Editörler : cihan27E.Kayı Han
05 Haziran 2012 23:43

Ahmet Gündoğdu akp den milletvekili adayı....

başbakan dün akşam aramış 'aferin evlat görevini iyi yaptın ilk seçimde listedesin demiş' ama hangi ilden aday olacağı henüz belli değilmiş.. şu an hangi ilde memursen üyesi fazla araştırılıyormuş. nasıl olsa 'bunlar' destekler gene oy verir sıkıntı yok bu 'memur' kesiminden deniliyomuş....

faktorial
Kapalı
06 Haziran 2012 00:12

bak gündoğdu hakkında konuşma bilmem hangi büro adliye sen tesilcisi gelir dava açar :)))

adam bak git :)))

06 Haziran 2012 00:38

gelmezler açmazlarsa namertler... benim karşıma çıkacak memursen temsilcisi şube başkanı il başkanı genel sekreteri daha anasından doğmadı....

faktorial
Kapalı
06 Haziran 2012 00:57

:)))

carpediem1
Yasaklı
06 Haziran 2012 01:14

e haketti ama bu kadar başarılı görev adamı ahde vefa

kıskanma bunu yetkili yapanlar yansın derdine

hakkım haram iki elim yakalarında

optimus42
Aday Memur
08 Haziran 2012 01:55

ŞİMDİ KONUYU BAŞLATAN ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL BİR DRAM YAZMIŞ. HAYALİ OLARAK. DRAM DİYORUM BEN EDEBİYATÇIYIM HEM KOMİK HEM DE ÇOK ÜZÜCÜ KONULARIN OYNANDIĞI TİYATRO ESERİDİR DRAM. ARKADAŞIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ZATEN BEN DE GÜNDOĞDU BEYİN MEBUSAN MECLİSİNE GİRMEK İÇİN SANKİ BİR AZM-Ü CEHD İÇİNDE OLDUĞU KANAATİNDEYİM. OLUR YA.. MEBUS OLMAK!! GENELDE HER SENDİKA TEMSİLCİSİNİN HAYALİ.(!)

BURAYA KADAR DRAMI KONUŞTUK YA BAŞBAKANIN ÖĞRETMENLERE SARF ETTİĞİ SÖZLER O İSE RESMEN TRAJEDİ OLDU BİZİM İÇİN.9 YILLIK ÖĞRETMENLİK HAYATIMDA BU KADAR ÜZÜLMEDİM. OY VERDİĞİM BAŞBAKAN BENİ HALKIN NAZARINDA DİLENCİ ASALAK GİBİ ÇALIŞMADAN MAAŞ ALAN DEVLETİN DE MAAŞ VERMEK ZORUNDA OLDUĞU BİRİ İNTİBAINI UYANDIRDI HALKIN NAZARINDA YA DA BU İNTİBA BELKİ SADECE BEN DE OLUŞTU KİMBİLİR(!) NEYSE DURUM İÇER ACISI AHMET BEY GECE RAHAT YATABİLİYORSA BEN BUGÜN ALLAH İÇİN İYİ ŞEYLER YAPTIM DİYE SORUN YOK. NE DİYELİM. AMA BANA SORARSANIZ FAZLA SU-İ ZANNA SEBEBİYET VERMEDEN İSTİFA ETMELİ Kİ SU-İZAN EDEN KADAR ONA SEBEP OLAN DA GÜNAHA GİRER

06 Şubat 2015 20:18

http://www.memurlar.net/haber/500275/

seçim tarihinden tam 3 yıl önce ki başlığım...:(

"KALEM"
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2015 12:08

Yanlış hatırlamıyorsam bundan önceki Memur-Sen başkanı da AKP den meclise girmişti. Bu durumda bu sendikanın üyeleri başkanlarını meclise göndermek için kullanılan birer basamak olmuyorlar mı?

lethe_57
Aday Memur
13 Şubat 2015 18:48

facebooktan, twitter dan ve mail atarak memura %3 zam isteyen Ahmet Gündoğdu nun vekil olmaması için tüm bakanlara, vekillere çağrıda bulunmamız lazım arkadaşlar. herkesten 1 mail bekliyoruz

bmtwebtr
Kapalı
20 Nisan 2015 10:48

faydası olmaz maalesef. al gülüm ver gülüm bu işler, yani alan razı satan razı.

lethe_57, 9 yıl önce

facebooktan, twitter dan ve mail atarak memura %3 zam isteyen Ahmet Gündoğdu nun vekil olmaması için tüm bakanlara, vekillere çağrıda bulunmamız lazım arkadaşlar. herkesten 1 mail bekliyoruz

ilim irfan
Şube Müdürü
21 Nisan 2015 09:38

ya da malumun ilanı...

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi