Editörler : F16 Gökçen

Ceyfa
Aday Memur
14 Eylül 2012 12:00

Sanki kahve fali bakiyoz ne kadar komik bir duruma dustuk yaa..:@aglanacak halimize gülüyoruz..

kultursokak
Aday Memur
18 Eylül 2012 20:27

Arkadaşlar herhalde bu sene 300 kişi alacaklarmış... Ortaöğretim kpss sonuçlarının açıklanmasından sonra... Yani bence kasım ayını bulur... Benim bilenlere şöyle bir sorum olacak. Sağlık bakanlığına eczacı olarak girmek için ne yapmamız gerekiyor?

hesver
Aday Memur
19 Eylül 2012 08:09

sağlık bakanlığının sitesinden pbs'ye üye olup kuraları takip etmen gerekiyor.kura açıklanınca şartları,açılan kadrolar görülür zaten.internetten başvuru yapıp noter onaylı çıktıyı sağlık b.na gönderip kura sonucunu beklersin.ya nasip bundan sonrası.yalnız ben ortaöğretim kpss ne alaka onu anlamadım.

ecz.mer
Aday Memur
19 Eylül 2012 13:16

eczacılar kura ile atanıyo kpss ile değil,bu yüzden kasımda demenin hiç bir mantığı yok.diğer sağlık personeli için kpss nin geçmesi bekleniyor ,kasımı bulur deniyor...şuan doktor atama kurası var,bizim için beklenen de budur büyük ihtimal,bu kura bittikten sonra bizimkini işleme alabilirler

kultursokak
Aday Memur
20 Eylül 2012 01:31

Ecz.ların kpss ile atandığını söyleyen yok zaten. Sadece kpss sonuçlarının açıklanmasının akabinden atama yapılacağı söyleniyor.Bu da yaklaşık olarak kasım ayına tekabül ediyor. Kpss ile atamalar karıştırılmasın yani. Sayı olarak da asgari 300 kişi diye söyleniyor. Ama bu bilgiler net değil.

ecz.mer
Aday Memur
20 Eylül 2012 12:38

sonuç olarak kpss nin açıklanması bizi ilgilendirmiyor yani..haberde kpss ile atananlar için söylenmiş atama sonuç açıklanmasından sonra olur diye,bizim kura onların atamasından önce olabilir(büyük ihtimal olacaktır da)..sayıların ve tarihin kesin olmadığında herkes hemfikir..

kultursokak
Aday Memur
21 Eylül 2012 23:06

arkadaşım sen süpriz misin acaba, ecz. bitirdiğinden emin misin, nasıl bir algılayısın var, reçetelerin nasıl okursun acaba, kutluyorum seni. :) Kpss ile bizim işimiz var diyen yok ki, kpss sonuçlarının ardından atanacağımızı söyleyen var, yani senin anlayacağın ifadeyle de söylersek,ecz. atanma zamanı kpss sonuçlarının açıklanma zamanına yakın bir tarihte olacak. Bizi ilgilendiren kısım burası. Anlamazsan bir daha parmak kaldırabilirsin. :)

Ceyfa
Aday Memur
23 Eylül 2012 13:16

Kpss aciklanmadan atanabilirmis siz onda diretiyosunuz ama o durum kpss ortaogretim ile atananlar icin gecerliymis..dis hekimi ve eczaci daha once atanacak.bagli genler mi sanki birbirinden ayrilmazlar..14500 kisiyi ayni anda alacaklar diye bisey yok ki!parca parca alacaklar..

hesver
Aday Memur
24 Eylül 2012 08:01

geçen hafta kamu hastaneler birliğini ve sağlık bakanlığını aradım.alımla ilgili bir bilgi yok elimizde diyorlar.ulaşmak için harcadığın çabaya mı yanarsın aldığın cevaba mı?2012 içinde olacak bi alımın bilgisi onlarda olurdu diye düşünüyorum.kimi öyle diyor kimi böyle.neye inanacağımı şaşırdım.

hesver
Aday Memur
27 Eylül 2012 09:27

arkadaşlar sağlık bakanı yarın ntv'ye çıkacakmış bugün hep beraber ntv'nin sitesine sorularımızı yönlendirelim.sesimizi duyuralım.

Ceyfa
Aday Memur
27 Eylül 2012 14:36

İzleyen var mi?bizle ilgili bisey soyledi mi?

ssscorpionnn
Aday Memur
17 Ekim 2012 22:37

güncel

hesver
Aday Memur
27 Kasım 2012 14:14

münhal kadrolar açıklanmış arkadaşlar

nusret tamses
Aday Memur
28 Kasım 2012 10:45

Bu ne bicim iş arkadaslar sadece dogu illeri var turkiyenin batisina eczaci lazim değil mi

hesver, 11 yıl önce

münhal kadrolar açıklanmış arkadaşlar

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi