Editörler : crops35

filepalas
Genel Müdür
16 Temmuz 2012 09:03

hocam tekrar bilginize sığınıyorum türkiye kamu hasteneleri kurumuna atanan tekniker bir memurun 4 - c 1/ b olacağı söyleniyor bu doğrumu

daha önce ki milli eğitim 2010 özürlü sınavı ile atanan lar da 4-c 1 / a olarak atandılar aralarındaki fark ileride sıkıntı doğruabilir mi hani konu yu anladınızmı ? sayın hocam bilmiyorum ama bende karşı taraftan ancak bu doğrutuda bir bilgi aldık...

size göre durum nedir

Türkiye kamu hastaneleri kurumu tercih edilir mi ileride sıkıntı doğrumamak anlamında ?

tekniker41
Yasaklı
16 Temmuz 2012 09:28

başkalarının söylediği kesinliği olmayan şeylere inanmayın kafa karıştırmaktan başka bir şey değil normal memur kadrosu 657/4a diye geçer ama kısaca 657 denir.sözleşmeli memur olanlar 657/4b diye geçer 657/4c ise farklı bir olay özelleştirme sonucu iş akiştleri feshedilenlerin yerleştirildiği kadrolardır.Bir de 4C SGK ya göre memurların tabi olduğu maddedir bunlar birbirinden bağımsız durumlardır. örneğin ssk lılar 4a, bağkurlular 4b, memurlar ise 4c diye geçer SGK kayıtlarında onun için müsterih olunuz atanacağınız kadro normal 657 kadrosudur.

filepalas
Genel Müdür
16 Temmuz 2012 10:00

anladım hocam sağolun değerli bilgileriniz için şimdi biz elektornik teknikeri olarak atandığımız zaman inşallah nasip olursa 4-c olarak atanacağız 4-c memur sgk 657 ye tabii olduğundan hiç bir sıkıntı olamayacaktır. gerçektem şimdi daha sağlıklı bir tercih yapabileceğim.

çok teşekkür ederim kıymetli bilgileriniz için.

tekniker41
Yasaklı
16 Temmuz 2012 10:13

657 /4a olarak atanacaksınız(düz memur) sosyal güvenlik sisteminde ise tüm memurlar 4c kapsamında

sairalper
Aday Memur
17 Temmuz 2012 20:49

3249- Bilgisayar Programcılığı

Bursa

Puanım: 78.27

Bursa'dan 2 tercih yaptım:

1- Kamu Hastaneleri Tekniker

2- Kamu Hastaneleri Veri Hazırlama ve Kontrol

tekerlekli sandalye kullanıyorum ve Bursa dışına yazmam imkansız... Hatta ulaşım problemi yüzünden Bursa'da yine 3249'dan alan Gıda Bakanlığını bile yazmadım.

defavu
Şef
26 Ağustos 2012 21:56

aday teknikerler döner sermayeden 0,40 oranında mı faydalanıyor. yani adaylar da döner sermaye alıyorlar mı?

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi