Editörler : ayşegül bgm

kou41
Memur
15 Ağustos 2012 18:01

hayırlı uğurlu olsun.

gülben
Müsteşar
17 Ağustos 2012 21:02

saolun sisteme isimler düştü atandıgım yeri aradım ayın 30 da iş başı diyor amaaaaaaaaaaaaa aynı evraklardan onlarda istiyo bu ne çile hakları varmı bence istememeleri lazım tekrar sizce bilgisi olan varmı ?

gülben
Müsteşar
22 Ağustos 2012 11:42

bana 30 dediler baska bir ARKADASIMA tebligatı bekle demişler alallaa ben bişiy anlamadım herkein ayrımı bilgilendiriyorlar...

bugraxx
Aday Memur
23 Ağustos 2012 11:03

bende son atamalarda tkhk na atandım hiç ses soluk çıkmayınca atandığım il olan kars sağlık müdürlüğünü aradım onlarda bana evraklarımın müdürlüğe geldiğini ve istediğim zaman başlayabileceğimi söylediler pzts bile başlayabilirsiniz dediler.. SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİNİZİN PERSONEL ŞUBE BÖLÜMÜNÜ ARAYINIZ..

_gvirila_
Aday Memur
25 Ağustos 2012 00:49

benden de aynı evrakları istediler tekrar. Hakkariye atanmıştım kura çekmişler şemdinli çıkmış :D net de hastaneye baktım bizim semt polikliniği gbi bişey. bahtsız bedevi gibiyim...

gülben
Müsteşar
28 Ağustos 2012 17:39

sen en azından yerini biliyosun ya bis daha gidicezde yerimisi ögrcz

rasim5123
Aday Memur
28 Ağustos 2012 20:54

M E M U R A

E K G E L İ R ? E K İ Ş

http://www.ekiszamani.com

kou41
Memur
05 Eylül 2012 22:12

son durum nedir arkadaşlar yereşebildiniz mi?

gülben
Müsteşar
10 Eylül 2012 20:00

ewt ;)

sukrugurlek
Aday Memur
04 Aralık 2012 12:02

bugraxx size bir sorum olacak benim eşim de 2012/2 kpss puanıyla kars kamu sağlığı hastanesine atandı,ancak hangi hastane ve il veya ilçe olduğu belli değil,dün kamu sağlığı hastaneler müdürlüğü sitesinde istenilen evraklar ve bu evrakların nereye teslim edileceği açıklandı.aralık 18 e kadar evrak teslim edecez,o tarihten sonra kaç gün içinde bizim yerimiz tam belli olur ayrıca ne zaman başlama yaptırırlar... şimdiden teşekkürler.

bugraxx, 12 yıl önce

bende son atamalarda tkhk na atandım hiç ses soluk çıkmayınca atandığım il olan kars sağlık müdürlüğünü aradım onlarda bana evraklarımın müdürlüğe geldiğini ve istediğim zaman başlayabileceğimi söylediler pzts bile başlayabilirsiniz dediler.. SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİNİZİN PERSONEL ŞUBE BÖLÜMÜNÜ ARAYINIZ..

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi