Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
21 Temmuz 2012 13:03  

İstanbuldan izmire tayin istedim 1 yıllık memurum diye tayin hakkı vermediler

sizce bu olağan birşey mi? istanbuldan izmire eş durumundan tayin hakkı istedim.eşim üniversitede tezli yüksek lisans yapmakta.aynı zamanda devlet kadrolu öğretmen.yüksek lisansta devam zorunluluğu var.dilekçemde de bunu ek olarak sundum ve açıkladım.ders programına kadar koydum.ama sonuç olarak vermediler tayini.bu konuda emsal teşkil edebilecek bir onayı nasıl ve nerden bulabilirim.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...bıktım bu işlerle uğraşmaktan,keyfiyetten :(

22 Temmuz 2012 11:46

demente

Bizim bir arkadas var, asaleti tastik olasiya kadar gececi gorevlendirmeyle geldi, asaleti tastik olduktan sonra kadrosu komple buraya alindi. Bu yonde arastir.

22 Temmuz 2012 14:05

chosenonur2002

asaletin tastik olmasa da; eşin devlet memuru ise bir defaya mahsusu olmak üzere eşinin çalıştığı şehire eş durumundan atanabilirsin... egm atama ve yer değiştirme yönetmeliği 18. madde de yazıyor zaten..

22 Temmuz 2012 14:13

semka

eşinin asaleti tasdik oldu mu? ona göre birkaç şey söyleyeceğim, benim de başımdan geçti bu mevzular..

15 Ağustos 2012 09:24

uşaklı.ismail

eşiminasalati tastik oldu .2 senelik öğretmen.

15 Ağustos 2012 12:34

Santiago Barnebeu

hemşehrim bizim çalıştığımız yere de aynen senin gibi bir durum oldu. eşi burda bi kasabada öğretmen 3 yıllık ve arkadaş da istanbul çevikten 10. dönem pomem olmasına rağmen henüz asaleti tastik bile olmadan buraya geldi. özele yaz, arkadaşla görüştüreyim istersen bilgi alırsın kendisinden.

Toplam 5 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?