Editörler : alex 10
«131415161718192021222324»

bzmköylü
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:26

haddini bil gakko

gakkoo2323, 11 yıl önce

elazığ kümeye diyenlere ben içimden diyeceğimi dedim özellikle de köyü dini imanı belli olmayana

elazığ düşer düşer düşer diyen . elime bi geçsen seni öyle bir kümeye götürürüm ki

musaa hahan
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:29

ben fenerbahçeliyim...rakibim galatasaray.... onunla ilgili elbet bişeyler yazacağım... senin fenerle ilgili yazdığın eleştirilere ses eden oldumu (cas ve montepiller hariç)

ama beni hiçilgilendireyen örneğin bursa kasımpaşa maçı ile ilgili bursaya verip veriştirirsem amacımın yorum yapmak olmadığı anlaşılır...

bu ucuz numaralarını kimse yemiyor

bzmköylü, 11 yıl önce

elazığ kümeye yazmak tahrikse ve bu nedenle küfür edilebiliyorsa sakın bir daha gs hakkında yazdığını görmeyeyim musa hahan

zira senin mantığa göre sen de küfürü hak etmiş oluyorsun tahrik ederek

bir daha yazmazsın herhalde gs hakkında

gakkoo2323
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:29

kes sesini senden mi öğreneceğim birdaha sayfamı kirletme senin nasıl biri olduğunu yeni öğrendim git başımdan bir daha karşıma çıkma sakınnnn

bzmköylü, 11 yıl önce

haddini bil gakko

bzmköylü
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:31

neyi öğrendin eleman?

senden mi korkacağım ben!!

sen kimi tehdit ediyorsun?

istediğim yere istediğim yazıyı yazarım

bak buraya da yazıyorum:

elazığ kümeye!!!

gakkoo2323, 11 yıl önce

kes sesini senden mi öğreneceğim birdaha sayfamı kirletme senin nasıl biri olduğunu yeni öğrendim git başımdan bir daha karşıma çıkma sakınnnn

supporters.
Editor
08 Nisan 2013 00:31

sevgi , saygı ve seviyeden taviz vermeyelim arkadaşlar , konu hakkında yazışalım sadece , kişiselleştirmeyelim ...

musaa hahan
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:33

sevgi için söz veremem .... ama kurallara uyacam supprtes hocam...

konu başlığa uygun olacak...

forza gakkoşum...

supporters., 11 yıl önce

sevgi , saygı ve seviyeden taviz vermeyelim arkadaşlar , konu hakkında yazışalım sadece , kişiselleştirmeyelim ...

gakkoo2323
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:34

bursalı kardeşim sabır sabır diyorum bak inanki yakacam bu forumu az kaldı bu bizimköylü denen herkesi tahrik ediyor dur diyin şuan lütfen sabır zor zanaat benim için kendimi zor tutuyorum lucescu bir atasözü demişdi ya ....istedi diye atlar ölmez son söz muhattap almıyorum bu tahrikçiyi

bzmköylü
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:34

yeter yahu!!!

adamların küfür etmedi,ği kaldı bir tek!!!

supporters., 11 yıl önce

supporters.
Editor
08 Nisan 2013 00:35

bu akşam rıdvan da aynısını dedi , yılmaz hoca tv lerde çok geziyor , elazığa odaklanmalı dedi ... iki haftadır alınan sonuçlar rıdvanı destekliyor

gakkoo2323
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:36

herkesi tahrik ediyor bu bizimköylü denen

burada virüsler var artık muhattap almayacağım ama elazığ düşmeyecek bunu göreceksiniz ibb karabük içerde mersin var sivas antep maç verecek biz ilk 10 dayız bunlar neyin kafasını yaşıyor

son 6 maçtır sadece kayseriye yenildik adamlara bakyaa sadece gülüyorum

musaa hahan
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:37

hıcam gençler maçı vardı geçen hafta...

gençlerbirliği elazığa cuma günü geldi...

elazığspor ise cumartesi elazığa geldi...

bi rahatlık var... başkan çıkıp 5 aydır maaş veremiyoruz diyor.. yılmaz hoca 18 girenler parasını çatır çatır alıyo,bu hafta diğerleirnede ödeme yapılacak diyor...bi sıkıntı var

supporters., 11 yıl önce

bu akşam rıdvan da aynısını dedi , yılmaz hoca tv lerde çok geziyor , elazığa odaklanmalı dedi ... iki haftadır alınan sonuçlar rıdvanı destekliyor

bzmköylü
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:37

lafını bil gakkoo

sana bir şey demiyorum, demedikçe üstüme geliyorsun!!!

ne demek "bizimköylü denen"

!!!

gakkoo2323, 11 yıl önce

herkesi tahrik ediyor bu bizimköylü denen

burada virüsler var artık muhattap almayacağım ama elazığ düşmeyecek bunu göreceksiniz ibb karabük içerde mersin var sivas antep maç verecek biz ilk 10 dayız bunlar neyin kafasını yaşıyor

son 6 maçtır sadece kayseriye yenildik adamlara bakyaa sadece gülüyorum

supporters.
Editor
08 Nisan 2013 00:40

kimin düşeceği belli olmaz , akhisarı takip ediyorum özellikle çatır çatır oynuyolar .... elazığı bursada izledim , kötüydü ...içerde nasıl bilmiyorum ...sivas ve antep kesin olarak yırttığı anda elazığda yırtar ama :)

musaa hahan, 11 yıl önce

hıcam gençler maçı vardı geçen hafta...

gençlerbirliği elazığa cuma günü geldi...

elazığspor ise cumartesi elazığa geldi...

bi rahatlık var... başkan çıkıp 5 aydır maaş veremiyoruz diyor.. yılmaz hoca 18 girenler parasını çatır çatır alıyo,bu hafta diğerleirnede ödeme yapılacak diyor...bi sıkıntı var

gakkoo2323
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:43

elazığ düşmeyecek bu şehir çok inandı ve çokiyi oynuyor yönetim arkasında olcak şehirde

köylü sana özleden yazdım burayı kirletme ok

musaa hahan
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:44

sivas antep bizim son 2 maçımız ...ama bizle oynamadan önce ikiside gs ile oynayacak... benim umudum ondan çok akhisar ordu ve ibb nin fikstürü zor...

supporters., 11 yıl önce

kimin düşeceği belli olmaz , akhisarı takip ediyorum özellikle çatır çatır oynuyolar .... elazığı bursada izledim , kötüydü ...içerde nasıl bilmiyorum ...sivas ve antep kesin olarak yırttığı anda elazığda yırtar ama :)

bzmköylü
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:44

ben de sana yazdım ama mesaj alımın kapalı gakkoo

samimiyetin ortaya çıktı!!

ne zaman yola çıkacaksan mesaj at

yolda karşılayacağım seni!!!

gakkoo2323, 11 yıl önce

elazığ düşmeyecek bu şehir çok inandı ve çokiyi oynuyor yönetim arkasında olcak şehirde

köylü sana özleden yazdım burayı kirletme ok

gakkoo2323
Yasaklı
08 Nisan 2013 00:45

özelmi sadece arkadaşlar yapmıştım şimdi açıyorum hemen hemennnnn

gakkoo2323
Yasaklı
08 Nisan 2013 01:15

bir yanlış anlaşılma oldu bizimköylü ile helalleştik arkadaşlar elazığsporumuza yönelik birşey yok

inşallah biz bu ligde kalmak değil ilk 10a girmek istiyoruz tek isteğim var gs nin bundan sonra içerde maçı bizle seyircisiz olacak o maçda köksal ve serdar gürler gürleyecek inşallah fenerim şampiyon olacaksa bunu elazığsporumuz başaracak

bzmköylü
Yasaklı
08 Nisan 2013 01:24

buradan da duyuralım helalleştiğimizi

hayırlı geceler

gakkoo2323, 11 yıl önce

bir yanlış anlaşılma oldu bizimköylü ile helalleştik arkadaşlar elazığsporumuza yönelik birşey yok

inşallah biz bu ligde kalmak değil ilk 10a girmek istiyoruz tek isteğim var gs nin bundan sonra içerde maçı bizle seyircisiz olacak o maçda köksal ve serdar gürler gürleyecek inşallah fenerim şampiyon olacaksa bunu elazığsporumuz başaracak

musaa hahan
Yasaklı
08 Nisan 2013 01:52

gakko elazığspora yönelik bişey yoksa durup duruken elazığa sataşıyorsa ve seninlede helalleşti ise sıkıntısı benimle....

eee ben ne dedim bu adam beni tahrik etmeye çalışıyor diyorum...

işte ispatı :-)

bukadar basitleşmemek lazım insanları tahrik etmek için çaba içinde olmamak :-))))))))))))))))))))

adam da iz bırakmışım, beni tahrik için elazığıma laf etme... tıpkı dolaylı yollardan küfür ettiğin gibi dolaylı yollardan önüme çıkma seni sllamıyorum anla artık :-))))))))))))

gakkoo2323, 11 yıl önce

Toplam 582 mesaj
«131415161718192021222324»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi