Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polism_yasir
14 Ağustos 2012 13:53  

Pomem mülakatta dikkat edilen hususlar (mutlaka okuyun)

1-Yüzde 5 metreden bakıldığında eşgal belirleyici nitelikte olabilecek izi olanların elenmesi

2-Kulakta eşgal belirleyici yada fonksiyon kaybına sebep olacak nitelikte şekil bozuklukları olanların elenmesi.

3-Kekemelik yada benzeri konuşma bozukluğu olanların elenmesi.

4-20 yaş dişleri hariç en fazla 5 ve 5den fazla eksikliği olan adayların elenmesi.

5-Solunum yada dolaşım sistemine ait geçirilmiş ameliyat izi barlığında elenmesi.

6-Göğüs yada sırtta kendi kendine zarar vermesi sonucu veya isim yada şekil çizmek yoluyla oluşmuş izlerin elenmesi.

7-Her 2 kol ,ön kol ve parmaklarda fonksiyon kaybı,şekil bozukluğu,kısmi yada tüm uzuv kaybı,uzunluk kısalık olanların elenmesi.

8-Kollarında ve ellerde kendi kendine zarar verme sonucu veya isim yada şekil çizmek yoluyla oluşmuş izlerin ve tırnak yeme alışkanlığı olanların elenmesi.

9-Vücudunun herhangi bir yerinde cilt üstü veya altında metal cisim taşıyanların elenmesi (piercing,çivi vs materyal)

10-Her iki uyluk,diz,bacak,ayaklarda kendi kendine zarar verme sonucu isim yada şekil çizmek sonucu oluşmuş izler elenemesi

ATLAMA BEYGİRİNİN BOYU : 120 CM'DİR.

MEKİK İÇİN; MİNDERİN ÜZERİNDE VE SIRT ÜSTÜ YATARAK ELLER ENSEDE ÇEKİLECEKTİR. ŞINAV İÇİN;VÜCUT DİK KOLLAR KIRILMAK SURETİYLE 5 ADETTİR.

not:1 boy ve kılo arasındakı uyuma pek fazla önem verilmiyordu daha önce suan da asırı kılo olmadıktan sonra aradakı farkı sorun etmezler

not:2 kısaca bunlardan bahsedebiliriz ama yine de daha düzenli bilgiler için gerekli arastırma yapmak gerekir ayrıca boy ve yas tutuyorsa parkuru asla dert etmeyın kpss puanınıza güvenin ve bu işi basarın allah yardımcınız olsun ...

14 Ağustos 2012 14:02

enderdogan

arkadaşlar kulağım kepce. özellikle saçlarım kısayken çok belli oluyor. saçlarım hafif uzunken fazla farkedilmiyor. elenir miyim?

14 Ağustos 2012 14:11

mertse_mert

valla bilmiyorum örnegini görmedım hiç boydan ve sakal tırası olmadı dıye elenen olmustu da kulaktan görmedım yani hayırlısı olsun

14 Ağustos 2012 14:26

enderdogan

kulaktan elenen yoksa niye en üste kulak yazdın mert :)

14 Ağustos 2012 14:29

mertse_mert

yanlıs anlama benım sınava gırdıgım yerde elenen olmamıstı kardesım bir caresıne bak bence bulunur bir yolu

14 Ağustos 2012 14:44

tdsg

benim nişanlımın kolunda küçükken başkası tarafından yapılan iz var ve 5 metreden bakıldığında belli oluyor sizce elenmesine neden olurmu?

14 Ağustos 2012 15:34

delta esteban

5 metreden belli olursa elenir

14 Ağustos 2012 15:45

serdarturan

spor mülakatı kaç sn . kaç puan veriliyor listeyi nerden bulabilirim?

14 Ağustos 2012 17:05

boras06

mekıkler tam mekık mı cekecgız yoksa lınktekı gıbı yarım mı olacak

http://www.uzmantv.com/mekik-hareketinin-etkisini-artirmak-icin-neler-yapabiliriz

15 Ağustos 2012 01:30

muratss

yenı sağlık yönetmeliğini okumak burdakı bilgilerden daha faydalı

15 Ağustos 2012 13:14

hüseyin yer

yeni sağlık ilanını okuyun araştırın pomem yazın nete kimse araştırmadan hazır bilgi..

15 Ağustos 2012 22:12

teknik öğrt

arkadaşlar spor mülakatında herhangi bir hareketi yapamazsak örneğin takla atamazsak elenirmiyiz yoksa eksik puan mı alırız?

15 Ağustos 2012 22:33

rizeli23

Hic sikintim yok bu yazilanlardan puanimda fena dgl cok sukur

16 Ağustos 2012 01:29

mertse_mert

elenmezsin sadece puanın kırılır

16 Ağustos 2012 02:17

dadaş_kızı025

ya bide arkadaşın sorduğu gibi tam mekikmi çekilcek dizlere kadarmı olacak illa yoksa yarı çeksek de olur mu

16 Ağustos 2012 14:28

hüseyin yer

arkadaşalr bir hareketi orada yapmadan diğer harekete geçmeyi sorun elenme sebebi oalbilir tam bilmiyorum bir soruştuun.

16 Ağustos 2012 16:10

fathieagle

Arkadaşlar kellik konusunu çok dert ediyolar mı keyfine göremi karar veriyorlar? Önden bakıldığında sıkıntı yok ama arkadan ve tepeden tarama özürlüyüm :)

16 Ağustos 2012 21:14

vahitfatih

Arkadaşlar yüzümde mercimek kadar hatta biraz daha küçük bir ben var bunla ilgili bilgisi olan var mı .

17 Ağustos 2012 10:11

mertse_mert

kellik konusunda su an 2012 pomeme yenı baslayanlar ıcınde sacı olan cok nadir 10 kişiden 4 ü kel desem yalan olmaz sanırım yerıne göre degısmekle beraber cokta dert etmıyorlar

17 Ağustos 2012 13:19

müzminkpssci

parkuru dert etmeyin diyorsunuz atlama beygiri 120 cm se nasıl dert etmicez bana çok zormuş gibi geldi gözüm korktu açıkçası ben yapamam öyle zannediyorum hiç yapmadım ve başkalarının yanında zaten heyecanlanır insan saçmalık bu

Toplam 19 mesaj