Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
25 Haziran 2012 12:33  

Mebbis de görev kaydında 15/06/2012 6287 sayılı kanun gereği yer değiştirme yazıyor ne demek?

mebbis de görev kaydında 15/06/2012 6287 Sayılı Kanun Gereği Yer Değiştirme yazıyor bu şekilde yazan başka arkadaşlar varmı bu ne anlama geliyor benim okulum ilk okul olmuş ve bu okulda göreve başlama tarihi 15/06/2012 gözüküyor fakat ben bu okulda 3 yıldır çalışıyorum bu senede il içi tayin istemeyi düşünüyordum bu duruma göre ben 6287 Sayılı Kanun Gereği Yer Değiştirme işlemi uygulandığı için yer değiştirme isteğinde bulunamayacakmıyım?

25 Haziran 2012 12:35

meram42

Böyle bir şey mümkün değil.... tayin istersiniz

25 Haziran 2012 12:54

legolasss

bende de 19/06/2012 yazıyor.sorun olacağını düşünmüyorum ilkokul ve ortaokulları ayarlamışlar.benim isteğim dışında norm kadro fazlasıda olmadan beni tayin edemez tayine başvurabiliriz.bu arada mebbis e giremeyen arkadaşlar okullarınızdan yeni mebbis şifresi alın.okullarımızın kodları v.s değişti bu nedenle yeni sistem yeni şifre...

25 Haziran 2012 14:39

fenöğretmen

hocam görev kaydı bölümüne girerseniz okul adları değişmiş. ilköğretim okulu yerine ortaokul yazıyor. o yüzden de yeniden atanmış gibi gözüküyoruz. herkeste aynı bu durum. o yüzden bir sorun olacağını sanmıyorum.

25 Haziran 2012 16:33

flashget

saadet zinciri mantığıyla çalışan ve bunu ek iş diye yutturmaya çalışan arkadaşlara itibar etmemenizi tavsiye ediyorum. bizim derdimiz ne sen gelmiiş ne anlatıyorsun.

Toplam 4 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?