Editörler : Pangaea
23 Haziran 2012 14:53

Film Tavsiyesi...

Arkadaşlar unutamadığımız filmleri birbirimize tavsiye dersek çok yoğun stresli bu günlerde rahatlatıcı etkisi olur diye düşünüyorum.

Benim unutamadığım filmler:

Sefiller

Ölü Ozanlar Derneği

Hayat Güzeldir

Filistin'e Veda

Celos
Müsteşar Yardımcısı
23 Haziran 2012 14:55

action seversen tavsiyem ajusshi filmi diğer adı The Man From Nowhere-2010 yapımı 3 idiots da süper konulu bir film

entr0py
Genel Müdür
23 Haziran 2012 14:55

wall-e

jeux d'enfants

kelebek etkisi

dövüş kulübü

gitar-fenci
Genel Müdür
23 Haziran 2012 14:57

esaretin bedeli

testere 1

baba 1-2-3

can dostum

yeşil yol

aklı oyunları

.

.

.

merveköse
Aday Memur

Aamir khan ın 3 idiot ve her çocuk özeldir filmleri muhteşem ötesi.öğretmenlerin ve öğrencilerin mutlaka izlemesi lazım:)

Baybars1303
Yasaklı

Abi 3 idiotu nasil izlediniz ya bizim recep ivedik bile ondan daha kaliteli

Celos
Müsteşar Yardımcısı
23 Haziran 2012 15:00

çüşş baybars çüşş recep ivedik ne mesaj verıyordu acaba adamlar hıntlı dıyemı bu tavrın anlamadım

merveköse
Aday Memur
23 Haziran 2012 15:04

Ben öğretmen ve öğrenciler için dedim bu filmi zaten.recep ivediği tercih eden kişi eminim kalem kitap yüzü görmemiştir

merveköse
Aday Memur
23 Haziran 2012 15:06

Çok yazık ki ülkemdeki eğitim sistemi bu filmde de anlatıldığı gibi bilgileri ezberleyip okul bitiren ama öğrendiklerini içselleştiremeyen ilkel öğretmenler yetiştiriyor

dimpleast
Kapalı
23 Haziran 2012 15:07

across the universe inanılmaz iyi bir müzikal.beatles şarkıları cover yapmışlar müzikleri çok ii tavsiye ederim kesinlikle.

gerilmek istiyorsanız da izlemediyseniz old boy tabii

23 Haziran 2012 15:07

UMUDUNU KAYBETME- PURSUIT OF HAPPINESS

WILL SMITH OYNUYOR, CHRIS GARDNER IN GERÇEK HAYAT HİKAYESİNDEN UYARLANMIŞ... BEN AĞLAYARAK İZLEDİM..

Baybars1303
Yasaklı
23 Haziran 2012 15:09

Merve film adi üstünde aptallik dolu bi hint filmi. sizin gibi en ufak eleştiride hemen hakarete başlayanlar kalitesini zaten ortaya koyuyor. Bu filmi beğenmene şaşirmadım.

Baybars1303
Yasaklı
23 Haziran 2012 15:11

Old boy da cok kalitesiz bi kore filmi üzgünüm dimpleast :)

entr0py
Genel Müdür
23 Haziran 2012 15:23

across the universe denilince benim aklıma tek isim gelir ---> fiona apple. o ne güzel, ne mıymıy, ne buğulu bi sestir ya rab!

filmlerden devam edelim:

yapay zeka (A.I)

şeytanın avukatı

alaaddin10
Aday Memur
23 Haziran 2012 15:26

50 first dates romantik komedi muhteşem bir filmdir.

dimpleast
Kapalı
23 Haziran 2012 15:31

sen kalitelisini söyle de izleyelim o zaman ;)

Celos
Müsteşar Yardımcısı
23 Haziran 2012 15:34

dimpleast old boy demiş öner isteyen arkadas mıden saglamdır değilmi ona göre izle derim kurgusu müthiş ve seni şaşkınlıkla bırakan bir film o fılmı hangı kategorıye koyacagımı bıle bılemıyorum amerikalıları bıle şoke edip sonrada tuhaf bır hayranlık bıraktıran bir filmdir old boy

avrupa yapımı ejderha dovemlı kız var onuda tavsıye ederım kurgusu muthıs ama amerıkan olan degıl danımarka finlandıya ortak yapımı olanı tavsıye ederım amerıkalıların konuyu ısleyısını acıkcası begenmedım zaten kıtap uyarlamasıdır bu fılmde

Baybars1303
Yasaklı
23 Haziran 2012 15:35

Filmden anlayanlar belli ediyor :)

Güzel denen filmlerden birer sahne vereyim:

Old boy; yaşlı bi adam canlı bi ahtopotu yutar ve genç güzel kız bundan etkileip aşık olur...

3 idiot (ahmak): film universite gençlerinden bahseder , yurttaki odasına işemekle başlar , annesinin yatalak babasının kıllı göğsünde hamur yoğurup pasta yapmasıla devam eder :)

- Allah aşkına hangisi daha iğrenç recep ivedik mi hintliler mi :)

ATAMA-İ HAZİRAN
Genel Müdür
23 Haziran 2012 15:35

GÜNAH KEÇİSİ :)

alaaddin10
Aday Memur
23 Haziran 2012 15:36

yerli film sever misiniz bilmem ama o.çocukları da çok iyidir.sakın yanlış anlamayın arkadaşlar ben yazmadım filmin adını:)

Celos
Müsteşar Yardımcısı
23 Haziran 2012 15:39

sadece sahneye takılsaydık her fılmde bır sacmalık gorurrüz ne zevkı kalıyor o zman fılm ızlemenın sen sesı kapatıp sırf goruntuye bakıyorsun herhalde

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi