Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
04 Haziran 2012 20:06  

2-3 haziran sınav soruları ve cevapları yayınlandı....

arkadaşlar soruları ve cevaplarını kontrol etmek isteyenler

aöf sitesinde soru ve cevaplar yayınlandı

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx

bilmeyen arkadaşlar için...

T.C. numaranız

Sınav soruları

2011-2012

2011-2012 bahar dönemmi sınav...

her kutucuğa birini girip öğrenebilirsiniz...

04 Haziran 2012 20:17

masalımsın

işletme bölümü kodu neydi acaba ?

04 Haziran 2012 20:30

rahmis

İşletme Fakültesi soru ve cevapları yok.

Kitapçık Kodları

Cumartesi:1321

Pazar:2300

04 Haziran 2012 20:32

uUnuSuAL PsyChO
Yasaklı

?

04 Haziran 2012 20:33

rahmis

Yıl sonu sınavı diye link çıkacak.

04 Haziran 2012 20:35

uUnuSuAL PsyChO
Yasaklı

beyler ben işletme 3 üm..ctesi grdiğim derslerin cvplarını aldım ama bu işin acemisi olduğum için nası bakacağımı bilmiyorum birileri bana yardımcı olabilirmi acaba ?

04 Haziran 2012 20:39

rahmis

Yıl sonu sınavı diye link çıkacak ama böyle bir şey yok yani İşletme Fakültesi için hatalı bilgilendirme yapılmış!

04 Haziran 2012 20:43

rafetelhikaye

ne saçma ayırım yapıyorlar.yıllıkları neden eklemiyorlar?

04 Haziran 2012 20:44

rahmis

Yayınlanan sorular ve cevaplar kredili sistemin diye düşünüyorum.

04 Haziran 2012 20:45

badddoşş

Arkadaşlar lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın sorular açıklansa 2011-2012 yılsonu sınavı yazar, bahar dönemi kredililer için, yani hafta sonu girilen sınavın soruları henüz yayımlanmadı.....

04 Haziran 2012 20:46

pcpci

dalga geçmek için yapıorsanız hakkımı helal etmıyorum..

bılmedıgınızden yapıorsanızda lütfen.. emin olmadığınız konularda hemen yaygara yapmayın zira bu yaptığınız Umud tacirliği oluyor.

girdim baktım açıklandığı fılan yok!

04 Haziran 2012 21:10

balki1721
Kapalı

arkadaşım iyi iş yapmışın ama eksik yazmışın bahar dönemi final sınav soruları verildi ve bunlar adı üzerinde bahar dönemi denildiği için kredili sisteme ait bölümlerinsoruları cvplrıdır. evet 2-3 haziran bahar dönemi kredlili sistem soruları verilmiştir yıllık bölümlerde yarın yada çarşamba verilcek tahminimce

04 Haziran 2012 21:15

gabonua

kredili sisteme tabi olanların açıklanmıştır.umut tacirliğifalan yok ortada sadece yıllıkların açıklanmadıgından haberi olmamış.zaten onuda bilemezdiki kredili sisteme tabi olan birisi .diğer arkadaşlarda söylemiş işte sadece kredililerin diye

04 Haziran 2012 21:18

adalı 10

Kredili sistemdeki arkadaşların ki açıklanmış herhalde bir iki saate bizimkilerini de yayınlarlar, haydi hayırlısı...

04 Haziran 2012 21:42

murat 3x

arkadaşlar

cevaplarımı kontrol ediyordum ancak bakabildim yazılanlara

umut tacirliği veya başka bir şeyler peşinde değilim hele insanların bu kadar emek verdikleri bir konuda yalan söyleyecek ve umut tacirliği yapacak en son kişi benimdir.

Heyecandan kredili yazmayı unuttum ama hem kredili hemde normal okuyan öğrenciler aynı anda sınava girince ben sizlerinkide açıklananlar içinde verilmiştir diye düşündüm, ve biran önce sizlere haber vermek istedim...

Eğer yanlış bir izlenim bıraktıysam herkesten özür dilerim... Amacım kesinlikle bu değildi.

04 Haziran 2012 22:24

adalı 10

Murat3x arkadaşım senin art niyetle hareket etmdiğin alenen ortada, sen kalbini serin tut, ancak bizlerin sonuçlarını açıklamadıkları için bizim arkadaşlarımız (yıllık sistemdki) sabırsızlıkla hala bende dahil büyük bir heyecanla beklemekteyiz, büyük ihtimalle yarın açıklarlar diye düşünüyorum, bende 2 saate açıklarlar demiştim az önce ama yanılmışım, inşallah yarın diyelim, cevap şıklarını aldım bir tek muhasebe denetimi sıkıntılı 11 doğruyu göreyim mezunum, beklemeye devam, saygılarımla...

04 Haziran 2012 22:27

akçiçek

murat 3x arkadaşım Allah senden razı olsun, senin sayende soruların açıklandığını öğrendim ve geçtiğimi gördüm :)))

16 Haziran 2012 16:17

Fatma karaca 90
Yasaklı

bir arkadaşım söyledi 25 haziran da sonuçlar açıklanacakmış herkesin notu istediği gibi gelir inşallah

Toplam 17 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon