Editörler : Pangaea

Kapalı
22 Temmuz 2012 23:02

sınavın iptal olması hayal

osym suskun devlet susukun öğretmenler ağustosta atanacak ve biz halen sınavın iptal olcağını düşünüyoruz. bence iptal olmaz ancak suçlular bir nebze çıkacak. meteksandaki ajanda ortaya cıkacak. ama olan yine bizlere olacak. ben artık girmem zaten yaş arttı. mesleğe devam. demekki kader böyleymiş.

eskitoprak
Kapalı
22 Temmuz 2012 23:03

hocam sakın böyle şeyler yazma. :)))

saprak01
Şef
22 Temmuz 2012 23:04

http://www.facebook.com/muratguloglu.online?ref=ts#!/muratguloglutv

ben gönderdim anında okundu ve bikaç kişi daha gönderdi sabah 7 00 de başlıyor ...

diyosun;??

hiper-memur
Kapalı
22 Temmuz 2012 23:05

hayaldi gerçek oldu

sedir23
Kapalı
22 Temmuz 2012 23:06

beyaz kalem öğrencilerim soruları hatırlıyor bizde na göre çıkardık diyor düpedüz yalan. işin ucunda dolarlar uçuşurken soruları elbet sızdıran olur. ramazan ayıdır. kim soruları vermişse kim almışsa ve kim kullanmışsa Allah onlara gerekeni yapsın. elbet mazlumun ahı çıkacaktır. ya kendisinden ya çocuğundan. erkek olan soruları almışsa bari savcıya gider ve itiraf eder. etkin pişmalık denen bişey var. ceza bile almaz. hayırlısı bakalım

saprak01
Şef
22 Temmuz 2012 23:08

sedir23 okudum okudum okudum ama bişey anlamadım

elm@kurduu
Şube Müdürü
22 Temmuz 2012 23:19

soruları sızdıran kişinin meteksan'da değil ösym'nin içinde olduğunu düşünüyorum.çünkü 2010'da da meteksan'da arama yapılmıştı ama bişey çıkmamıştı.zaten basına sızan sorularda 3 güncel bilgi eklenmemişti.bu da demek oluyorki sorular matbaaya gitmeden çalındı.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi