Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
15 Temmuz 2012 14:39  

AÖF sınavlarında görev almak

Arkadaşlar açık öğretim fakültesinin sınavlarında nasıl görev alabiliriz? Parayı elden veriyorlarmış :) Ben diğer bütün sınvavlarda görev aldım lakin AÖF sınavlarında nasıl alacağımı bilmiyorum bilen varsa bilgi verirse seviniriz. selamlar

15 Temmuz 2012 20:24

Erdem Xoca

160 a yakın kişi okumuş ama tek bir kişi bile cevap yazmamış, ayıp ayıp eğitimciler :) nerdesiniz cevap pealese :)

15 Temmuz 2012 20:34

Gregor25

Aöf sınavlarında öncelik üniversitenin. Bu sene 10 temmuza kadar Aöf bir sistem oluşturdu ve sınav tercihi için kayıt burdan yapıldı. Ancak ilimizde hiçbir meb okuluna kayıt izni verilmedi. Sadece üniversite personeli kayıt oldu. Eğer sizin okulda Aöf sınavı için merkez olsaydı size bu site için şifre verilirdi. Olay bu yani:)

15 Temmuz 2012 22:19

gulhan35

Okul idarenizin ilinizdeki açıköğretim fakültesi ile iletişime geçmesi gerekiyor.Okulunuzda sınav yapılıp yapılmaması önemli değil,sınav ücreti artık ibana yatacak.En yakın sınav eylülde

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÖREVLİ İŞLEMLERİ SİSTEMİ

2012-2013 öğretim yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, iktisat, İşletme Fakülteleri sınavlarında tüm ödemeler yasal mevzuat gereği görevlilerin IBAN'larına (Uluslararası Banka Hesap Numarası) yapılacaktır. Bu nedenle Açıköğretim sınavlarında görev verilebilmesi için kendinize ait IBAN ve istenilen diğer bilgilerin 10 Temmuz 2012 tarihine kadar Açıköğretim sistemine kaydının yapılması gerekmektedir.

Daha önce sınavlarımızda görev almamış iseniz veya bilgileriniz sistemimizde kayıtlı değilse öncelikle okul yönetiminize başvurarak sisteme kaydınızın yapılmasını isteyiniz. Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki açıklanan adımlardan IBAN ve istenen diğer bilgilerinizin girişini yapmanız gerekmektedir. Sistemimizde IBAN'ınız kayıtlı ise kontrolünü yapınız, kayıtlı değilse bankanızdan öğrenerek sistemimize giriniz.

İşlem adımları:

-> Açıköğretim görevli sisteminde kaydı olanlar http://sinav.anadolu.edu.tr/augis web sitesine giriş yapacaklardır.

-> Sisteme ilk girişte "Yeni Üyelik" linkinden kayıt yapılmalıdır. Bu linki tıkladıktan sonra görevliden T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi ve Cep Telefon Numarası istenmektedir. İstenilen bilgilerin doğru ve kendinize ait olması gerekmektedir. Girilen cep telefonu numarasına şifreniz gönderilecektir. Sisteme giriş yaptıktan sonra şifre değiştirilebilir.

-> Şifrenizi edindikten sonra T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak istenen bilgiler ilgili alanlara girilmelidir. * ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta alt alta menüler bulunmaktadır. Açıklamalar doğrultusunda bu menülerde istenen bilgiler doldurulmalıdır.

Lütfen karşılaştığınız hata uyarılarını dikkatlice okuyunuz. Uyarılar doğrultusunda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz giriniz. Sorularınızı aşağıdaki e-posta adresine yazabilirsiniz. Dikkat ve özeniniz için teşekkür ederiz.

e-posta: sinavbilgi@anadolu.edu.tr

Anadolu Üniversitesi

--------------------------------------------------------------------------------

28 Ağustos 2012 22:21

ekinoks__

Aö gorevli isletim Sistemine kayit oldum fakat sistemde ki bilgilerimde eski calistigim kurumun adi yaziyor. Gorevlendirmelerimin hepsi eski okuluma gidiyor ve su an gorev yaptigim okulum bunu guncellemiyor! Ne yapmaliyim bilmiyorum kac kere gorevlendirme kacirdim:( yardimci olursaniz sevinirim

Toplam 4 mesaj