Editörler : F16 Gökçen

august-88
Aday Memur
31 Ağustos 2012 15:57

sg sonuçları nasıl arkadaşlar?

isyankar24
Şef
02 Eylül 2012 12:35

şimdi nekadarda heyecanlısınızdır bende sızın gectıgınız yoldan gecmıs bulunmakta olup baslamak ıcın sabırsızlanıyodum ancak gırdıkten 30 ay sonra ıstıfa ettım

umarım sızlere hayırlı olur benım kararımda bana gırdıgım gunden daha hayırlı oldu :)

ultraslann
Aday Memur
17 Kasım 2012 16:55

face de grupta bir bayan paylaşmış ocak ayında geri kalanlara dönülecek diye. bu konuda bilgisi olan var mı

komser45
Şef
27 Haziran 2013 20:41

ben yedeğim bugün arandım diyen var mı?????????

komser45
Şef
28 Haziran 2013 09:28

yedektim 15 ay sonra arandım diyen var mı

30 Haziran 2013 17:28

Var mi aranan halk bankin yedekleri persembe gunu egitime gidicek diyorlar ?

bacardimojito
Aday Memur
30 Haziran 2013 18:02

gittiler kardeş gittiler.13 ay 15 değil

bacardimojito
Aday Memur
09 Temmuz 2013 09:07

bundan sonra yapılacak sınavda yedek olanlar içindir bu yazı.....tamamınızı alacaklar ama baya bi bekleyeceksiniz.bizim 4 mart 2012 yedeklerinin bir kısmı temmuz ayında(asillerden başlamayanlar olunca yaklaşık 30 kişi),bır kısmı aralık ayında(5 kişi :)) çok acilmiş:)) ) geri kalanını ise 2013 haziran sonunda eğitime davet ettiler.ben dahil bir çok kişi 2013 hazirandaki teklifi kabul etmedi.50 küsür kişiyi arayıp davet etmişler kabul eden yaklaşık 10 kişiymiş.halkbank ik ne kadar yanlış bir plan yaptıgını umarım gormustur ve bundan sonraki yedekleri gereksiz yere bu kadar bekletmez.

karmama
Aday Memur
28 Mayıs 2014 21:27

Bu yazı da bundan sonra yapılacak sınavda yedek olacak olan arkadaşlar için. Biz 29 Eylül 2013 yedekleri olarak asil olanların işe başlama tarihinden itibaren tam 5 ay sonra iş başı yaptık. Tamamımızı davet ettiler lakin bir miktar fire verdik :) Eğitimden 2 hafta önce eğitim için davet edildik ve ilk eğitimimiz, ki oryantasyon demek daha doğru olur, 4 gün sürdü. 1,5 ay sonra ikinci bir eğitime gideceğimiz söylendi.O eğitim de tahminen 10 15 gün sürecekmiş. Bu aslında eğitimden ziyade stajyerlik süresi için önemli bir sınav. 70 alma zorunluluğumuz var.Alamazsanız satajyerlik uzuyor. İşe başladıktan sonra 6 ay stajyer uzman yardımcısı oluyorsunuz. Sonrasında asıl ünvanınıza kavuşuyorsunuz. Ama merak etmeyin hemen maaşta bir değişiklik olmuyor. Sadece ünvanınızın önündeki stajyer kalkıyor.

Bu yazıyı 2013 yedeklerinden birisinin yazdığı hemen üstteki bize adeta yol gösteren yazıya bir katkı olsun diyerek yazdım. Çünkü google a yazınca ilk burası çıkıyor ve akılda sorular oluyor haliyle. Umarım bizden sonraki yedek arkadaşlar da buraya kendi süreçlerini yazarlar :) Sıkmayın canınızı oluyor, yani çağılıyorsunuz.

SmnrKrts
Aday Memur
12 Ağustos 2014 18:01

Bu sene sınav açılacağına dair herhangi bir duyumunuz var mı?

halkteftis
Aday Memur
12 Ağustos 2014 18:37

açılmayacak bu sene. sen boşuna çalışma.

SmnrKrts, 10 yıl önce
Bu sene sınav açılacağına dair herhangi bir duyumunuz var mı?
Toplam 171 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi