Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
04 Temmuz 2012 00:00  

Kapalı
ATM paramı yuttu, sistemde görünmüyor, ne yapabilirim?!

arkadaşlar.. dün citiaxess kartımla akban atm den kartsız işlemlerden para yatırdım 200 lira bozuktu parayı çekerken 5 lira elimde kaldı. para ilaveye tıkladım o 5 lirada sorun yaptı dıt dıt dıt ses çıkardı parayıda yuttu ve parayı yatırdığıma dair makbuz vermedi.. müşteri hizmetlerini aradım gece güncellemeden sonra sabah belli olur hesabınıza yatar dedi sorun olursa akbanka bildirirz dedi.. sabah aradım para yatmamış gözüküyormuş bana tekrar yarın arayın dediler.. benim param gümbürtüye mi gitti yok zamanda... atm de tepemde kamera var bu kamera ben parayı yatırırken görüntü alır mı?* ayrıca atmnin içindede kamera var diyorlar bu olayla ilgili bilgisi olanlar yazarmı

04 Temmuz 2012 00:18

kalim

atm kamerası değil arkadaşım da, hangi şubenin atm sinden yatırdıysan veya dışarıda bir atm den yatırdıysan çağrı merkezini ara sor hangi şubeye bağlı bu atm diye, sonra o şubeye git, o şubenin nakit yetkilisi arkadaşının kim olduğunu sor, böyle böyle atm de para kaldı de, onlar zaten her akşam eksik fazlayı sayıyorlar, eğer paran oradaysa verirler.

04 Temmuz 2012 00:34

toraa54
Kapalı

iyide bu olay ptesi sabahı oldu demezler mi neden 2 gün sonra geldin diye.. ayrıca ispatlamak gerekse kameralardan çıkmaz mı

04 Temmuz 2012 09:39

sarslan724

atm' nin yarıda kalan işlemler nedeniyle kullanamadığı paraları ayırdığı ayrı bir göz vardır. paran muhtemelen o gözde bekliyor. tutarını ve kupürünü hatırlıyorsan o atm' ye hangi şube ya da birim bakıyorsa direk orası ile görüş.

04 Temmuz 2012 11:41

oguzhaan_1985

bankacılar nasıl da kendini belli ediyor forum memurlara takılmayan yok yook valla :)

toraa54 hiç bir sıkıntı olmaz merak etme sadece arkadaşların dedikleri gibi çağrı merkezini ara sonra şubeye git senden bi dilekçe alsınlar hesabına geçsinler parayı sıkıntı olmaz rahat ol...

Toplam 4 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon