Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Reverse
15 Temmuz 2012 00:30  

Hangi bulaşık makinesi deterjan tabletlerini tavsiye edersiniz?

Hem ekonomik hem de kaliteli olan kullandığınız Deterjan tabletler var mı? Varsa Tavsiye edermisiniz? Mesela Bim'deki satılan Bulaşık Makinesi Deterjan Tabletlerini hiç kullandınız mı?

15 Temmuz 2012 01:10

ozgur2329

Bence gayet güzel bim de satılan ürünler. tabletini de tozunu da kullanıyorum oldukça memnunum...prill aldım , calgonit aldım hiç bir fark görmedim makinam 9 yıllık geçen hafta pervanesi için servis geldi ve makinam çok iyi durumdaymış öyle söyledi... tavsiye ediyorum yani kısaca :)

15 Temmuz 2012 01:35

gül-feşan

bende tableti değiştirmeyi düşünüyorum çünkü şuan ki kullandığımın parasıyla bimden 3 tane alabilirim,bimde bulaşık tableti olduğunu tesadüfen gördüm gördüğümde de şok geçirmem bir oldu:) ben kampanyalı diye kullanıyorum elimdeki tabletleri meğer küçük bir servet harcıyormuşum haberim yokmuş ve bulaşık makinesi kokusuda burada çok ucuz ben yine indirimli diye almıştım şuanki kulandığım kokuyu bu ürünün parasıyla oradan 4 tane daha alınabilir,artık bu israfa dur demem gerekiyor...

15 Temmuz 2012 23:39

RaReL.Y

Gül editcim buraya mi gelmiş:) :) bulaşık deterjanlarıyla başın dertte sanırım ama Ayşe Teyze yi burada bulabileceğini sanmıyorum:)

15 Temmuz 2012 23:49

gül-feşan

Evet buraya geldim,arkamdan kapıyı açık bırakmışım galiba maşaAllah sende gelmişin:) Böyle güzel bir bölüm varken Ayşe teyze'yi rahatsız etmiyorum:) bu arada Başım dertte değil cebim dertte:)

15 Temmuz 2012 23:55

RaReL.Y

Diniden eğitim forumuna geçiyordum ki tanıdık birini görür gibi oldum baktım ki bizim gül editmis:) gül kokusunu foruma yaymış ne yapiyim kokuyu alınca geldim:) Ayşe teyze emekli olmuş sanırım işin yaş senin:)

16 Temmuz 2012 00:01

gül-feşan

Bu koku birazdan ceza kokusuna dönüşecek haberin olsun,başlığımı sabote etme bakim:)Ayşe teyzeyide al doğru diniye:)

16 Temmuz 2012 00:15

RaReL.Y

Iyi bee gidiyoruz zaten kalıcı değildik:) hadi size hayırlı geceler:)

19 Temmuz 2012 11:21

Xsir

Yeni Nesil İpad 3 alın.Tablette son nokta.Verdiğiniz paraya değer

19 Temmuz 2012 21:20

zer...

Xsir :D

Ben de Calgonit Finishin sıvısını kullanıyorum, çok memnunum.

20 Temmuz 2012 00:30

gül-feşan

Xsir bulaşık makinesi tableti sordum iPad değil.

zer mennuniyetin yanında ekonomik mi?:)

20 Temmuz 2012 09:12

Xsir

Belkide ipad3; calgonit pril bingo tabletlerinden daha iyi sonuç verecek nerden biliyorsunuz? Elinizde ipad3 varsa bulaşık makinasına koyun ve deneyin.Sonucuda bizimle paylaşırsınız.Edisonda ampülü bulduğunda bu işe yaramaz demişlerdi.

20 Temmuz 2012 09:57

BRONCO
Kapalı

en güzeli elde yıkama.

21 Temmuz 2012 21:20

zer...

Sanırım değildi gülşefan :))

21 Temmuz 2012 22:59

RaReL.Y

gül feşan hala bulamadın mı deterjan:) ayse teyzeyi begenmezdin demi sen:) mumla arayacaksın onu gör bak demedi deme:)

21 Temmuz 2012 23:47

gül-feşan

-Xsir İpad3'ü sen makinende dene ondan sonra bizimle paylaş çünkü tavsiye etmen için denemiş olman lazım,kim bilir belki Edison'a sen rakip olursun.

-zer olmadı ama:)ekonomik olması lazım benim kullandığım da ekonomik değil bu yüüzden ekonomik arıyoruz.

-RaReL.Y Ayşe teyze bulaşık değil çamaşır yıkıyor:) galiba en iyisi Bim'deki tableti alıp denemek ve sizlerle paylaşmak olacak yoksa orta yol bulamıycaz bu tablette:)

21 Temmuz 2012 23:49

RaReL.Y

ayse teyze on parmagında on marıfet olan bir ev hanımı camasırda uzman oldugu gbi bulasıkta da uzman:) ona güven sen ;)

21 Temmuz 2012 23:54

gül-feşan

Bulaşığı ilk defa duydum:)daha neler duyacaz bakalım

21 Temmuz 2012 23:56

RaReL.Y

sadece 2 parmagındaki marifetleri duydun şimdilik geriye 18 parmak kaldı:)onları da bir ara uzun uzun anlatırım sana;) bana musade editim saygılar:))hayırllı geceler

27 Temmuz 2012 21:58

gül-feşan

Bim'deki bulaşık tabletini kullandım su lekesi kalıyor bulaşıklarda buda bulaşıklara gölge düşürüyor,tavsiye etmiyorum şuan kullandığım Fairy tabletti yine aynı şekilde pahalı olsada bu tableti kullanmaya devam edeceğim,hem temiz yıkıyor hem ışıl ışıl hemde içinize siniyor temizliği.

30 Temmuz 2012 01:02

_çobanyıldızı

Fairy gerçekten güzel, ben de bimdekini ve finish kullandım ama memnun kalmadım.Fairy'den memnunum şimdilik

Toplam 45 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?