Editörler : "eskiyara"Pangaea
«5678910111213141516»

bifincancay
Aday Memur
29 Temmuz 2012 00:20

Arkadaşlar Faruk Mercan ın Twetter hesabına lütfen yüklenelim yarın bakan konukmuş kendisi yazmış. Lütfen !!!

bl140
Şef
29 Temmuz 2012 00:21

madem herkes bulunduğu ilde yapacakmış benim bölümümü görev yaptığım ilde bulsunlarda bande yapayım

bifincancay
Aday Memur
29 Temmuz 2012 00:23

twitter hesabı olanlara... olmayanlar da açmalı bence

Faruk Mercan @farukmercan

Yarın Kanaltürk'te saat 12.00'de, "Ankara'nın Nabzı" programında Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer konuğum olacak. Sorularınızı bekliyoruz, diyor tweetinde

lifeisdifficult
Aday Memur
29 Temmuz 2012 00:26

GNCL

ayazlı86
Şube Müdürü
29 Temmuz 2012 00:28

eğitim özrü mağduru arkadaşlarım, sizce de bu işte bir gariplik yok mu? tamam klavuzda eğitim özrü ile ilgili bir şey yazmıyor ama "eğitim özrü kaldırılmıştır" diye de bir ifade yok. bu nasıl iştir anlamadım. fikri olan var mı?

bifincancay
Aday Memur
29 Temmuz 2012 00:34

Ayazlı hocam çünkü klavuzda değil yönetmelikle kaldırmaları lazımdı. Sanırım o da aceleye geldi eski yönetmeliği olduğu gibi çıkardılar. Yakında eğitim özrünün kaldırıldığına dair yeni bir yönetmelik çıkarırlar sanırım

ayazlı86
Şube Müdürü
29 Temmuz 2012 00:47

ama ömer agamız bir demecinde sanırım aralıktaki eş durumu tayininde sonra sağlık ve eğitim özrü yazın yapılacak demişti- gerçi onun Allah bir demesine inanır da- acaba bir dizi kısıtlama yapıp eğitim özrü ile ilgili yeni bir klavuz çıkarırlar mı?

29 Temmuz 2012 00:48

öğrenim özrü davalarla falan gelse bile aylar sürer..

1 yıldır bekliyorum.. şubata tamam dedik olmadı. bu yaz kesin dedik yine yokç

1 yılı daha gözüm yemiyor.. yükseklisansımı tamamlayabilecegime umudum kalmadı. tayin işindende bşy çıkmaz artık.

29 Temmuz 2012 00:49

güncel

kirmizi_gul
Şube Müdürü
29 Temmuz 2012 01:11

gncl

temuge
Aday Memur
29 Temmuz 2012 01:12

arkadaşlar ben de öğrenim özrü mağduruyum maalesef ocaktan beri tayin bekliyorum. şubat olmadı yaza olur diye diye bugüne geldik. artık dava açıp sesimizi duyuralım. açan arkadaşlar bizi bilgilendirin lütfen. biz de harekete geçelim. Ses çıkarmadan hak alınmıyor maalesef artık!

29 Temmuz 2012 01:16

hala yeni klavuz bekleyenler var..

bitti bu iş arkadaşlar!

bu bakanın öğenim özrüne garezi var.

girdiğim müakatalara, her hafta gittiğim onca yola, yaptığım sunumlara, hazırladğım makalelere, girdiğim sınavlara yanarım..

harcadığım parayı ve umudu saymıyorum.

kaan3863
Aday Memur
29 Temmuz 2012 01:29

ben son 6 ayda her hafta sonu gidiş geliş toplam 1200 km yol yaptım yazık ya resmen. arkadaşlar ilinizin millet vekillerine mail atın isterseniz ben memleketimin tüm vekillerine mail attım bugun. tbmm sitesinde hepsinin mail adresi var.

kendy06
Memur
29 Temmuz 2012 02:13

gncl

kendy06
Memur
29 Temmuz 2012 02:14

off

kendy06
Memur
29 Temmuz 2012 02:17

tüm dersler için harç yatırmayın arkadaşlar en azından bikaç ders için yatıralımda zayiat az olur

coshuva
Genel Müdür
29 Temmuz 2012 02:22

3 yıl boyunca haftada 500 km yol gittim geldim yüksek lisans için. tayin imkanının olduğu dönemde dahi tayin istemedim. ha şunu diyenler olabilir. memleketindesindir o yüzden istememişindir. hayır memleketimde de değilim. ama şuna eminim sesi gür çıkan arkadaşlar memleketine bir türlü gidemeyip son şans olarak öğrenim özrünü bekleyenlerdi. öğrenim özrüne karşıyım arkadaş kusura bakmayın. devlet sana yapma demiyor. resmi olarak izin de veriyor. git yap diyor. ben 500 km yol gidiyordum ama 1200 km yoldan gelen arkadaşlarım vardı. selamlar....

coshuva
Genel Müdür
29 Temmuz 2012 02:28

bazı arkadaşlar var yok müdüre rica ediyoruz yok görev yaptığım yerde yüksek lisans bölümü yok.

1. devlet sana demişki yüksek öğrenim yapacaksan resmi izin veriyor müdürüne rica minnet etmene gerek yok. müdür kim ki sana engel oluyor.

2. devlet sana özel bulunduğun ilde bölüm açacak değil. sana zorla yaptırmıyor ama sana resmi olarak izin veriyor. gerisi sana kalmış kardeşim. işine gelmiyorsa yapma.

öğrenim özrü kadar saçma bişi daha yok. öğrenim özrü saklık özrüyle eş özrüyle olağanüstü özrüyle bir tutulamaz bile. öğrenim diye bi özür olamaz bile.

coshuva
Genel Müdür
29 Temmuz 2012 02:41

doğuyu ben mi kurtaracam diyen arkadaşlar var. sen zaten kurtaramazsın kardeşim. çünkü sen eminim önceden devlet beni atamıyor deyip ağlayanlardansındır sonra da atanıp şükürler olsun deyip ellerini ovuştura ovuştura ilk maaşını çektikten sonra ikinci aldığın maaşı az bulup yakınanlardansındır.

ayrıca yok ilçedeyim yok köydeyim nasıl gideceyip diyenler de var. arkadaşım al altına bi brodway git gel.

ŞİKAYET ETMEYİN ARKADAŞIM. İSTİYORSANIZ GİDİN YAPIN. BEN İLK YÜKSEK LİSANSA KAYIT YAPTIRMAYA GİTTİĞİM GÜN 5 SAAT ARABA BEKLEDİM BENİ BİRİ ALSIN DİYE SONRA GİTTİN Bİ RENO ALDIM GİTTİM GELDİM.

SİZ TARTIŞA DURUN BEN NASİPSE DOKTORA YOLUNDAYIM.

HAYDİ HAYIRLI GECELER.

medici
Kapalı
29 Temmuz 2012 03:38

1200 km den haftada 4800 km yapar.Herkes batida ve batini koylerinde ya git gel yapacak...

Toplam 605 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi