Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan2706fatih06incir.receli
03 Eylül 2013 00:40

Katır Tırnağı

Hocam malesef bu konuda yardımcı olamıyacağım. Bence ilk yapmanız gereken şifaen ve sözel olarak direk kurum müdürüyle görüşmektir fikrindeyim. Yoksa dilekçe sorun değildir. Dediğim gibi kendim görüştüm ve hocam kesin emimisiniz sorusuna yanıt vermek için kendime zaman tanıdım. Eğer siz kesin karalı iseniz, çekinmeden dialog kurun ve anlatın diyebilirim. (böyle yapın demiyorum sonradan bana -ahınız dokunmasın)

kamuran15, 8 ay önce - Alıntıya git

ilçe mem gidip görüşmem de bir sakınca yoktur herhalde. ne gibi seylerı sormalıyım onlara. neden istiyorsunuz dediklerinde yeterli bir açıklamam olmalı.

03 Eylül 2013 00:48

kamuran15

ilçe mem gidip görüşmem de bir sakınca yoktur herhalde. ne gibi seylerı sormalıyım onlara. neden istiyorsunuz dediklerinde yeterli bir açıklamam olmalı.

Katır Tırnağı, 8 ay önce - Alıntıya git

Kafaya koydunuz mu hocam emin misiniz ? Dediğim gibi kendim zamana bıraktım O yüzden sizi etkilemek istemem Bir de, bu noktada sorduğunuz " neden geçmek istiyorum ? " sorusunun cevabıni en iyi siz bileceksiniz :) Buraya yazmadığım birkaç bilgiyi özelden paylaşabilirim fakat dedğim gibi sizi etkilemek açısından ele almanızı da istemem. Özelden birkaç satır daha yazabilirim diyeyim.

03 Eylül 2013 01:05

kamuran15

Katır Tırnağı, 8 ay önce - Alıntıya git

Hocam özelinize bknz lütfen, İyi geceler.

Toplam 23 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon