Editörler : crops35

mahya_ayn
Aday Memur
22 Temmuz 2012 01:05

muhasebe2053 kardeşim bizim de başımızdan her gün geçen olaylar. görevlerimiz ne diye yazılı olarak istedik zamanında ve bize tek tek kalem kalem tebliğ ettiler:) yapmazsan bak tebliğ ettik diye rapor tutmada çok işe yarıyor. sırf her yerde çalıştırabilmek için bağlı olduğumuz amirliği lojistik yapıyorlar ki paşa gönülleri hangi büro da hangi katta çalıştırmak isterlerse çalıştırıyorlar. biz teknisyen yardımcılarının diğer yh kadrosundan tek farkı şu: biz emniyet disiplin tüzüğüne göre yargılanıyoruz. buda şu demek meb de bir arkadaş paspası bırakıp gitse uyarı cezası alıyor. ama biz 24 ay kıdem tenzili alıyoruz zaten sonrası da ihraç.

mahya_ayn
Aday Memur
22 Temmuz 2012 01:11

şu an için yapacağın bir şey yok. yapacağın işler 657 devlet memurları kanununda yazıyor. kanunun özeti şu: sıralı amirin ne derse...

maço2
Şef
22 Temmuz 2012 16:22

editör lazuk yardımcı hizmetler denilince genel olarak ele alınıyor kimi işlerinin sınırını istiyor kimi si gih geçmek biz maliyedekiler hakkımızı stiyoruz bu güne kadar uğraşlarımız boşa çıktı ama biz lisans ve önlisans olarak ömss na girerek bu yolla kurtulmayı amaçlamışştık ama maalesef öysm de durum hiçde öyle görünmüyor yok puan sıralaması yok bilmem ne derken bizim boynumuz bükük kalacak ben öysmden beklerimki önce adeletsiz işlerde çalıştırılan bizlere hakkımız verirse sonra bizden boşalan kadroları doldurulsa bunun için bir yol gösterici kim olacağını biilmiyorum bir mücizemi gereklidir diye düşünmeden edemiyorum...

02 Ağustos 2012 01:36

hiç kimse umudunu kaybetmesin ,,ama gys ve ünvan değişikliği sınavı tek çare gibi gözüküyor şu an için

02 Ağustos 2012 09:57

Tüm kurumlar yayınlıyor görevde yükselme yönetmeliği bizim bakanlık hala uyuyor:(

ravaha
Yasaklı
02 Ağustos 2012 15:20

muhasebe 2053 daha düne kadar yani 7 ay öncesine kadar bende üniversitede aynı işleri yapıyordum.senin yazdıklarını okuyunca inan o günlere gittim..şuan sağlık bakanlığındayım üniversiteden çok yoğun ama kat kat iyi.. üniversitelerde kesinlikle memur olacan yoksa işin yaş...bunu 7,5 sene çalıştıktan sonra anladımn..lazuk kardeşimizde bizim için çırpınıyor..onada ayrıyetten teşkkür ederim. halimiz yaman velhasılı...

ibrahimcanbas
Aday Memur
16 Kasım 2015 14:52

yardımcı hizmetlerin sesi olmayanın umarım aynı haksızlıklara kendıleri ugrarlar.

ayse3825
Kapalı
12 Ocak 2016 15:57

http://www.memurlar.net/haber/558102/ arkadaşlar Yardımcı Hizmetler sınıfı için ek gösterge haberi çıktı. Lütfen destek verelim ve yorum yapalım ve yayalım arkadaşlar. Bütün YHS'ye duyuralım.

cengizkurt33
Aday Memur
13 Ocak 2016 10:13

Arkadaşlar,

mehmed1903 ve Ali Osman Ardıç Bey den güzel haberler bekliyoruz inşallah. Ancak

657 DMK değişmeden önce ilglili kişilere toplu şekilde fax,mesaj,mail.tweet

atalım dikkat çeker diye düşünüyorum . Yanlış mıyım? Konuya yakın bir kaç

yetkili belirleyelim onlara bir sekilde sesimizi duyarılım ve gündemde kalsın .

Şu aralar birseyler yapamazsak işimiz çok daha zorlaşacak.Bence bu fırsatı

kaçırmayalım.Yeni kanun netleşmeden taslağı oluşturulmadan gündemde olmamız

lazım. İlgili kişi olarak kimleri baz alabiliriz? Başta SENDİKALAR olmak üzere

BAŞBAKAN ,DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI,ÇALISMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

yetkililerine mesaj atalım. diye düşünüyorum.sizce?

YHS

EK GÖSTERGE başlıgını 80 bin den fazla kişi okudu .Okuyanları aşagıda

belirttiğim facebook sayfasına bekliyoruz.

En

büyük eksiğimiz birlik olamamız.Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz istiyoruz ama tek

başına birsey olmuyor.Birlikten kuvvet dogar .Birlik zamanı.Ve sessiz kalarak

yol katedemeyiz.Başkaları zaten uğraşıyor ben sessiz kalayım ve bir kişiden ne

olur ki ben olmazsamda olur gibi düşünmeyin lütfen.. Bir defade olsa toplu şekilde hareket edelim.ALİ OSMAN ARDIÇ ın facebookta kurduğu

TEKÇATI ÇALIŞAN YHS DERNEĞİNİ begenıp takip edelim ve arkadaslarımızı davet

edelım.Ağlamayana mama yok arkadaşlar.

https://www.facebook.com/tekcatiyhsdernegi/?fref=ts

BİSMİLLAH

diyerek başlayalım HAYIRLISIYLA bitirelim.

ayse3825
Kapalı
14 Ocak 2016 12:31

Yhs li arkadaşlar gelin birlik olalım, susmayalım lütfen...

aliosmanardic
Aday Memur
22 Ocak 2016 16:28

Yhs li dostlar Mücadelelerde büyük yada yüksek katılımlı birlikte hareket eden kitleler her zaman odak olmayı başarmıştır..Bölünmüş cılız gruplar bu şartlarda odak olması mümkün degil.gelin bölünmeden odak olalım birlikte büyük YHS kitlesini yansıtalım.Bu mücadelede taraf ve muhalefet olmaz tek taraf YHS tek şart mücadeledir.Bölünerek sızlanarak yerimizde sayarak hak almamız mümkün değil.Bütün YHs ler gerekli mücadeleyi bütünlük içinde birliktelik içinde ayrışmadan göstermek ZO-RUN-DA !!!.Mecliste henüz bizlere dair bir çalışma geçmeden bunu başaramalıyız aksi taktirde meclisten geçtikten sonra bana gelen ifadeler bilgiler dogruysa hepimize geçmiş ola mücadele için sebep kalmayacak.Kısaca ZAMAN AZ İŞİMİZ ÇOK...

Hepinize bir yhs li olarak hemde bu çalışmada destek olarak teker teker inancım güvenim tam.Diliyorum ve inanıyorum ki fax lar yağmur gibi yağacak.bu çalışma ile yogun kitle ile ses getirelim birlikte.bir fax metni yayınlayacağım.4-5 yere pazartesinden itibaran 09:00-17:00 saatleri arasında fax iletildi onayı gelene kadar çekmeye her gün 5 iş günü boyunca her bir kişi her yere fax çekerek ilk etkili tepki admını farkındalığımızı ortaya koymalıyız. Fax için bir kaç gündür görüşmeleri yaptım ki kontrol edebileyim.sizler çektikten sonra bana ad soyad il kurum söylüyerek bilgi vereceksiniz bende dönüp çekilen yerlere kişi ve adet sayısını hem sizin için teyit hemde yhs çalışması adına teyit alacağım bu noktada tüm görüşmeler tamam.ben kontrollu sistemli ciddi çalışmayı severim.Önemli bir husus daha var benim profilim,dernek sayfam,platform sayfam gözlem yada takip altındayım herkezi tenzih ediyorum ama aramızda fake yani sahte hesaplarla emek hırsızlığı yapacak olanlarda var ben böyle 2 kişiyi tespit ettim engelleyerek attım.Daha öncede bu tip olaylarla karşılaştım. Yazımı alıp adımı numaramı silip kendi adını numarasını yazmış muhatap kendisi olma adına ancak bilinmeliki bu bir işe yaramaz çünkü tüm bağlantılarımı görüşmelerimi benim adıma gelecek fax lara itibar edilip dikkate alnacak şekilde tamamladım.Böyle birşey yapmamanızı tavsiye ederim hem faxınız paranız hemde mücadele ve emeğe yazık olur ziyan olur.Bu da siyasi partilerdeki yönetim kadroları vekiller hatta danışmanlarına kadar bilinmem ve bana gösterilen bir tür ayrıcalık diyelim.

Bu faxlı küçük girişimimiz ilk adım olacak tepkimize nasıl bir yaklaşım olacak göreceğiz birlikte.herşeyi sizlerle paylaşacagım.gerekli duyarlılık ilği destek mücadele için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.sevgilerimle...

ayse3825
Kapalı
26 Ocak 2016 15:29

http://www.memurlar.net/haber/560841/ Yardımcı Hizmetler sınıfı ile ilgili haber var. Lütfen yorum yapalım.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi