Editörler : crops35
«789101112131415161718»

bilgisayar44
Aday Memur
15 Ocak 2013 19:43

Güncel

bilgisayar44
Aday Memur
23 Ocak 2013 17:44

Arkadaşlar güncel

25 Ocak 2013 17:54

çok güzel bir konu.ilk sayfada olmalı.

ahmet06ahmet
Aday Memur
26 Ocak 2013 12:06

en önemli şey temel benim matematik ve türkçe temelim çok iyiydi coğrafyada fena sayılmazdı bu yüzden sadece 1 hafta nefret ettiğim tarih çalıştım nerden mi internette tarayın bulursunuz bugüne kadar tarihten nefret etmiştim bana tarihi sevdiren ve anlamamı sağlayan tek bi hoca oldu o da internetten indirdiğim videolardan bulduğum sacide tanrıtanır hoca sağ olsun inanılmaz bi hoca geçin kitapları felan tüm konulardaki sacide hocanın videolarını indirin tekrar tekrar izleyin size o tarihi zorla sevdirecek ve öğretecek emin olun bunun dışında 1 ayda sadece deneme yaptım kendime günde ikiveya üç tane toplam 1 ay 1 hafta çalıştım yani. denemlerim yargı(+), uzman kariyer(+), yedi iklim(-), fem(-), ihtiyaç(?) ve beyaz kalem(+)di. + yazdıklarım bana faydası olan iyi yayınlardı eksik yerlerimi tamamladı. - olanlar sıkıcı soruları salak zaman kaybı ve bilgi karmaşası yaratan kaynaklardı. ihtiyaç bunların arasında ne iyi nede kötü diyebileceğim bi yayın normal ama çözmekte yarar var. ha en iyisi kesinlikle yargıydı soruları bi düzen ve bilgi dahilinde hazırlanmıştı ben hem 20'lik hem 10'lu denemesini bitirdim yargının memnun kaldım tavsiye ederim. bunların sonucunda hedefim ilk 100 e girmek ti ve o amaç için uğraştım sınavada heycan yaptım ve çözdüğüm 2 matematik sorusunu yanlış işaretlemişim sınavdan çıkınca fark ettim aynı şekilde 1 tarih ve bir coğrafya sorusu göz göre göre yanlış işaretlemişim buna rağmen 92,359 puan aldım ve türkiye 202. si oldum hedefimi yakalayamadım belki ama genede atanabileceğim güzel bi puan aldım son şansımdı emin olun belki bu his insanı ileri itiyor kasım atamasında beklemeye karar verdim haziranda büyük ihtimal güzel bi yere yerleşirim diye düşünüyorum önce inanın sonra başarırsınız tabi etrafınızdaki insanların size güvenmesi ve enerjileri çok önemli şimdiden hepinize başarılar...

leyniz
Aday Memur
26 Ocak 2013 16:53

İyi başarı tebrik ederim,ibb de hangi müdürlüğe hangi semte verildiniz.

mhtöz, 11 yıl önce

81 doğumluyum. myo makine bölümünü 2003 yılında bitirdim. 2012'den önce hiç kpss sınavına girmedim haliylede üniversiteden sonra hiç ders de çalışmadım. iki farklı firmada çalıştım ve arada askerliğimide yaptım. dün doğum günümdü 32 yaşına girdim. özel sektörden çok sıkılmıştım, çalışma şartları alınan ücret mesai yoğunlugu yüzünden özel hayat bile kalmamıştı. haziran ayında son çalıştığım iş yerini terk ettim. kpss'ye hazırlanıp memur olacaktım. kararlıydım. 87,209 puan aldım ve ilk atamada ibb'ye atandım. Aslında puanıma göre ilk atama şans oldu diyebilirim. ama yıllar sonra 3 aylık bir çalışmayla ilk atamada atanmak öyle büyük bir mutluluk verdiki bana sanki yeniden doğmuş gibi oldum..

