Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : equilıbrium
28 Haziran 2012 13:09  

2012 Kpss Sınava Giriş Belgesi Sorunu

Evet arkadaşlar 2012 KPSS Klavuzunu detaylı bir şekilde incelemem sonucunda sınava 10 gün kala ösym'nin sitesinden Aday İşlemleri Bölümünden Sınava Giriş Belgesinin adaylar tarafından çıktısı alınmak suretiyle ulaşılabileceği yazmasına rağmen sınava 8 gün kalmıştır ve halen sınava giriş belgesi işlemleri başlatılmamıştır.Ayrıca ÖSYM'den de herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

1 milyona yakın vatandaşımızın sınava girileceği düşünüldüğünde ÖSYMnin bu ciddiyetsiz tavrı ve vurdumduymazlığı sınav sonrası şüpheleri de artırmaktadır.Umarız sınav sonrası başımızı ağrıtan bir gelişme olmaz.

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

28 Haziran 2012 13:12

byhorse
Kapalı

artık alıstık tepkı bıle yok bakarsın son gun sınav taırhı degısır hazırlıklı olun boyle seylere

28 Haziran 2012 13:13

toofun48

Ösym'yi BİMER'e şikayet etsek etkili olur mu acaba sonuçta ikisi de devlet kurumu.En azından bir uyarı dilekçesi gidebilir.

28 Haziran 2012 13:14

bozdoğanefe

bence doğru bir uygulama..mümkünse birgün kala açmalılar hatta..kopya olayları bir nebze azalır belki...

28 Haziran 2012 13:16

toofun48

İyi de kopya olayı olcak olsa onlar için daha kolay olur kimin sınava gireceği listesi onlarda var zaten.kimsenin ruhu duymz işlerine gelir.bence hemen açıklanmalı.

28 Haziran 2012 14:07

toofun48

a) 2012-KPSS LİSANS SINAVA GİRİŞ BELGESİ

Adaylar başvurdukları her oturum için o oturuma ait Sınava Giriş Belgesini T.C. Kimlik

Numarası ve şifresi ile sınav tarihinin on gün öncesinden başlamak üzere ÖSYM?nin

http://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden edineceklerdir.

sanırım 10 gün öncesinden başlamak üzere dediği için geç kaldı ama ben yine de Bimere gecikmenin sebebini öğrenmek için yazı yazdım.Her şey zamanında olsun

28 Haziran 2012 15:57

mcany

sonucu bizede bildir kardeşim.

28 Haziran 2012 17:12

u_mutt

evet bende sinmiş tedirgin bi halde bekliyorum.hergün mutlaka bakıyorum henüz çıkmaıştır diyo.

28 Haziran 2012 18:16

Lejyon.87

yalnız değilmişim , çalıştığım halde her akşam mesai sonrası gelip aaa bugünde çıkmamış diyorum.

son 8 ..

28 Haziran 2012 18:43

kpds70

Ben Bimer'e şikayet ettim , @toofun48 senin yazına biraz katkı yapıp forumun bir bölümündeki arkadaşlara da şikayet etmelerini söyledim.Lütfen duyarlı olalım.Çekinmeden şikayet edelim.

28 Haziran 2012 19:31

coolmaan

ilginç şimdiye kadar açıklamamaları. yarın açıklarlar büyük ihtimal

29 Haziran 2012 02:28

share
Kapalı

Arkadaşlar panik yapmayın büyük ihtimalle ösym tercih işlemlerinin bitmesini bekliyor.aslında tam on gün kala bu işlemleri bitirmiş olacaktı ösyme ama kılavuz yayınladıkdan iki saat sonra düzeltip tekrar yayınladı sırf o nedenle tercih süresi ıkı gün uzadı.şimdi giriş belgelerinide yayınlasa sistem çökecek yoğunlukdan tercih yapan tercihlerini bildiremeyecek bu defada ösym tekrar uzatacak tercih süresini bu böyle devam edip gidecek:))Yarın gece yarısından sonra bi ihtimal giriş belgeleri yayınlanır ya da en geç pazartesi sabah yayınlanır diye tahmin ediyorum.

29 Haziran 2012 10:27

u_mutt

Sınava Giriş Belgesi görüntüleme ve yazdırma işlemleri henüz başlamamıştır

hala aynen böle yazıo.

29 Haziran 2012 10:29

Girit-Rodos

Sınav ertelenirse hiç şaşırmam.

29 Haziran 2012 10:35

seray_27
Kapalı

evet daha okulumuzun yolunu öğrenicektik sınava vaktinde gidebilmek için

29 Haziran 2012 14:00

zapzup55

çok mantıklı bır acıklaması var arkadasım tercıh dönemı bıtmeden eger sen sınav gırıs yerlerını acıklarsan o site çöker hem tercıh yapanlar hemde sınav gırıs belgesı almak ısteyenler hucum eder bu drum bızım alehımıze olur azda mantkla yaklasın su olaylara

29 Haziran 2012 14:02

jıldız

Halen yok. Posta ile de gönderilmeyecek sanırım.

29 Haziran 2012 14:11

balal

bu sene posta ile gönderceklermiş ama ptt bu yoğunluğu kaldıramamış, tekrar internetten yayınlamaya karar vermişler,

falan filan

yalanlar yalanlar...

:)))

29 Haziran 2012 14:16

jıldız

Demek ki neymiiiiişşşş

Memur alım sayısını arttırmak lazımmmmıııııışşş....

PTT yoğunmuş lafa bak ya...

29 Haziran 2012 14:17

seray_27
Kapalı

sinavvvvvvvvv girişşşşşşşşşş bilgesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

hadiiiiiiiiii ösymmmmmmmmmmmm çalışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

29 Haziran 2012 14:24

kaybolanyıllar 2000

seray napcan belgeyi ya atanacan zaten:)

Toplam 59 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon