Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
25 Haziran 2012 15:32  

başvurumda kızlık soyadım yazıyor :(

ben lisans b grubundan gireceğim sınava başvurumda kızlık soyadım yazıyor başvuru yaptığım okul müdürü benden önceki bayandada böyle olduğunu söyledi bunun sakıncası yok dedi.bende bu zamana kadar hiç kafaya takmadım.ama simdi içime kurt düştü bazı arkadaslarımın evlilik soyadı var bunun sakıncası olurmu ne yapmam lazım ne olur bilen biri yardım etsin

25 Haziran 2012 15:35

toglitter88

aynı olay benimde başıma geldi arkadaşım tekrar bi gün sonra siteme girdim güncellendi sonraki soyadım yazdı

25 Haziran 2012 15:39

siböz

ben simdi güncelleyemiiyorum sınava az kaldı ya.kafam karıştı ya güncelleme yapmadım bişey olurmu

25 Haziran 2012 15:42

siböz

benim su an ders çalışmama lazım kızım uyuyor benim içime kurt düştü ya derse bile bakasım gelmiyor burada böyle çare arıyorum

25 Haziran 2012 15:51

tshba

geçenlerde biri yazmıştı evlilik cüzdanınızla gidin diye, heralde bi sorun çıkmıyormuş

25 Haziran 2012 16:05

toglitter88

ya canım bende güncellenmişti bi arar istersen merkezi bilgi verirler sınav merkezlerinden ama sorun çıkacağının zannetmiyorum

25 Haziran 2012 18:24

trevical

nüfus müdürlüğünden evlilikle soyadı değişmiştir

diye belge alırsan daha garanti olur

25 Haziran 2012 19:35

s.yön.

benmde aynı şekilde kaydımı eski soyadımla yaptılar. kaydımı yapan bayan dediki sınava giderken evlilik cüzdanınıda yanında götür bi sorun çıkmaz dedi.

Toplam 7 mesaj