nasıl olduğunu soracak olursanız. ilk olarak İNANMAK diyebilirim. daha sonrası ise çalışmak ve tevekkül etmek. çalışma konusunda ise tavsiyem şu: genel yetenek ve kültürden 1'er konu anlatımı bitirmeli önce. ve bir de soru bankası şart. konu biter bitmez hemen soru bankasındaki sorular çözülmeli.(tüm konular+1 soru bankası bende 35 gün kadar sürdü, günde ortalama 2 konu bitirdim) sonraki süreçte ise ben 40 deneme çözdüm; ama tavsiyem en az 50 deneme (buradaki tavsiyem denemeyi çözdükten sonra yanlışlara bakıp, sözelde yanlış olan sorularınızın sürekli notunu tutun.soru ve cevap olarak ve sınavdan 1 hafta önce onları temize çekip iki kere okuyun) günde bir deneme sınavı yeterli olacaktır. 9 yıllık egitim hayatımda verdiğim aradan sonra inanın 90 günlük çalışmayla ben bunu başardım. siz de başarabilirsiniz..

hümoöz
Kapalı
26 Ocak 2013 20:13

tebrik ederim.inş. haziranda nokta atışı yapıp istediğiniz yere atanırsınız..

ahmet06ahmet, 11 yıl önce

en önemli şey temel benim matematik ve türkçe temelim çok iyiydi coğrafyada fena sayılmazdı bu yüzden sadece 1 hafta nefret ettiğim tarih çalıştım nerden mi internette tarayın bulursunuz bugüne kadar tarihten nefret etmiştim bana tarihi sevdiren ve anlamamı sağlayan tek bi hoca oldu o da internetten indirdiğim videolardan bulduğum sacide tanrıtanır hoca sağ olsun inanılmaz bi hoca geçin kitapları felan tüm konulardaki sacide hocanın videolarını indirin tekrar tekrar izleyin size o tarihi zorla sevdirecek ve öğretecek emin olun bunun dışında 1 ayda sadece deneme yaptım kendime günde ikiveya üç tane toplam 1 ay 1 hafta çalıştım yani. denemlerim yargı(+), uzman kariyer(+), yedi iklim(-), fem(-), ihtiyaç(?) ve beyaz kalem(+)di. + yazdıklarım bana faydası olan iyi yayınlardı eksik yerlerimi tamamladı. - olanlar sıkıcı soruları salak zaman kaybı ve bilgi karmaşası yaratan kaynaklardı. ihtiyaç bunların arasında ne iyi nede kötü diyebileceğim bi yayın normal ama çözmekte yarar var. ha en iyisi kesinlikle yargıydı soruları bi düzen ve bilgi dahilinde hazırlanmıştı ben hem 20'lik hem 10'lu denemesini bitirdim yargının memnun kaldım tavsiye ederim. bunların sonucunda hedefim ilk 100 e girmek ti ve o amaç için uğraştım sınavada heycan yaptım ve çözdüğüm 2 matematik sorusunu yanlış işaretlemişim sınavdan çıkınca fark ettim aynı şekilde 1 tarih ve bir coğrafya sorusu göz göre göre yanlış işaretlemişim buna rağmen 92,359 puan aldım ve türkiye 202. si oldum hedefimi yakalayamadım belki ama genede atanabileceğim güzel bi puan aldım son şansımdı emin olun belki bu his insanı ileri itiyor kasım atamasında beklemeye karar verdim haziranda büyük ihtimal güzel bi yere yerleşirim diye düşünüyorum önce inanın sonra başarırsınız tabi etrafınızdaki insanların size güvenmesi ve enerjileri çok önemli şimdiden hepinize başarılar...

Nightwalker07
Aday Memur
26 Ocak 2013 21:07

selamlar sacide tanrıtanır'ın videolarını bulamadım nerden bulabilirim.

ahmet06ahmet
Aday Memur
27 Ocak 2013 10:41

ben bakayım link vermeye çalışacağım ama mutlaka bulun bi şekilde hayatım matematikle geçti kimya okudum tarihten hep nefret ettim lisede orta okulda arkadaşlarım sayesinde geçtim hep sacide hoca beni bu seviyeye getirdi tarih öğretti resmen bana...

Nightwalker07, 11 yıl önce

selamlar sacide tanrıtanır'ın videolarını bulamadım nerden bulabilirim.

ahmet06ahmet
Aday Memur
27 Ocak 2013 10:47

http://www.videokonuanlatimi.com/ygs-lys/turk-islam-tarihi-konu-anlatimi/

burdan sacide hocanın derslerine ulaşabilirsiniz sadece bi dersini dinleyin ne demek istediğimi anlarsınız...

sacide hocam binlerce kez teşekkürler...

ahmet06ahmet
Aday Memur
27 Ocak 2013 10:49

çok teşekkürler umarım sizde istediğiniz şeylere en kısa zamanda ulaşırsınız...

hümoöz, 11 yıl önce

tebrik ederim.inş. haziranda nokta atışı yapıp istediğiniz yere atanırsınız..

hümoöz
Kapalı
27 Ocak 2013 22:05

amin :D:D

çok teşekkürler umarım sizde istediğiniz şeylere en kısa zamanda ulaşırsınız...

hümoöz
Kapalı
27 Ocak 2013 22:07

sacide hocanın bütün videolarına nerden ulaşabiliriz.bütün kpss tarih konuları elımızde olsa ıyı olur..

http://www.videokonuanlatimi.com/ygs-lys/turk-islam-tarihi-konu-anlatimi/

burdan sacide hocanın derslerine ulaşabilirsiniz sadece bi dersini dinleyin ne demek istediğimi anlarsınız...

sacide hocam binlerce kez teşekkürler...

hümoöz
Kapalı
27 Ocak 2013 22:12

sacide hocayı dinledim ve gerçekten beğendim.dediğim gibi bütün videolarına ulaşabileceğimiz bi link verebilirseniz gerçekten çok iyi olur..allah razı olsun.benim tarıhım cok kotu.hem sacide hocayı hem hakan dede hocayı izliyicem notlar alıcam ve bu tarıh dersını yenıcem allahın ıznıyle :D

hümoöz
Kapalı
27 Ocak 2013 22:25

link vermenıze gerek kalmadı.sayfanın yukarısında tarıh konularının hepsının yazdıgı bı yer varmıs..aynı zamanda cografya ve matematık de var..tesekkurler.bu sayfa cok yararlı olcak..

HOROZKENTLİ92
Kapalı
27 Ocak 2013 22:35

Ne videosu arkadasim link atta bende goz atayim

ahmet06ahmet
Aday Memur
27 Ocak 2013 22:40

yukarda yazdım arkadaşım ordan alabilirsin

HOROZKENTLİ92
Kapalı
27 Ocak 2013 22:59

Eyvallah kardesim sondan basa dogru okuyunca goremedim =)

TOLGA BALCIK
Şube Müdürü
28 Ocak 2013 01:13

walla sıze sunu solım ole kazanın boyle kazanın ama kazanın kendı paranızı kazanmak gıbı rahat huzrlu bırsey yok bır aydır memurum ınanın hersey keyıflıce yerınde burda ne vadırelerde yazıstık dertlestık paylastık bu gunlerdeyız 5 ayınızı sılın hayatınızdan calısın budur ya yeterkı ısteyın

ahmet06ahmet
Aday Memur
28 Ocak 2013 12:23

hangi kuruma atandınız, göreviniz ne, ocak maaşınız ne kadar, rahatmısınız, hangi şehir desiniz biraz bilgi verir misiniz...

TOLGA BALCIK, 11 yıl önce

walla sıze sunu solım ole kazanın boyle kazanın ama kazanın kendı paranızı kazanmak gıbı rahat huzrlu bırsey yok bır aydır memurum ınanın hersey keyıflıce yerınde burda ne vadırelerde yazıstık dertlestık paylastık bu gunlerdeyız 5 ayınızı sılın hayatınızdan calısın budur ya yeterkı ısteyın

ahmet06ahmet
Aday Memur
28 Ocak 2013 12:24

önemli değil başarılar...

HOROZKENTLİ92, 11 yıl önce

Eyvallah kardesim sondan basa dogru okuyunca goremedim =)

Toplam 461 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi