Editörler : crops35
12345678910111213»

battusay01
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 20:09

Arkdaşlar atandığınız ilin il sağlık müdürlüğü ile irtibata geçmeye çalışın. Mümkünse yüz yüze değilse telefon yoluyla ulaşmaya çalışın. BU konuyu anlatan çok güzel başlık vardı bulamadım link veremiyorum üzgünüm. Şöyle özetleyelim durumu. Atandığınız kurumun web sitesinde listeler ve istenen evraklar yayınlanacak merak etmeyin. Ordan sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten atandığınız kurum sizi yönlendirir sabredin sadece biraz.

metindeq
Memur
10 Ağustos 2012 20:11

tıbbisekretertuğba

sanırım iftara doğru bu kadar soru biraz ağır oldu :)

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 20:12

ozaman il sağlık müdürlüğünün sitesini takip etmemiz yeterli yani.

metindeq
Memur
10 Ağustos 2012 20:14

battusay01

sevgili editör bunları sayenizde öğrendik teşekkürler..

şu son sorumu cevaplarsanız huzura ereceğim..

battusay01
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 20:20

Atamadan sorumlu kimse onun insiyatifinde MEB'de şube müdürüdür . Dİğer kurumları bilemiyorum. Puan üstünlüğü felan yok artık atanan herkes eşit ama kişinin engeline ve aileye yakınlık durumunu dilekçe ile bildir ve durumunu anlat gereken yapılır umarım.

metindeq
Memur
10 Ağustos 2012 20:25

battusay01

teşekkürler..

treable
Memur
10 Ağustos 2012 21:27

Kamu Hastaneleri Kurumu genel Müdürlüğü Tüm Kamu Hastanelerinden sorumludur. aminaye ifadeyle devlete ait her hastane. Devlet hastaneleri

kadın doğum hastaneleri vs. bazı illerde ve ilçelerde 1 adet vardır, bazı büyük il ve ilçelerde de 1 den fazla olabilir. mesela ben bursaya yerleştirilmem yapıldı. saydım 9-10 tane filan vardı.

treable
Memur
10 Ağustos 2012 21:30

kamu halk sağlığı kurumu ise verem savaş dispanserleri, eski ifadeyle sağık ocakları da denen 2 kademe sağlık kuruluşlarıdır.

birde il sağlık müdürlükleri de sadece il sağlık müdürlükleri binalarından oluşuyor.

Anlayacağınız sağlık 3'e bölündü.

1- İl sağlık Müdürlükleri

2- Kamu Hastaneleri Kurumu (devlet hastaneleri vs.)

3- Kamu Halk Sağlığı Kurumu (2 kademe sağlık birimleri- sağlık ocakları, dispanserler vs)

treable
Memur
10 Ağustos 2012 21:36

birde şu var. eğer kamu hastalerine yerşeltirilmeniz yapıldıysa, il sağlık müdürlüğüne değil, kamu hastaneleri müdürlüğüne gideceksizin. o da atandığınız hastanenin başhekimliği ya da hastane müdürlüğüdür. ha evrakları bilgi ve belgeleri teslim edeceğimiz şu ilk etapta da ankarada yine il sağlık genel müdürlüğü değil, kamu hastaneleri genel müdürlüğüdür.

adresler:

www.tkhk.gov.tr kamu hastaneleri genel müdürlüğü sitesi

www.thsk.gov.tr kamu halk sağlığı kurumu genel müdürlüğü sitesi

www.saglik.gov.tr il sağlık müdürlüklerine bakan genel müdürlüğün sitesi

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 22:16

arkadaşım il sağlık müdürlüğü atamaları onlar yapmıcakmı.şuan ben istanbul kamu hastanelri kurumuna atandım.hastane müdürlüğüne git demişsin.ama hangi hastaneye atandığım belli değil ki

kılıç-82
Yasaklı
10 Ağustos 2012 22:24

ayrıca her devlet hastaneside kamu hastaneleri kurumuna bağlı diye bişey yokmuş.

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 22:36

treable arkadaşım ben sağlık teknikeriyim.istanbuldayım ve buraya atandım.kamu hastaneleri kurumuna atandm.ama hangi semt hangi hastane belli değil.il sağlık müdürlüğüne gittim.sağlık bakanlığının sitesinden duyuru yapılacak dediler.artık neler yapmamız gerekiyor anlamadım gitti

treable
Memur
10 Ağustos 2012 22:44

bize gelecek (ki inşaAllah bu konuda baya bi heyecanlıyım) atama tebligatında hastane ismi de yazacak İnşaallah Ondan sonra o hastanenin yönetimine gideceksiniz demeye çalıştım :)

treable
Memur
10 Ağustos 2012 22:48

tekrarlayayım şöyleki;şimdi tuğba yapman gereken şu

önce www.tkhk.gov.tr adresini pazartesi (ki büyük bir ihtimalle pazartesi yaymlayacaklar) günü her yarım saatte bir taciz etmen. duyurular kısmını takip etmen. açıklanınca istenilen evrakları hazırlayıp ankarada Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Binasına (Ankara Aşti ye yaklaşık 1500 metre) gidip evraklarını komisyona vereceksin.

sonra evine gelip yine atama teblig zarfının gelmesini bekleyeceksin. Ortalama 1 ayda gelir (2 haftada gelen de var) işte o kağıtta hangi hastane olduğu belli olur. o hastanenn yönetimine gideceksin ve selam aleyküm diyeceksin.

olay bu. bana bu şekilde bilgi verildi.

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 23:02

valla ben iyce salak gibi oldum kafa artık istop etti:) ya treable arkadaşım ankaraya evrakları teslim edecen yazmışsın ben istanbuldayım burdaki il sağlık müdürlüğüne gitmicekmiyim yani adamlar ama bize evrakları toplayıp getirceksiniz dediler .benm kafa karıştı...offff

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 23:05

cvp yazarmısın treable arkadaşımmm

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 23:10

cvp bekliyorummmmmmmm

tıbbisekretertugba
Şube Müdürü
10 Ağustos 2012 23:17

treableeee

treable
Memur
10 Ağustos 2012 23:17

tuğba; sağlık daha yeni ayrıldı. İnanki burada il sağlıktaki arkadaşlarında kafaları karışık. O nedenle Kamu hastaneleri genel müdürlüğünü aradım. onlar bile 4-5 yere yönlendirdi. öyle cevap alabildim. İşin en doğrusu www.tkhk.gov.tr nin duyurularını takip etmek. ondan sonrasını yönlendirirler. bayanın söylediği ise aynı önceki yazdığım gibi. önce ankarada komisyona, sonra atama kağıdında yazan yere gidiyorsun. bana söylenen o. ama yarın tkhk fikir değiştirir, hekes kendi ilindeki sağlığa gider der onu bilemem. ok ?

newrophat
Aday Memur
11 Ağustos 2012 11:13

bu çift maaş olayı doğrumu gerçekten , bu dedikodu sadece burda var çünkü ...

Toplam 2616 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi