım mesajı okuyan bir arkadaş özelden hoca senin akraban mı, ortağın mı? Ne kadar övmüşsün falan demiş. :) Alakası yok. Adam zaten Malatyalı da değil. :)) Beğenmediğimiz şeyleri bağıra bağıra söylerken beğendiklerimizi neden söylemeylim ???

30 Mayıs 2012 09:19

bikerem

Cevabınız için çok teşekkür ederim hot_liner. Gerçekten verdiğiniz bilgiler çok faydalı oldu. İnşallah o kursa yazılacağım . Sizin dışında birkaç kişiden de duymuştum.Şimdi daha da emin oldum. Eğitim hayatınızda başarılar...

18 Haziran 2012 22:55

onering86

guncelli

Toplam 3 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?